İçeriğe Yönlendir

Bu da benim Focus 2

Mert Efe

Recommended Posts

Mert Efe

yüklemeyi başardıysam buda benim focus biras sade kaldı aniden askerlik çıkınca çalışmalarım bitmek zorunda kaldı izmirde askerlik yapıyorum burdan izmirli arkadaşlarım bana bi iki adres yardımcı olursa jant fln gibi bir iki alacağım şey var şafak:149 bi arabamı özledim :angry: herkese iyi günler..

bi resimden başka yükeleme şansım olmadı kabul etmiyor boyut fazla geldi..

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Bende İzmir'de askerlik yapmıştım.

Şimdi özlüyorum o günleri değerini bilin..

Yorum bağlantısı
Osman Dumanlı

Hakikaten güzel bir araç olmuş...Farkındamısın,kapı cam çıtalarını koyunca mondeo yu anımsatıyor... çok güzel olmuş..

Yorum bağlantısı
Çağatay Ateş

Kazasız günler dilerim, çok güzel araba. Ayrıca krom cam çıtaları da çok güzel olmuş fakat yerinizde olsam jantları değiştirmem çünkü şu ana kadar bu arabaya bundan daha iyi yakışan bir jant görmedim. Focus ST jantı da buna dahil. Başka bir araba olsa hiçbirşey demezdim ama Ford'un bu jantı bence piyasadakilerin büyük çoğunluğundan daha iyi. Herşeyden önce, yüzeyi taşlanmış olduğu için ışığı üzerinde çok güzel dağıtıyor. Yine de zevk meselesi tabi.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

teşekkürler arkadaşlar resim konusu için artık müsait bi zamanda inşakkah göndereceğim k.i.b ŞAfaK: 134

biterse bende BİTİRCEM buda nett :p:unsure::D iyi günler

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Mert Efe

son olarak sislere xenon angel eyes far ve farlara xenon uygulaması yaptım

sdc10175al5.jpg

w800.png

angel eye halkaları biras güçsüz sisler açılınca belli olmuyor güçlendirelebilirmi (yardıma ihtiyacım var)

sdc10153qr9.jpg

w800.png

son olarak bi jant yardımı isteyeceğim önerebileceğiniz+fiyat verebileceğiniz 17"-18" (özellikle 18" olursa sevinirim)

sdc10141wg6.jpg

w800.png

Yorum bağlantısı
Mert Efe

çok sağolun ama jantta biras kararlıyım..

Güzel görünüyor.. Güle güle kör et...

abicim iyide farları fazla kullanmıyorum etkilemiyor yani bilinçli kullanıcıyız :) :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
abicim iyide farları fazla kullanmıyorum etkilemiyor yani bilinçli kullanıcıyız:D:D

Bilinçli kullanıcı; kensi sislerine xenon takarak işlevsiz hale getirecek ve de karşıdan geleni kör edecek bir uygulama yapmaz.. :)

Yorum bağlantısı
Mert Efe
Bilinçli kullanıcı; kensi sislerine xenon takarak işlevsiz hale getirecek ve de karşıdan geleni kör edecek bir uygulama yapmaz.. :)

maksat modifiye abicim gerisi yalan

yaaayy yayyy diye bağırıyo.. :D

güzelmiş.. Allah kavuştursun.. :)

bağırıyorda yollar izin vermiyor sadece jant 18" düşünüyorum

Güzel Araç Güle güle kullanın :)

teşekkürler

bu arada askerlik bitti kavuştum :D :D

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce

Mehmet abi bırak şu gençlerle uğraşmayı ya :)

Oxigin al derim masraftan kaçınmıyosan...

oxigin_crystal_silver_wheel.jpg

Aaah ah aramıyo değilim bu jantı sattığıma pişmanım... Bence bu arabaya bu janttan başkası yalan...

fotoraf0018bx8.jpg

Bu da fikir sahibi olman için bi foto... Aracımda yay takılmış ve jantlı hali...

Yorum bağlantısı
Mert Efe

ömer bey bu ve tarzları jantları çok düşündüm çok güsel oluyor sizin araçada çok güsel oturmuş ama focuslarda çok görülmeye başladı fiyatı nedir acaba

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce

Focuslarda gözükmeye başladı dediğiniz jantın birçok imütasyon modelleri mevcut piyasada ama bunun tanesi 30 veya 40 kiloydu. Diğer imütasyon markalar 60 kiloya kadar olanları var ve bunlar aracın yakıt sarfiyatını çekişini yürür aksamını kısa zaman da bitiriyolar. Bu jantı ben ikinci elden 1800 liraya lastikleriyle beraber sattım. Sitede çok istedim birine gitmesine ama satıldıktan sonra değer kazandı jant. Şu anda malum dolar fiyatıyla 2800 - 3000 TL arasında...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

30 - 60 kg mı :p teknik merakımdan soruyorum, tartıda ölçtünüz mü? yoksa tahmin mi?

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce
30 - 60 kg mı :nazar: teknik merakımdan soruyorum, tartıda ölçtünüz mü? yoksa tahmin mi?

Benim jantların tanesi 30 ila 40 kilo arasında birşeydi. Ben bunu almadan önce eta beta alacaktım ama duydum ki 50 kiloydu vazgeçtim hemen. Bu değerler şaşılacak değerler değil... Bu piyasada bu fiyatlara anca bu kadarını verirler. 500 liraya nası jant satıyolar zannediyodunuz :nazar:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

güzel renk güzel araç güle güle kullanın bence de st jantı yakışır aracınıza

Yorum bağlantısı
Mert Efe
Benim jantların tanesi 30 ila 40 kilo arasında birşeydi. Ben bunu almadan önce eta beta alacaktım ama duydum ki 50 kiloydu vazgeçtim hemen. Bu değerler şaşılacak değerler değil... Bu piyasada bu fiyatlara anca bu kadarını verirler. 500 liraya nası jant satıyolar zannediyodunuz :rolleyes:

gerçekten güsel ve ince hesaplar yapmışsınız ama gerçekten pahalı sıfırı o kadar para veremem ama bilgileriniz için çok tşkler

güzel renk güzel araç güle güle kullanın bence de st jantı yakışır aracınıza

tşkler fatih bey jant konusuna gelince gerçekten pahalı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...