İçeriğe Yönlendir

1959 Belair

Osman Dumanlı

Recommended Posts

Alaattin Çakıroğlu
Türkiye de "esrarlı gözler" tam kamyon arkası yazısı. :nazar: Ama araç çok bakımlı ve çok güzel.

"mysterious eyes" boyle yazmıslardı bizzat şahit oldum :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Osman Dumanlı
:kutlama: bencede 1959 chevrolet te en belirign özellik arka stoplarının şekli....her yörede farklı bir isim almıştır bu araclar...ve bu araclar kım bılır nelere şait olmuşlardır değilmi ? ne mutluluklara ne sevinçlere ve ne hüzünlere kim bilir :rolleyes:
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
ve bu araclar kım bılır nelere şait olmuşlardır değilmi ? ne mutluluklara ne sevinçlere ve ne hüzünlere kim bilir :lol2:

En çok gelin arabası olmuştur bu araba... :lol2:

Yorum bağlantısı
Mustafa Yazkan

Araç gerçekten harika görünüyor, ''bana çok emek harcandı'' diye bağırıyor. Takdir edilecek bir durum :alkis:

Ben de, İstanbul dönüşü Afyon'da kaldığımız otelde 74 model Lincoln gördüm, Ford tunderbird ile neredeyse aynı, ağzım açık kaldı araca bakarken.

Yorum bağlantısı
Osman Dumanlı

mustafa bey sanırın bu Lincoln kaldığınız otelin sahibinin olsa gerek gerçekten mükemmel bir arac,söylencek laf yok ...ALLAH kaza bela vermesin ....

Yorum bağlantısı
Mustafa Yazkan
mustafa bey sanırın bu Lincoln kaldığınız otelin sahibinin olsa gerek gerçekten mükemmel bir arac,söylencek laf yok ...ALLAH kaza bela vermesin ....

Evet Osman bey, otele ait bir araçmış, kapıdaki görevlilerden öğrenmiştim. ilk görünce 77 ford tunderbird sanmıştım (çünkü bende 77 ford tunderbird'ün kataloğu var tıpatıp aynısı) ama lincoln imiş. Gerçekten çok temiz bir araçtı, arkadaşınızınki de çok temiz, Allah kaza bela vermesin.

Yorum bağlantısı
Veyis Durmuş

Ben de Klasik hastasıyım.'64 Impala'm vardı.Şu an İzmir Yeşilyurt'da.100 km 18 litre yakıt harcıyordu ama kesinlikle o sürüş zevkine değer.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yazkan

Hiç klasik amerikan kullanmadım ama zevkli olduğuna eminim.

Yorum bağlantısı
Samet Özel
Osman Dumanlı

Samet bey 1959 mercury convertıble mükemmel bir araç ama, istanbulda gezdiğim klassık oto müzelerinde ben hiç görmedim.sanırım istanbul da hiç bu araçtan yok ....kuşkusuz ki bu araçları kullanmak mükemmel bir sevk olsa gerek ....

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
HImm.. :p

Askıya alıp lastikleri sökelim.. Arabanın ciğerini alalım bak nasıl kullandırıyor :D

katilsin sen katil

(çiçek abbası çok seyretmişin belli )

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Fatih Küçükkürkçü

Maşaallah beyaz kugu gibi kuyruklu güzeli,badem stop!.. Dedem hep anlatırdı 59 impalada ehliyet aldım diye koldan 4 ileri galiba bu asaleti ileriki nesillerde görür inş!.. :D

Yorum bağlantısı
Şafak Uçar

Aracı toplayan cihan çok fazla zaman ve emek harcamış.Ellerine sağlık yapan ustaların.Süper olmuş, süperr...

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Araç hakikaten dehşet-ül vahşet. Yapanı da yaptıranı da tebrik etmek lazım... :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...