İçeriğe Yönlendir

Yakıt tüketimi

Fatih Demir

Recommended Posts

Murat İmeci
50 ytl lik yakıtla 400 km gittim 75 hp

Nasıl yani 100kmde 4,2lt mi! :) ,bir yanlışlık olmasın hesapta ,eğer böylese bir connect icin şimdiye kadar duydum en düşük rekor tüketim .

tebrik ederim :)

arkadaslar merhaba yenı araba aldım ve kac lira yakacagı hakkında bilgisi olan varmı?

Hayırlı olsun ,yeni bir arac icin tüketiminiz 8lt/100 den pek aşağa beklenemez ,zamanla bu bir iki litre daha düşecektir.

Yorum bağlantısı
Barıs Akıncı
50 ytl lik yakıtla 400 km gittim 75 hp

Hocam helal olsun.Hesapta bir yanlışlık yoksa rekor tüketimi yapmışsın... :lol2:

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

ben kamyonların beni sollamalarına ve korna çalmalarına aldırış etmeden 2500 deviri geçmemek kaydıyla 5.5 lt gördüm 90 hp ile oratalama hızım 100km civarı idi,ama 100 km 4.2 lt yapıyorki sizin 50 ytl eurodieselle 16 lt yakıt yapar 400 km.

hey maşallah :)

400 km boyunca çoğunlukla yol yokuş aşşağıya olursa ,arkadanda şiddetli rüzgarı alırsanız o değere ulaşırsınız.

bence hesap hatası yapıyorsunuz gibi geliyor.

4.2 lt yakan connect duymadık.

Yorum bağlantısı
Deniz Emek

slm

connectim 4000 km oldu yakıt denemesi yaptım 688 km şehir içi yol yaptım ve 52,88 lt yakıt harcadım yakıtı yakıt sistemi garantisi olduğu için opet eurodiesel kullanıyorum lt fiyatı 2,95 YTL.

52,88 / 688 =7,6

156.ytl yakıt / 688 km = 0,226.744 ykr

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Opet yakıt garantisini, forumdan veya internetten bir araştırın, boşuna mahkum olmayın derim.

Yorum bağlantısı
Deniz Emek

Daha aracı alırken bi kart verdiler yakıt alırken bu karla berabar son km. yi söylleyip yakıt alacaksınız dediler bizde öyle yapıyoruz ancak yinede bi araştıralım. Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

opet'i size çok üstün vasıflı yakıt olduğu için önermiyorlar,ford ve tofaşlar kimin koç'un ,opet kimin o da koç'un ., bu ne demek .arabadan az kazandık ,kullandığınız yakıttanda kazanalım.

yakıt güvence sisteminde ,yakıt sistemi problemi neticesinde ,zararını dertsiz telafi edeni okumadım.

Yorum bağlantısı
Deniz Emek
opet'i size çok üstün vasıflı yakıt olduğu için önermiyorlar,ford ve tofaşlar kimin koç'un ,opet kimin o da koç'un ., bu ne demek .arabadan az kazandık ,kullandığınız yakıttanda kazanalım.

yakıt güvence sisteminde ,yakıt sistemi problemi neticesinde ,zararını dertsiz telafi edeni okumadım.

o zaman sizde shell mi önerirsiniz yoksa başka yakıt mı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...