İçeriğe Yönlendir

Ford explorer acil yardım lütfen

İzzet Mızraklı

Recommended Posts

İzzet Mızraklı

bende explorer ltd var havalı amortisörlerden biri arızalı acaba uygun fiyata havalı amortisör bulabilicegim bir yer varmı tesekkurker

Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen
(düzenlendi)

selamlar Ford explorer Çağlar BAYUR abinin bilgi alanına giriyor mesajınızı okuduğunda eminim bildiği yerler vardır ve yardımcı olacaktır....

forumda da uygun parça satan yerleri' Luzumlu telefon ve adresler başlığı altında ' bulabilirsiniz...

tarihinde Mustafa G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Levent Ayhan

ebay a bi bakabilirsiniz..... ankara veya istanbuldaki hurdacıları bi ziyaret edin...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yes kum güneş deniz :kafa: . Çok sık nete giremiyorum o yüzden cevapta gecikebilirim.

1. Amortisörün arızalı olduğu nasıl tespit edildi?

2. Araç arkadan bakınca sola doğru yatık gibi durduğu için arızalı denmiş olabilir mi ki bu bir arıza değildir, ayar sorunu vardır.

3. Amortisör arızasdından ziyade arka hava hortumları yerinden çıkmış veya hava kaçırıyor olabilir.

İstanbul da iseniz Elmadağ daki Liderler servisine görtermenizi tavsiye edrim.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
Yes kum güneş deniz :) . Çok sık nete giremiyorum o yüzden cevapta gecikebilirim.

1. Amortisörün arızalı olduğu nasıl tespit edildi?

2. Araç arkadan bakınca sola doğru yatık gibi durduğu için arızalı denmiş olabilir mi ki bu bir arıza değildir, ayar sorunu vardır.

3. Amortisör arızasdından ziyade arka hava hortumları yerinden çıkmış veya hava kaçırıyor olabilir.

İstanbul da iseniz Elmadağ daki Liderler servisine görtermenizi tavsiye edrim.

hızlı giriş diye buna derim. çağlar bey hoşgeldiniz. :kafa:

Yorum bağlantısı
İzzet Mızraklı

yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim arkadaki iki amortisördende yag akıyor bi kaç kişiye gösterdim patlak dediler fakat herhangi bir yana yatma yok aracı kapattıgımda hava basılıyor amortisöre fakat yukarı kalkmıyor tam olarak avaba sizde liderlerin telefon numarası ve adresi varmı tesekkür ederim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...