İçeriğe Yönlendir

Chery kullanan ya da bilen var mı?

Akın Yıldız

Recommended Posts

Akın Yıldız

arkadaşım chery almayı düşünüyor gecen gün baktık araçlar güzel kendisi kullanan yada cevresinde kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Barkın Kayaoğlu

Proton'lara da 5 sene garanti veriyorlardı, şu anki durumu malum. Bence Chery'lerin sonu da benzer olacak.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

ben test sürüşü yapmadım ama galeride inceledim iç aksesuarlar kalite işçilik çok kötü sanki 1 sene sonra 10 yaşındaki araba gibi durucakmış gibi duruyordu kalitesinden tata indica gibi :melek:

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Tahir İlter

aman arkadaşım çarpışma testlerini izledim ben o mankenin bile canı acımıştır arka koltuktan çıkardılar muhtamelen çünkü ön koltukta motor vardı. başlık olarakta ölmek istiyosan chery al yazıyodu youtube ta görebilirsin

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Köprüden atlamak kesmiyorsa, bunu alıp bununla atlamak daha etkili olabilir :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

Ben bir kere çalıştığım yerin bulunduğu sanayi de bir tur atmıştım.alia modeliyle..

motor sesi içerde focus kadar yok,debriyaj ve gaz pedalıda çok rahat geldi.görüş açısıda iyiydi,kalkış ve hızlanmasıda iyiydi ama arabada malzeme (özellikle aracın içi) gerçekten kalitesiz gözüküyordu.

bir sene geçti nerdeyse benim araba alia dan daha diri duruyor:)

sanki birkaç sene sonra dacia solenza lar gibi olacak:)

p.r.c. bizden uzak gitsin diyenlerdenim:)

(evdeki kenwood blender da rezalet zaten :) )

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(evdeki kenwood blender da rezalet zaten :) )

Kenwood Çin değil Japon markasıdır.Oldukca da kalitelidir.Sanırım siz bir şansızlık yaşadınız..

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

yok! made in p.r.c miş kenarı çatlayınca kutusuna baktım :)

bizde japan biliyoduk ama...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Üretim yeri çin olabilir..Ama marka Japondur. Adidas da çin de üretim yapıyor ama Adidas çin markasıdır diyemeyiz. Artık Çin de fabrikası olmayan büyük marka sanırım kalmadı.Daha öncede söylemiştim şimdi de yeri gelmişken söyleyim bizim için önemli olan markadır..Üretim yeri değil.Eğer öyle olsaydı Ford Connectleri de üretim yerleri 40 yıldır gelişmekte olan Türkiye olduğu için kimse almazdı :) Ama FORD adı herşeyin üstünde.

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

bence büyük markaların üretim yerlerinin Çin olması kalite standardını gözle görülür bir şekilde düşmesine neden oldu.

bence adidas da eskisi gibi değil :)

he mecburuz artık bir şekilde alıp tüketiyoruz o ayrı,ama kalite standart değil..

şimdi zanussi elektrikli süpürge aldık :)sağlamlık performansına göre bakacağız,inşallah İtalyan gibidir, Çin üretimide :lol2:

Yorum bağlantısı
Utku Çay

piyasadaki çin motorların hali malum,

bendede var bi tane 8000 km de döküldü vallahi

dolasıyla dünyada hiç kimse bir malı daha kötü yapmadan daha ucuza mal edemez !

Yorum bağlantısı
Rıdvan Kocabaş

Birde şöyle düşünün yedek parçası için servise mahkum olacaksınız :)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Tamam küçük arabası ucuz diye alınabilir belki . Ama jipine 35-40 lira verene hayret ederim. Ayranın yoksa içmeye niye gidiyorsun ciple gezmeye :)

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu
(düzenlendi)
Peki arkadaşlar Ford' un, P.R.C. ile bağlamı oldu mu ?

evet var...sinyal ve stopları çinde üretiliyor diye duymuştum...

tarihinde Murat Akalo?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Nurullah Demir

çinde işçilik cok ucuz oldugundan neredeyse bütün büyük firmalar fason olarak burada ürettiriyolar mallarını

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Onu alacağına ALBEA SOLE alsın... Bursadaki işçilerin cebine para girer...

Şaka bir yana taş gibi araç.

Yerlidir kırsal kesimde servisi kolaydır diye babaya almıştık 2005 te. hala süper, en ufak sıkıntısı olmadı. biniyor biniyor biniyor. otomatik.

Bir de simit ve sakız alsın.

tarihinde Mehmet G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bende bir deneme turu atmıştım reno 19 avrupalara benzettim ben.araba 7500 km deydi,gaza yüklenince araba ağır kalıyordu.ayrıca konfor koymuşlar arabaya ama işçilik 0. iyiki almamışım.

Yorum bağlantısı
Nurullah Demir

abi zaten reno kağıttan araba çıkarsa alacak millet. şu yeni clio ve megane'ı deneme şansım oldu. belkide tarihin en berbat araçlarını üretiyor şu anda bu firma. bedava verseler almam modundayım yani :yes:

Yorum bağlantısı
Rıdvan Kocabaş

Bence bir araç alırken , servis ağına ve yedek parçanın bol olmasına bakmak gerek , ben hep korkmuşumdur ismi pek fazla bilinmeyen araçları almaktan , Proton , gelly , chery , vs. :unsure2: Düşünsenize tatil için yolculuğa çıktınız filan yerin filan kasabasında aracınız bozuldu buyrun bakalım chery servisi bekleyin, mecbur başka usta ne yapsın yedek parçası yok ki her yerde :unknw:

Yorum bağlantısı

İkinci eli'nin ne olacağı ve yedek parçasının sadece yetkili serviste satılacağını düşünürsek hiç de mantıklı bir alışveriş olmayacağı kanısındayım. Kaldı ki test e gittiğimde hayatımda o kadar kötü işçilik ve kötü malzeme görmedim. Arkasında kim olursa olsun bende p.r.c uzak dursun diyenlerdenim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...