İçeriğe Yönlendir

1997 Model Ford Mondeo 2.0 GLX Aldım

Yaşar Demirci

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Bujiyle bobinle alakası yoktur bence..

Kötü gaz olabilir.. tıkalı filtre olabilir..

Brc'nin basınç sensörü bozuk olabilir..

Kısaca suçlu BRC'dir bence..

Hayırlı olsun güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ama böyle bir durumda senin hiç şansın yok.. Ne kadar pis bi müşteri olduğumu iyi bilirsin.. :kutlama:

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

aracınız hayırlı olsun güle güle güzel günlerde kullanın. kaça aldığınızı falan söylersiniz ama ben sorularınıza cevap vermeye çalışayım. akü söküldüğünde yada değiştiğinde araç tekrar çalıştıktan sonra 3 5 km değişik çalışabilir bu normal daha sonra kendi normallerine döner.lastik konusu na gelince 195/60/15 orjinal ebatıdır.

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli
(düzenlendi)

Buji ve bobin diyen usta sallamış. Ama adettendir Lpg de birşey varsa önce buji kablolarını ve ateşlemeyi değiştirtirler sonra onlardan çıkmadığında ne yapalım deneyerek bulabiliriz ancak derler. Sorun kesinlikle lpg sisteminde basıncında problem olabilir. regülatörüne gelen sıcak su girişinden kaynaklanabilir. Sistemin içindeki sıcaklığı ölçerek gaza geçiş yapmasını sağlayan termometresinde olabilir(Muhtemelen ordadır)

Bu arada sorunlara daldım hayırlı olsun demedim. Hayırlı uğurlu olsan. Allah kaza bela vermesin

tarihinde Zafer Ofli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hayırlı olsun. Glx ise saç jant ve 185/65/14 vardır, Ghia daki alu jantlar var ise 195/60/15 vardır.

Yorum bağlantısı
Erhan Bulut

Benim araba bir haftadır gaza basınca bir iki saniye düşünüp sonra titreyerek hareket ediyordu. 2 buji çatlakmış. Bujiler ve buji kabloları değişti, sorun düzeldi fakat soğuk çalıştırmada ilk 30 saniye gaz yememe sorununu halen çözemediler.

Aracınız hayırlı olsun. Lastik olarak Konya yolunda grup volvoya ait pirelli ve yokohama bayisi var. Yokohamada baya bi indirim yapmışlar. Bir ara AC01 C.drive modelini kullanmıştım, bence gayet güzel, kaliteli bir lastik.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...