İçeriğe Yönlendir

Ford C-Max Kılavuz

Serkan Toker

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

İlgili yılalrda üretilmiş her araç için tek tip kılavuz vardır.. İçinde de her donanımı ve her teknik detayı bulundurur..

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Metin Mustafa Oral
ben 2 el C-max aldim ama kulanim kilavuzu almanca. bana 2006 model turkce kulanim killavuzu bulabilirmisiniz..?

Bende var ama taramak lazım merak ettiğn bölüm varsa orayı tarayıp siteye koyabilirim yada sitede gerekli ise boş bir günümde hepsini tarayıp koyabilirim.

Yorum bağlantısı
Fatih Cesko
Bende var ama taramak lazım merak ettiğn bölüm varsa orayı tarayıp siteye koyabilirim yada sitede gerekli ise boş bir günümde hepsini tarayıp koyabilirim.

Sagolun Mustafa bey 2004 model icin olanini indirdim isimi de gordu.. zaten arabayi artik cok daha iyi taniyorum sanirim pek gerek olmiyicak.. yinede cok tesekur ederim :p

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral
Sagolun Mustafa bey 2004 model icin olanini indirdim isimi de gordu.. zaten arabayi artik cok daha iyi taniyorum sanirim pek gerek olmiyicak.. yinede cok tesekur ederim :p

Rica ederim, bende sitedeki ile karşılaştırmayı düşünüyordum ama hallolduysa gerek yok gerekirse bakarız. :)

Yorum bağlantısı
Cem Karaağaç

arkadaslar bazı c-max lerde md diye geçiyor bu md'nin anlamı nedir acaba ?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Nerede geçiyor md ?

2004 modelle 2006 model arasında donanım veya aksesuar farkı var mı ?

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
arkadaslar bazı c-max lerde md diye geçiyor bu md'nin anlamı nedir acaba ?

Model'in kısaltması galiba :D md

Yorum bağlantısı
Cem Karaağaç
Model'in kısaltması galiba :D md

açıkçası hiç düşünmemiştim aklıma gelmedi eğer öyleyse rezil oldum ama yani neden oyle desinki ... ilginç tabi.. tşk ederim..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cem Karaağaç
olabilir arkadaşım kafanı takma :fiuw:

Lokman bey veya bilen arkadaşlar acil cvp alabilirsem sevinirim benim c-max hastalıgım ile baslayan bugun begendiğim 2007 model otomatik dizel c-max ama esp olup olmadıgını sahibide bilmiyor bayan cunku fakat esp düğmesi göremedim sanırım yok esp olmaması problemmidir yada cok önemli bir ayrıntımıdır ?

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Lokman bey veya bilen arkadaşlar acil cvp alabilirsem sevinirim benim c-max hastalıgım ile baslayan bugun begendiğim 2007 model otomatik dizel c-max ama esp olup olmadıgını sahibide bilmiyor bayan cunku fakat esp düğmesi göremedim sanırım yok esp olmaması problemmidir yada cok önemli bir ayrıntımıdır ?

Cem bey Esp eger araçta varsa arka cam resitans dügmesinin altında ESP tuşu olur.

Esp bazen önemli bir özellik ama şu ana kadar ben bir esp olup olmamasını bir eksiklik olarak görmedim araç zaten ağır.

Diğer arkadaşlarda görürse zaten msjjı cevap yazarlar daha açıklayıcı olur :fiuw:

Benden bu kadar

Alırsanız arabayı hayırlı olsun şimdiden

Yorum bağlantısı
Cem Karaağaç
Cem bey Esp eger araçta varsa arka cam resitans dügmesinin altında ESP tuşu olur.

Esp bazen önemli bir özellik ama şu ana kadar ben bir esp olup olmamasını bir eksiklik olarak görmedim araç zaten ağır.

Diğer arkadaşlarda görürse zaten msjjı cevap yazarlar daha açıklayıcı olur :fiuw:

Benden bu kadar

Alırsanız arabayı hayırlı olsun şimdiden

tşk. ederim Yalçın bey.. valla aracı kullandım c-max baska bir araç kullanımı rahat ve içi ferah geniş auto showda yeni grand c-mx in içinden zorla çıkarttılar beni çok seviyorum hayırlısı olursa alıcam..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
açıkçası hiç düşünmemiştim aklıma gelmedi eğer öyleyse rezil oldum ama yani neden oyle desinki ... ilginç tabi.. tşk ederim..

Bakın sizde arada bir acayip kısaltma yapabiliyorsunuz, foruma da sahibinden sitesine de yazı yazmak ücretsiz..Kısaltma yapmanıza gerek yok..:s

Esp ye takılmayın olanları çok çok az..Rastlamanız zor iş yani...

Yorum bağlantısı
Burhan Kahraman

benim onceki 2004 de yoktu, ama simdiki 2006 da esp var, rezinstans duymesinin altında on off dugmesi var ordan anlarsınız varsa,

olmadıgında yoklugunu aramamıstım ama var olunca da ise yaradıgını goruyorum :D ıslak zeminde veya rampa cikarken hic pati yapmıyor , bazen gaza yuklendigimde zemin islaksa devreye girdigini goruyorum

Yorum bağlantısı
Cem Karaağaç

sonunda c-max ime kavustum .. nedense c-max dısında arac istemiyordum alım satım işleri biraz uzun sürdü ama olsun. şimdi kulavuzu okuma zamanı artık değilmi :)

Yorum bağlantısı
Cem Karaağaç
Hayırlı olsun... :flowers:

Teşekkür ederim.. bir sorum olacaktı aslında yeni konu olarak mı açsam bilmiyorum. tban döşemesinde yırtık var acaba ne yapabilirim yada tümden taban döşemesini değiştirme imkanım varmı ..

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Sinan Yalçın Durmuş

merhabalar arkadaşlar c-max sis farı değiştirmek nasıl kolaymı yeni sis farı set aldım yarın degiştirecem ? bilen varmı acaba

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Serkan Toker

Aday araçları da sorabilirsiniz forumda, donanım seçenekleri konusunda bilgi alabilirsiniz..

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Gökhan Kaya1

Merhaba. Klavuz linki çalışmıyor kontrol edebilirmisiniz ? 2006 C-max ghia

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...