İçeriğe Yönlendir

Ford Focus-Fiesta-C-Max TV -DVD-Bluetooth

Ahmet Acar

Recommended Posts

Ahmet Acar

2005 ford c-max ghia aracıma FORD FOCUS-FİESTA-C-MAX TV -DVD-BLUETOOTH sistemi taktırmayı düşünüyorum.Taktıranlar önerenler veya önermeyen arkadaşlar varsa fikirlerini alabilirmiyim

fiyatı 1.100 ytl ile 1.350 ytl arasında değişiyor. Açık artırmalı sitelerde en son takip ettiğim aşağıdaki ürün 800 ytl den gitti

1) İNTERATIVE DVD SYSTEM FOR FOCUS--C-MAX--FİESTA

2) 6.5" 3D OSD GUI Touch Screen TFT 16:9 LCD

3) Çözünürlülük 1,440 X 234 pixels

4) Fully motorized touch screen slide down monitor with DVD player.

5) Dokunmatik ekran

6) Auto Dimmer (Standard/bright/soft/customer video mode)

7) Play DVD / DivX. / MP4 / VCD / CD / MP3 / MPEG4 / JPEG / WMA playback

8) Built-in USB slot

9) High sensitive TV receiver Colour System: NTSC/PAL/SECAM

10) Super Sensitive FM/AM/ RDS Radio.

11) 4 X 50 W Güçlü ses çıkışı

12) Super Bass çıkışı

13) Intelligent Clock Display.

14) 1 AV Output(3 Zone) 1 AV Input.

15) kamera bağlanabilme

16) Electronic Anti-Shock Protection

17) Built-in TV

18) Built in bluetooth

Genel özellikleri :

1) Power Supply: DC12V(10.8V-15.8V)

2) Current Consumption: Less Than 10A

3) Operational Temperature Range: -20℃ to +85℃

Audio özellikleri :

1) Rated Output: 4ch

Yorum bağlantısı
Yücel Kurumuş

Arkadaşım ben focus uma taktırdım. açık artırma sitesinden aldım. oldukça memnun kaldım. tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Erkan Erkan

Bu tip cihazlarda garanti nedir?800 veya 1000 ytl verilen cihazlar garanti sonrası bozulduğunda parça sorunu olup çöp olurmu?

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

TV de olsa çok güzel olurdu. Hoş olsa ne kadar verim alacağız orasıda meçhul.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
TV de olsa çok güzel olurdu. Hoş olsa ne kadar verim alacağız orasıda meçhul.

tv çok sağlam antenlerle çekiyor zaten :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bu cihazda tv ve geri görüş kamerası özellikleri var.Ancak kamera,anten ve bluetoth mikrofonu kutudan çıkmıyor.Biz alıp C-max e taktık.Yerine tam oldu ama alt kısmı öne doğru çıkıyor.Arkasını sabitleme orjinal teybe göre farklı.Biraz uğraşmak lazım.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Bu cihazda tv ve geri görüş kamerası özellikleri var.Ancak kamera,anten ve bluetoth mikrofonu kutudan çıkmıyor.Biz alıp C-max e taktık.Yerine tam oldu ama alt kısmı öne doğru çıkıyor.Arkasını sabitleme orjinal teybe göre farklı.Biraz uğraşmak lazım.

anten 35 ytl çift taksanız tam performans için 70.Kamera 30 ytl :) mikrofonu bilmiyorum fiyatını :)

Yorum bağlantısı
Yücel Kurumuş

arkadaşlar ben aldığımda anten mikrofon gps anteni felan almadım hepsi kutusunda çıktı. 45 dkk. da montajı yapıldı. hepside mükemmel çalışıyo. evet garantisi yok. ancak garantisi olan cihazlarıda araştırdım. garanti görünürde var. arıza durumunda yok istanbula gönderiyoz ver kargo ücreti. bir ay bekledikten sonra kullanıcı hatası ücreti karşılığında yapılır gibi bahaneler. ücretini verdiğinde zaten herkes tamir ediyo. tamir olmuyosa çöpe...

Yorum bağlantısı
Ahmet Acar

bende c-max için düşünüyordum genel de araştırdığım sitelerde orjinal yuvasına bire bir uyumlu diye yazıyor.alt kısmının öne doğru çıkması görünümü nasıl etkiliyor acaba keşke bir resmi olsaydı

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Resimi en kısa sürede ekleyim.Problem oluyor denmez.Biz kendimiz taktık sayılır.Belki profesyonel yardım alsak sonuç farklı olurdu.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Naci Özkan

çok güzel olmuş... taktırılabilir fakat garantisinin olmaması insanın aklında bi soru işareti bırakabiliyo! bunu açık artırmadan başka yerlerde bulmak mümkün değilmi...

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ali Gürsoy

2005 yeni focusum var ve pioneer avh-p4050 taktırdım memnunum ama bu cihazda hoşuma gitti lütfen arkadaşlar nereden temin edebiliriz yardımcı olurmusunuz

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

herkes taktırmış ama resim göremedim :rolleyes: Uygulanmış hallerini görsek güzel olur.

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Lokman Ceritlioğlu

bende merak ettim şimdi. dün bit pazarında dolaştım baktıklarıma direksiyon kumandası çalışmaz dediler bu yüzden aramaktan vazgeçtim

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

arkadaşlar bu konuda galiba bizim araçlara en uygunu navitech ama çok pahalı. fiyatlar biraz daha düşsünde öyle alalım.

tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Yücel Kurumuş

Bu tür cihazlar için çin'i öneririm. fiyatlar dehşet uygun. aynı zamanda araca özel direksiyon sistemi uyumlu, yerine tam uyumlu yani çerçeve felan gerektirmiyo.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
(düzenlendi)

lokman abi napıcan çin malını :rofl: gel doğubanktan alalım sana pioneer . benim teyibin fiyatı düşmüş 900 civarı olmuş doğubankta :D

tarihinde Ali G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ali sağol abim :D peki bunun direksiyon kumandaları çalışıyormu? bide navigasyon mevcutmu bide :rofl: taksit seçeneği varmı?

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
(düzenlendi)

bi öneri de benden...istanbul eresin otel ile shell benzinci arasındaki sokakta füze işhanı var, orada 23 nolu esnaf zaim ustada ve diğer dükkanlarda bu tarz cihazlar kaçak olarak mevcut, içlerinde sadece zaim usta ömür boyu garanti veriyor bu tip cihazlara, her fiyata da gördüm ben, 500-1000-1500 e var, tv ve navigasyon için anten, her ford modeli için de çerçeve var, markası CADENCE çerçevelerin (mustafa can bey satıyor orda)...

varın selamımı söyleyin..tanışın...ölçün biçin fiyatları...

tarihinde Ergin ?en tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eray Yılmaz

oldum olası bu aletler çok ilgimi çekiyor ama hırsızlık olayından korktuğum için alamıyorum :)

Yorum bağlantısı
Yücel Kurumuş
(düzenlendi)
yücel bey link verebilirmisiniz.

http://www.audiosources.net/products.asp

http://www.alibaba.com/product-gs/22944062...r_with_GPS.html

arkadaşlar ben iki adresteki ilgililerle görüşüyorum, birinci adresteki fiyat 410 $ ikinci adresteki ise 390 $ fiyatlara EMS kargo dahil. ( EMS kargo biraz geç ulaşıyor, ancak gümrük konusunda daha güvenli. DHL gibi kargo firmalarını tercih etmeyin çünkü onlar bilinçli olarak gümrüğe tabi tutuyorlar. ) ekte montajı yapılmış bir resim var.

tarihinde Y tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...