İçeriğe Yönlendir

35 CCB 33 Ford Fiesta

Mustafa Yiğit

Recommended Posts

Necat Ertan

Güle güle kullan Mustafa...

35 AS 156 plakalı 2005 Tonik mavi Focus Ghia aracımı senden almıştım zamanında :D Seni burada görmek güzel.

Yakıt kalitesinden bahsetmişsin, karşınızdaki akıntürk petrolün yakıtı nasıl? Ben genelde Başak depoculuk opet ve akıntürk opeti kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
(düzenlendi)

İyi günlerde kazasız belasız kullanın,kullandığınız şeritler aksesuarcılarda satılan arkası yapışkanlılardan mı?Aracınıza arkadaşlarınız bakım yaparsa eminim ellerinden gelen hiç bir şeyi esirgemiyorlardır.

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yavuz Özkan

Ben bu siteye yeni üye oldum ve aynı folyodan bende kaplatmayı düşünüyorum ancek ben hem kaputa hemde tavana yaptırmak istiyorum (Biraz güneş yanığı varda).Sizin aracınızda görünce hoşuma gitti umarım 2000 gri fiestaya da olur.

Yorum bağlantısı
Sergen Kesgin

panjurdaki kırmızı şerit çok gzl olmuş nasıl yaptınız acaba ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

folya heryere olur hatta arbanın hepsini kaplayabilirsiniz bile :) ben ileride hb focusu elektrik turuncu kaplıyacağım mesela :)

yurt dışında bi fiestada tavan damalı idi.mini gibi yapmışlar.ayna ve tavan damalı idi

kırmızı şerit oto aksesuarcılarda var.5 ytl aldım ben.yapışkanı biraz zayıf geliyo.onada patex takviyesi yaptım :) çakma gti gibi oldu.maksat farklı olmaz modifiye bu zaten yani tonla para harcamak önemli değil.önemli olan kendini farklı hissetmek.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Patex sonra boyaya zarar vermez mi?Zamanla iki yıl içerisinde güneşten folyo solacaktır.Bence 3M ya da Avery marka folyo uygularsanız temiz yüzeye kolay kolay çıkmayacaktır.

Yorum bağlantısı
Yavuz Özkan

aracım fotolarını yarın foruma ekleyecegim ama sizinde fikrinizi almak istedim acaba tavanı siyah mı yapsam 2000 gri fiesta nasıl olur sizce

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Yiğit

n754932354_949117_7331.jpg

marmaris içmelerden bir foto.arabamı seviyorum :blink:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...