İçeriğe Yönlendir

Yeni arabam

Nuri Güngör

Recommended Posts

Nuri Güngör

meriva meriva derken 2004 model yeni kasa siyah 1.4 astra essentia aldım araç 66000 binde tek elden kullanılmış boya değişen kaza yok hemen atiker marka lpg kiti taktırdım 800 km yaptım herhengi bir sorun yok tüketim de uygun çekişi bekledigimden güzel( Bu arada araç 67500 oldu bir haftada)

Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

Allah kazasız belasız ve cezasız sürmesini nasip etsin. Güle güle kullanın. Resimleri bekliyoruz...

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör
Resim görmeden inanmam :D

Hayırlı olsun :)

galip abi simsiyah hele cila atıldıktan sonra cam gibi pırıl pırıl parlıyor :) daha focus un resimlerini atamadım ama en kısa sürede ikisininde resimlerini ekleyecegim herkese tesekkür ederim

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Hayırlı olsun..Focus varken ikinciye gerek varmıydı'ki.. :D

Güle güle kullan..

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör
Deme yahu, fazla meraklandırma o zaman bir an önce yükle görelim resimleri :unsure:

abi araba toz toprak içinde hafta sonu yıkatıp öyle ekleyeyim resimleri herkese tekrar tesekkürler

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Bora Akbaş
2 sene olmuş adam arabayı alalı :(

:rofl::rofl: Valla Harika ya...Arkadaş mesajın tarihine bakmamışmı hiç...Konu hortlatma gördüm de böylesine ilk kez tanık oldum..... :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
:p:nazar: Valla Harika ya...Arkadaş mesajın tarihine bakmamışmı hiç...Konu hortlatma gördüm de böylesine ilk kez tanık oldum..... :fiuw:

Olur olur.. sorun yok.. hortlasın...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...