İçeriğe Yönlendir

Ford connect aksesuar

Ömer Açay

Recommended Posts

Ömer Açay
(düzenlendi)

arkadaşlar connectime çarşamba günü ankara tur otoda aksesuar yaptırdım.bilgi amaçlı olsun diye yazıyorum.önceankara tan oto merdiven ve ön koruma hariç ful aksesuara 2000 ytl dedi ve parayı peşin istedi koca bi :lol: :lol: :rolleyes: şaşmazda baran firması aynısına 1650 ytl 12 taksit dedi.can can aksesuarcı omsa marka aksesuarlara 1100 ytl dedi.ankara tur oto 1500 ytl 12 taksit dedi.bu aksesuarlarıın içinde merdiven ve ön koruma yok.bende çarşamba günü tur otoda aksesuarlarımı taktırdım.işte fiyatlar.bütün mallar baran marka 1-yan basamak:250 ytl 2-arka basamak:160ytl 3-port bagaj:170 ytl 4-perde:80 ytl 5-yan kapı çıta nikelaj:65 ytl 6-kapı kolu nikelaj:60ytl 7-ayna kapağı nikelaj:55 ytl 8-bagaj çıtası nikelaj:60 ytl 9-stop çerçevesi nikelaj:70ytl 10-depo kapağı nikelaj;25ytl 11-kapı eşikleri nikelaj:25 ytl 11-anahtar delikleri nikelaj:30 ytl12- maun kaplama alüminyum renk:80 ytl 13-koltuk kılıfı orjinal:160 ytl 14-park sensörü cenmax marka:150 ytl 15-ön panjur orjinal glx inkinden :165 ytl bunlar toplam 1610 ytl tuttu.satış elamanı bahri bey 1500 ytl 12 taksiti kabul etti.bu arada spoyleri taktırmdım onunda fiyatı 140 ytl.araba çok güzel oldu.inşallah fotğraflarını yarın veririm.bu arada ön panjur glx in aynısı.yani panjur değişti.sanayide panjurun üstüne nikelaj 45 ytl dediler.isteyen onu yaptırıp 120 ytl daha tasarruf edebilir inşallah resimleri yarın ekliyecem ama tur oto tozlukların 4 üne 80 ytl istedi.bu bakımdan sınıfta kaldı

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağdaş Yalman

Hayırlı olsun umrarım forograflarını görürüz.

not : açılan aynı konu silinmiştir.

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

ön koruma kazada suç unsuru teşkil ediyormuşşş doğru mu? tabi kazadan kazaya değişir ama önden çarpmaları varsayarsak ne kadar doğru?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
ön koruma kazada suç unsuru teşkil ediyormuşşş doğru mu?

Doğru.. özellikle yayaya çarpmalarda direk belini kırıp ölüme sebebiyet veriyormuş...

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
Dedim ya zevkler. Bu arabanın sadesi daha güzel. Krom, çok ince olmak kaydıyla, bazı araçlara çok yakışıyor. Ama fazlası zarar. Örneğin bir passat'ın krom cam çıtaları güzel ama kapı çıtaları krom oldu mu sırıtıyor. Krom bi de 60'lı yılların amerikanlarına gidiyor. O kadar.

tamamına katılıyorum.fazlası yoruyor adamı.

Yorum bağlantısı
Murat İmeci
arkadaşlar connectime çarşamba günü ankara tur otoda aksesuar yaptırdım.bilgi amaçlı olsun diye yazıyorum.önceankara tan oto merdiven ve ön koruma hariç ful aksesuara 2000 ytl dedi ve parayı peşin istedi koca bi :):):) şaşmazda baran firması aynısına 1650 ytl 12 taksit dedi.can can aksesuarcı omsa marka aksesuarlara 1100 ytl dedi.ankara tur oto 1500 ytl 12 taksit dedi.bu aksesuarlarıın içinde merdiven ve ön koruma yok.bende çarşamba günü tur otoda aksesuarlarımı taktırdım.işte fiyatlar.bütün mallar baran marka 1-yan basamak:250 ytl 2-arka basamak:160ytl 3-port bagaj:170 ytl 4-perde:80 ytl 5-yan kapı çıta nikelaj:65 ytl 6-kapı kolu nikelaj:60ytl 7-ayna kapağı nikelaj:55 ytl 8-bagaj çıtası nikelaj:60 ytl 9-stop çerçevesi nikelaj:70ytl 10-depo kapağı nikelaj;25ytl 11-kapı eşikleri nikelaj:25 ytl 11-anahtar delikleri nikelaj:30 ytl12- maun kaplama alüminyum renk:80 ytl 13-koltuk kılıfı orjinal:160 ytl 14-park sensörü cenmax marka:150 ytl 15-ön panjur orjinal glx inkinden :165 ytl bunlar toplam 1610 ytl tuttu.satış elamanı bahri bey 1500 ytl 12 taksiti kabul etti.bu arada spoyleri taktırmdım onunda fiyatı 140 ytl.araba çok güzel oldu.inşallah fotğraflarını yarın veririm.bu arada ön panjur glx in aynısı.yani panjur değişti.sanayide panjurun üstüne nikelaj 45 ytl dediler.isteyen onu yaptırıp 120 ytl daha tasarruf edebilir inşallah resimleri yarın ekliyecem ama tur oto tozlukların 4 üne 80 ytl istedi.bu bakımdan sınıfta kaldı

Öncelikle hayırlı olsun ,bende baran taktırmıştım bir yıl oldu fiyat aşağı yukarı aynı ,normal ancak bizim burda perdeyi 60ytl takiyorlar atölyesi var ,tozluklarıda gecen gün yeni aldım orijinal ön arka 37ytl ,ankarada iseniz ,ivedik sanayi birlik oto dan alabilirsiniz.

ön koruma kazada suç unsuru teşkil ediyormuşşş doğru mu? tabi kazadan kazaya değişir ama önden çarpmaları varsayarsak ne kadar doğru?

Benbe öyle bir şey duydum ,o yuzden aracın önunu sade bıraktım ,yerhangi bir kazada suc aparatı olarak gözüküyormuşşş..

Yorum bağlantısı
Emre Mut
(düzenlendi)

sakın yanlış anlamayın çok güzel olmuş fakat çamurluktakiler biraz sırıtmış

tarihinde Emre Mut. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Öndeki zaten suç.. Çevirmelerde veya en muayenede zaten söktürürler... İlk önce onu sök bence... Sonrada çamurluktakileri söktün mü tamamdır...

Tabi sadece fikrim...

Güle güle kullan...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Deniz Emek

merhaba ;)

bende aranıza yeni katıldım ortalama 30 40 gün önce 90 ps bir connect aldım. Aracımın önüne demirden değil ancak Fiber'den yapılan Bodyguard taktırmak istiyorum ancak bu konu ile ilgili iyi modelleri olan bir yer bulamadım .Şuan Kayserideyim ancak hafta sonu Ankara üzerinden Eskişehire döneceğim bana yardımcı olabilecek birini bekliyorum. ;)

Yorum bağlantısı
Melih Mütevellioğlu

Sayın Deniz Bey Ankara'dan geçerken İstanbul yolu üzerinde bulunan Şaşmaz sanayii sitesinde aradığınız ürünün çeşitlerini bulabilirsiniz firmalar Baran Oto,Köylücü Oto,Gürteks Oto,Erteks Oto,Oğuz Oto.Bu firmalarda diğer koruma aksesuarlarını da bulmanız mümkün.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

öne takılan parça yasak.bilginiz olsun.bu araç vizeden gecemez haberiniz olsun

Yorum bağlantısı
Deniz Emek

fiber olan için bir problem yok diye duymuştum.sadece demir olanlarda problem cıkıyor çünkü fiber olanın kırılganlığı çok fazla 8-10 kilo basınç gördümü hemen kırılıyor

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

Tourneo Connectler orjinal koltuklu olanlar..

Transit Connectler yük için yapılmış ve koltuksuz olanlar...

Yeni modellerde nasıldır bilmiyorum... Eskilerde transitlerin bagaj kapıları 2 parça idi.. Connectler tek parça ve yukarıya açılırdı...

Transitlerde arkada koltuk varsa da orjinal değildi..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Saydığım farkar var işte...

Bagaj kapısı ve arka koltukların sonradan giydirilmiş olması...

Ruhsatınızda oturnma yeri 1+4 yada 5 kişi ise dert etmeyin güle güle kullanın...

Arka kapınız 2 parça ise diğerlerine göre biraz ses yapar...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Van değil ise yani camlı ise teknik olarak araban şu "T. CONNECT KOMBI K210S 1.8 TDDi" gerisini boşver.. Yani transit yada tourneo olarak dert edip durma...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Beyhan Yılmaz
yok arabamın orjinal oldugunu en son anladım arabam çift sürgü kapı yanlarda ve arka tek kapı ben biraz bunlardan kıllanmıştım ama herkes orjinal dedi servisinide aradım orjinal oldugunu söylediler ama yinede çok sevmedim arabamı transit yazısından dolayı söküp torneuo yazısı yapıştırıcam

:rofl:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...