İçeriğe Yönlendir

Mavi Yılan

Ergin Şendağ

Recommended Posts

Ergin Şendağ

bu da bizim Maviş :)

(cepten çektim!)

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
Çekilin ben paytarım nerde yılan, gel kuçu kuçu yok pisi pisi yok ya ku vak vak neydi ya hatırla oni hatırla oni

geh bili bili.

güle güle kullanın .kazasız belasız. :)

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

Temizledim dostum, eyvallah hatırlatma için

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
Buna bizim Bayram Bekman'daki 16" jantı çakacaksın valla havası değişir arabanın. Bayağı fiyatda düştü o 700'e lastik falan verir herpsini.

iyiymiş ya.değerlendirilmeli.

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
Buna bizim Bayram Bekman'daki 16" jantı çakacaksın valla havası değişir arabanın. Bayağı fiyatda düştü o 700'e lastik falan verir herpsini.

evet haklısınız araba "JANT" diye bağırıyor...inşallah önce LPG sonra tavan çıtası ve JANT düşünüyorum....aman hanım duymasın!

(Yeter bu arabaya harcadığımız yeter.........iyyyyyyyyyy incecik bis ses kulaklarımda...!!!)

:)

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
aman hanım duymasın!

(Yeter bu arabaya harcadığımız yeter.........iyyyyyyyyyy incecik bis ses kulaklarımda...!!!)

hımm güzeelll.demek her evde var bunlardan .rahatladım yahu. :)

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

2000den bu yana

Şahin-toyoto corolla-focus 1.6 hatchback 2001, şimdi 2004 c-max yani toplam 4 araba olunca sekiz yılda.....öyle oluyo sesler!!!

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Teybin sesini aç abi... :)

Sadece arada bir "sen beni dinlemiyormusun" diye sorarlar.. "dinliyorum" diyceksin :)

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
Teybin sesini aç abi... :)

Sadece arada bir "sen beni dinlemiyormusun" diye sorarlar.. "dinliyorum" diyceksin :)

bakalım senden daha ne yöntemler öğrenecez müdürüm :)

evet haklısınız araba "JANT" diye bağırıyor...inşallah önce LPG sonra tavan çıtası ve JANT düşünüyorum....aman hanım duymasın!

bi de koltuk dayama, bi de İPOD giriş bi de full temizlik Auto KİNG falan :wub:

ömür biter bu liste bitmez galiba...Allah sonumuzu hayr etsin. :wub:

bayram beydeki jantlar bu tekerlere olur dimi?

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
Güle güle kullan. Kazasız, cezasız :)

Hadi bakalım, jantlandığın ve LPG lendiğin mesajlarını da okuruz ilerde inşaallah :)

amin..o ne güzel dua öyle

sagolasın

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

bende bu konuda dert yananlardanım. :)

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

herkese serin yaz akşamları diliyorum, balkonlarda çaylarınız tüter inşallah...

bana müsade, dışarıdayım be şarzım bitiyo (adaptörüm yanımda yok)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

güle güle kullanın :) bekarken istediğim arabayı alim o zaman evlenince kesin bi passat variant alırım baba derler :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

bence bu c maxlara orginal jantı gidiyor 7 kollu ghia jantı ben yaptım süper oldu

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

Janttan başka neler önerirsiniz arkadaşlar? Bide kaç para bu jantlar ki?

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

Gökhancım mesela 16' c-max için ne olur?

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Arabanız bu haliylede güzel ,önce akıl sonra hız sonrada gaz verirler bence en önce lpg taktırın benim imkanım olsa hemen taktıracam,güle güle kullanın iyi günlerde

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
bence bu c maxlara orginal jantı gidiyor 7 kollu ghia jantı ben yaptım süper oldu

Fatih bey,

bi resmini ekleyin de jantlara bakalım doya doya

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

sagolasın Gökhancım,

gerçekten şık duruyor

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ergin Şendağ
(düzenlendi)

AUTOWAX yaptırdım, arabadaki eski kullanıcıdan kalma lekeler yüzde 99 çıktı ama sigara kokusu berbat bi şekilde vaR, kapalı kaldıktan sonra Araba 1-2gün KOKU devam ediyor, ne ÖNERİRSİNİZ?

bu arada Almanyadan abim geldi, mercedes arabasında CNG (sıkıştırılmış gaz) kullanıyormuş, bi depo 200 km kadar gidiyormuş ve o şehİrde(krefeld) tek dolum istasyonu varmış, genelde şehiriçi kullandığından pek dolum istasyonunun az oluşu sorun olmuyormuş, arabada güç problemi olmadığı gibi CNGye geçtiği anlaşılmıyormuş bile, eğer dolum ucu evde olsa evden doldurulabilir dedi bilmem acaba olurmu?

darısı istanbulda yaygınlaşan CNG ye inşallah, bakarsınız LPG gibi büyür ve yaygın olur.Ne dersiniz?

tavan çıtası arıyordum, hatay ford servisinde buldum, çok kısa geldi bana ama BARAN marka ve c-max için idi. 250YTL dediler,istanbula dönünce bakacam baran aksesuarlar nerde daha hesaplı diye?

tarihinde Ergin ?en tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
(düzenlendi)

varmı kronik sigara kokusu için temizlikönerisi olan?

(kısmetse yarın Hatay dörtyol tarafından istanbula doğru yola çıkacam, gelince inşh önerilerinizi değerlendiririm)

tarihinde Ergin ?en tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
Yaygın olursa iyi olurda, tankı çok büyük...

gökhancım tankı aynıymış lpg'de olduğu gibi stepnenin yerine

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...