İçeriğe Yönlendir

Sony cdxgt670u pioneer ts6972 fro-x tweeter.

Guest Sinan Akg

Recommended Posts

Guest Sinan Akg

Teybi bugun aldım monte ettim hatta sefa abi tam iş üzerinde aradı.Aldığım fiyata ubs 2.0 okuma hızlı böle bir teyp dinlemedim.Çok değiştirdim bu süper bişi yapmış sony nin son serisi.Arka pandizotu deldim dekopajla pioneer ts6972 oval 6x9 kolonları taktım arka kapı kolonlarını iptal ettim.Önlere tweeterları bağladım yuvasında.Süper bi sistem oldu çokta memnunum tiz bass orantıları.+ jvc warren subwooferıma orjınal litresinde kabin yaptırdım.Önceden tüp kabini vardı.Bass titreşiminden amfinin tetikliyicisini çıkardı o derece diyorum.Herkese özellikle teybi tavsiye ediyorum.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Güle güle kullan Sinan'cım.Bana da aldıracaksınız böyle bir şeyler.Ben arabaya sadece koku takardım.Forumdan sonra plakaları kestim,yapıştırdım.Arka cama film çektirdim.Plaka lambalarını led yaptım.Sonum iyi değil galiba.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Güle güle kullan Sinan'cım.Bana da aldıracaksınız böyle bir şeyler.Ben arabaya sadece koku takardım.Forumdan sonra plakaları kestim,yapıştırdım.Arka cama film çektirdim.Plaka lambalarını led yaptım.Sonum iyi değil galiba.

Sen yeterki iste abim :p ne istersen :nazar:

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Güle güle kullan Sinan ama arabaya en son yapacağım şey ses sitemindeki değişikliklerdir. Bana torosun hoparlörleri bile yeter. ;)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Güle güle kullan Sinan ama arabaya en son yapacağım şey ses sitemindeki değişikliklerdir. Bana torosun hoparlörleri bile yeter. :)

Sen anca güzel şarkı seçersin radyodan :) :) ;);)

Güle güle kullan Sinan abi, hayırlı olsun...

sağol ersincim :)

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu
Sen anca güzel şarkı seçersin radyodan :) :) ;);)

Olmadı kendim çalarım Sinan. :)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Güle güle kullan...

sağol cenk abi.

Cipsy kings ruhlu olduğunu unutmuştum görkemim kusura bakma ;)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
(düzenlendi)
güle güle kullan Sinan .

sağol kardeşim :)

Muhittin abi hallederiz ;)

tarihinde Sinan Akg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

Sinancım güle güle kullan. mesajın için teşekkür ederim o işi hallettim merak edecek bişi yok. :D

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Sinancım güle güle kullan. mesajın için teşekkür ederim o işi hallettim merak edecek bişi yok. :D

abi sağol :D hallettin mi tamamdır o zaman abi sorun yok :)

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
abi sağol :D hallettin mi tamamdır o zaman abi sorun yok :D

ayrıntıları daha sonra sana anlatırım.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Blaupunkt al sinan. Daha güzel durur :)

yok abi almiyim ben oemci değilim allahtan :lol2:

Yorum bağlantısı
Harun Açıkses

Güle güle kullan kardeş.Fiyatı ne olarak geçiyor bu meretin?

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

güle güle kullan Sinan, Sony teypleri iyi değildi demek artık kaliteyi yükseltmişler..

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
güle güle kullan Sinan, Sony teypleri iyi değildi demek artık kaliteyi yükseltmişler..

sağol oğuz valla pioneerin usb li olanları düşük sınıfları usb haricinde tiz vermiyor saçma ama öle... Harun bey hangisini sordunuz teyp mi kolonlarmı :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...