İçeriğe Yönlendir

Yol arkadaşım

Hasan Basri Bayraktar

Recommended Posts

Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)
benimtelefonum036ns5.jpgbenimtelefonum036iw5.jpgbenimtelefonum039di8.jpgbenimtelefonum029yr5.jpgbenimtelefonum016cj4.jpgresimansl017dh7.jpgresimansl027sl6.jpgbenimtelefonum031om0.jpgbenimtelefonum024mb6.jpgbenimtelefonum019kc3.jpg tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok güzel bir araç.. Sunroflu bir araç aradım durdum ama.. nasip olmadı...

Far yükseklik ayarı var mı içerde... ?

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

teşekkür ederim. far yükseklik ayarı yok mehmet bey. günlerdir resimleri ayarlamaya çalışıyorum . bu gün en sonunda çağdaş beye mesaj atıp yardım istedim ve başardım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
teşekkür ederim. far yükseklik ayarı yok mehmet bey. günlerdir resimleri ayarlamaya çalışıyorum . bu gün en sonunda çağdaş beye mesaj atıp yardım istedim ve başardım.

Yaa bu ford gıcık resmen...

97'lerde otomatik klima yok.. 98'lerde far yükseklik ayarı yok... 99'larda... yok yok :p 2000'lerde hız sabitleyici yok.. Bilgi ekranı yok.. 2001'ler iyice boş.. :)

Bu arada ilgili model yıllarında her donanımda standart değil.. Mesela 98'in yarısı otomatik klima yarısı değil... Çözemedim bir türlü.. :)

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

arabanızda cd çalar varmı?

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu
(düzenlendi)
Yaa bu ford gıcık resmen...

97'lerde otomatik klima yok.. 98'lerde far yükseklik ayarı yok... 99'larda... yok yok :p 2000'lerde hız sabitleyici yok.. Bilgi ekranı yok.. 2001'ler iyice boş.. :)

Bu arada ilgili model yıllarında her donanımda standart değil.. Mesela 98'in yarısı otomatik klima yarısı değil... Çözemedim bir türlü.. :p

Aslında bu konuya birilerinin (mesela aklıma gelen Çağlar Bey) bi ışık tutması lazım ... :p

Benimde o konuda bilgiye ihtiyacım var.

Bu arada Allah kaza bela vermesin otomatik vites olması dışında aradığım ve bulamadığım bi araç :)

tarihinde Sinan Uzundumlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
arabanızda cd çalar varmı?

Yok..

Satan kardeşim.. 99 larda yok dedi ama ben inanmadım... Muhtemelen sökmüştür dedim... Günahı kendinin olsun..

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

teşekkür ederim. mehmet beyinde yazdığı gibi modeller arasında donanım farkı çok. ama 98 ve 99 modeller en avantajlıları.benim araçta donanıma ek olarak sunrof var.

Yok..

Satan kardeşim.. 99 larda yok dedi ama ben inanmadım... Muhtemelen sökmüştür dedim... Günahı kendinin olsun..

adam doğru söylüyordur mehmet bey benimde bilgim o yönde. direksiyondan kumanda varmı . 2000 lerde var mesela ama cd yok onlarda da

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
adam doğru söylüyordur mehmet bey benimde bilgim o yönde. direksiyondan kumanda varmı . 2000 lerde var mesela ama cd yok onlarda da

Yok kumanda da yok...

İyi yaa ne yükleniyosun ki.. :)

Ama bi eksik daha bulamazsın... :)

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

abim kumanda ben de de yok. :agla:

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim .

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

çok güzel araba hemide lacivert daha ne olsun :) :) (bi 6000 cd olur bence )

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

güzel araç bende 98 glx modeli vardı kmden dolayı (300.000 km:) ) biraz zor satmıştım.300.000 de olmasına rağmen araba hala atak seri idi.2 .el 2000 2001 modelini almayı düşünüyordum ama biraz tasarruf düşünerek fiesta almıştım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Barın
güzel araç bende 98 glx modeli vardı kmden dolayı (300.000 km:) ) biraz zor satmıştım.300.000 de olmasına rağmen araba hala atak seri idi.2 .el 2000 2001 modelini almayı düşünüyordum ama biraz tasarruf düşünerek fiesta almıştım.

Sn.Adminim

Millet mondeoyu satıp fiesta alıyor,sen bana fiestayı sat mondeo al dedindi.(garezin bana mı) :kutlama:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Millet mondeoyu satıp fiesta alıyor,sen bana fiestayı sat mondeo al dedindi.(garezin bana mı) :kutlama:

Mondeo'dan sonra fiestaya binmeyi hiç hayal edemiyorum... :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

Mehmet abi banada tüp takma demişti :) senee 2004 hey gidi günler heyyy :):kutlama:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...