İçeriğe Yönlendir

Plaka sorusu?

Oğuzhan Demir

Recommended Posts

Oğuzhan Demir

arkadaşlar yakında askerlik var arabayı zaten satmaya niyetim vardı. herneyse benim sorum

aracımı şehir dışına satarsam plakamı yeni araç alana kadar askıda bekletmek için bi hakkım varmı

benim plaka 76 at 111 gecenlerde birisi 76 ad 999 için 1000 ytl ödemiş. aracı satarsam benim plakayıda

bu fiyata satacaklar ve ben yeni arac aldığımda bende bu kadar ödemeliyim böyle bi plaka için.

nasıl yapmak lazım?

Yorum bağlantısı
Malik Altındiş

1000 lira biraz fazla ödemişler pazarlıkla aşağıya çekilirdi neyse konu bu değil. eğer yeni aracı askerlik dönüşü alacaksanız beklemez plaka o kadar normalde 1 gün ayırtılma süresi var resmi olarak ben öyle biliyorum, ama tanıdık falan sokarak 2 bilemediniz 3 ay bekletirsiniz. ben 40 gün bekletmiştim.

bir de sizden her türlü alacaklar bu bağışı.ben de ilk arabama aldığımda bağışı vermiştim sonra diğer arabaya geçirirken gene aldılar.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

plakanın harf ve rakamlarına göre 100 ytl ile 1500 ytl arası bagış alıyorlar konyada henüz acılmamış seri için 3000 ytl bagış aldıklarını duydum takipciden seriyi acmak için,plakayı bekletme süresi bir gün sonra tekrar iptal ediyorlar bekletmeyi ancak sizin plakaya talip olmazsa ve seriden verilmezse geldiginzde alabilirsiniz yalnız her durumda bagış vereceksiniz (saglam bir tanıdıgınız yoksa eger varsa bagışsız veriyorlar plakayı)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

ilk arabam ve ilk plakam hem.

76 at 111 güzelde plaka. beyaz atım benim.

işin açığı ben arabama cok bağlıyım kendi satılsa bile plaka kalsın istiyorum.

gerci babam galiba satmamaya razı oldu askerden gelene kadar saklamaya razı oldu gibi

bakalım hayırlısı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...