İçeriğe Yönlendir

Araç Navigasyon Sistemi

Murat Karahan

Recommended Posts

Murat Karahan

Ebaydan satın aldığım cd çalarım elime ulaştı.Araçta gps özelliği de var ama nasıl yüklenir nasıl çalışır bilgim yok.cihazda sd kart slotu da mevcut.acaba uygun bir program atarak gps özelliğini çalıştırabilirmiyim.Bilgisi olan arkadaş varmı acaba hangi programı nerede bulabilirim.

teşekkürler.

cihazımın resmi aşağıdadır.

front2.jpg

front1.jpg

main-menu.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Karahan

Cihazı sabitlemek epey yordu.ekranı açılınca klima düğmesine çarpıyordu bu yüzden ucunu biraz dışarda bırakıp sabitledik.o yüzden arkasının fotosunu çekemem sanırım ama kullanma klavuzunda vardır büyük ihtimalle.resmi çekip yollarım.

aşağıdaki resimde benim cihazın bir üst modeli ve tek din olana biri yüklemiş.Araç özellikleri tıpa tıp aynı.

11552617_1.jpg

11552617_2.jpg

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

navigasyon yüklenmediyse çalışmaz zaten navi yüklenir siz sitesinden türkiye haritalarını sd kart slotu ile makinaya yüklersiniz.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Aytaç Uluata

Navigasyon yazılımı yüklemek gerekiyor. (SD Karta)

Bende mevcut, lazımsa pm atın göndereyim.

Yorum bağlantısı
Halil İbrahim Koray

Hayırlı olsun .Güzel bir cihaza benziyor .Maliyeti hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Halil İbrahim Koray

Ebaydan alış verişin prosedürü hakkında aydınlatıcı bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Murat Karahan

Bende ebaydan 2. kez alışveriş yapıyorum sorun yaşamadım.tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilirler gerçi ama ben kısaca yazayım.

1-satıcının puanının kesinlikle %90 nın üzerinde olduğuna vede alışveriş sayısının fazla olmasına dikkat edin.

2-ürünü direk veya açık arttırma ile alıyorsunuz.

3-kredi kartı veya paypal ile parasını ödüyorsunuz. (ben paypalda çok sorun yaşadım)

4-ürünün 100 doların altında olmasına dikkat edin veya satıcı ile irtibata geçip faturayı 100 doların altında kesmesi için rica edin.yoksa gümrük parası da ödersiniz. (ben 278 dolara aldığım dvd playere gümrük ödemedim mesela)

5-satın aldığınız ürünün kargo ücretine dikkat edin çünkü 10 dolarlık ürüne 70-80 dolar kargo ödersiniz.

6-kargo veya ptt den kargonun gelmesini beklersiniz. (benim ürünüm 1 haftada geldi kanada dan)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...