İçeriğe Yönlendir

Antivirüs programı

Misafir

Recommended Posts

Oğuz Yıldırım
Aynen katılıyorum.Yedeklemeler, format ve yeniden kurulum taş çatlasın 45dk. :kutlama:

Peki virus Ram inize veya harddiskiniz boot sectorune yerleştiğinde napcaksiniz =)

Yorum bağlantısı
Talip İnal

Ben, AVG free kullanıyorum. Geçen hafta, 8.0 sürümünü kurdum. 2-3 yıldır bu programı kullanıyorum ve bence başarılı. Bir de Antivir için olumlu bir yazı okudum geçenlerde bir dergide, onu da inceleyeceğim. Ayrıca, tekbir program yerine özellikle trojan ve solucanlar için Adware, Spyware Terminator gibi bir programı da kullanmakta fayda var. Çünkü antivirüs programları bunları yakalamakta yetersiz kalabiliyorlar.

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar
Ben AVG Free Edition kullanıyorum, kullanmasamda oluyor gerçi..

abi avg kendini korruyamıyor dahaa :nazar: bence olmasa da olur :)

Yorum bağlantısı
Guest Ak?n Atakan

Uzun süre Kaspersky kullandım..Gerçekten güzel bir antivirus programı ama epey bir süredir de Avira Antivir Personel kullanıyorum..Bedava sürümünden..Gayet güzel, herhangi bir sorun çıkmadı şimdiye kadar..Hatta bir ara silip üzerine Kaspersky kurdum tarattım birşey bulamadı.. Program kasmıyor, güncellemelerini de düzenli olarak otomatik yapıyor..

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Oğuz Yıldırım

Norton Gamer Edition :) 10 numara :) Gamer mode da bellek kullanıma sadece 6mb :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
AVG'yi öneririm. Geçen seneki testlerde ücretsiz full sürümlerde 2. seçilmişti. Kaspersky'da mevcut ama ben sevemedim bi türlü.
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
http://rapidshare.com/files/185697245/McAfeeInstall.rar.html Buyrun hocam. Ben uzun süredir bunu kullanıyorum ama en son bilgisayara ne zaman virüs girdi hatırlamıyorum. Yani pek iş düşmedi antivirüse ama güzel program. Kaynak tüketimi konusundaysa ben herhangi bir aşırılık görmedim şu anda 1.5 mb ram yiyor mesela.

şirketimizde mcaffee kullanıyoruz, lisans için para ödememiş olsak, çoktan değiştirmiştik...yüksek ram ve işlemci kullanımının önüne geçemiyoruz...

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan

Yavuz Bey linkini verdiğiniz programda illegallik bir durum yok değilmi? Varsa lütfen adresi editleyiniz. Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Kaspersky a bulaşmayın derim valla hem paralı hem de bulaştı mı kene gibi çıkmıyor. En son bir şey denemek için mecburen kurdum pişman oldum sonra virtual pc de denemediğime. Format çekmeden normale dönmedi bilgisayar.

İşyerinde iki bilgisayarda kullanıyorum kaspersky, bir dosya oluşturuyor ve bunu göndereceğim izin ver diyor.Gönder diyorum gönderemedim, gönderme diyorum göndermem lazım diyor. Meğerse onları 150 şer mb.lık dosyalar halinde C ye kaydediyormuş.Birde dosyayı gizli yapmış.Bende bu harddisk ne zaman bu kadar doldu diye arayıp durdum.

Ayrıca bilenlere sorayım.Benim bilgisayara akşama kadar Ruhi abi bilir, 50-100 tane flash bellek takıp çıkarıyorum.Her seferinde tarama yapmama gerek varmı, yoksa bizim kaspersky otomatik taraması yetermi?Çoğunlukla virüs var sil diye uyarı veriyor.

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan
Yok. Bu şirketlerin bilgisayar dergileri için vs verdiği bedava bir sürüm. Sanırsam PCNet vermişti. Mcafee Security Center

Ok teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Harun Ceyhan

bence de en basiti olan nod32 iyi gayet tavsiye ederim...

Yorum bağlantısı
İsa Köse

Epeyce Norton Internet Security kullandım. İyi ama sistemi kastırıyor. Şimdilerde Avast deniyorum. İyi gibi geldi bana. Hem ücretsiz hem testlerde yanlış hatırlamıyorsam %95 civarında bir başarısı vardı. Bunu da deneyebilirsiniz. (Avast Home Edition Ücretsiz)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...