İçeriğe Yönlendir

Yeni Focus Titanium X Pack

Levent Eksen

Recommended Posts

Cihan Tiftik
(düzenlendi)
baksen yaramaza,3.nesil abisi focusu geççekmiş bide.

Yapaaar. :p En olmadı çarpar durdurur,geçer. :p

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Hayirli olsun gule gule kullan cok *** küfür *** arac. :)

Ledli stop resilerini bende gormeyi isterim mumkunse.

Yorum bağlantısı
Murat Basma

Hayırlı olsun. Kazasız, belasız kullamanız dileğiyle..

bu arada on taraf volvo'ya benzemis iyice

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

İyi günlerde kullan Levent, güzel seçim :) Mahsuru yoksa ne kadara aldığını da yazabilir misin?

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
(düzenlendi)

Çok güzel araba güle güle kullanın :)

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erhan Atav

Levent Kardeşim hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

Yanıtlarsanız sevineceğim bir sorum olacak; neden Mondeo serisine devam etmeyip Focus tercih ettiniz?Başka bir deyişle yeni Mondeoda size hoş gözükmeyen bir şeyler mi var?

Yorum bağlantısı
Levent Eksen
(düzenlendi)
Ledli stop resilerini bende gormeyi isterim mumkunse.

Sinan sadece parklar Led, parklar yanarken sinyal verince Passattaki gibi kırmızı olan park lambası sarıya dönüyor..

Ne kadar fikir verir bilemiyorum ama resimleri burda, stop lambası boydan boya Led li..

fotoraf0174md4.jpg

fotoraf0176nb1.jpg

Yanıtlarsanız sevineceğim bir sorum olacak; neden Mondeo serisine devam etmeyip Focus tercih ettiniz?Başka bir deyişle yeni Mondeoda size hoş gözükmeyen bir şeyler mi var?

Yok bence yeni Mondeo'da gayet güzel araba, ama yaş henüz 28 :) Biraz ağır kaldı benim için..

İyi günlerde kullan Levent, güzel seçim :p Mahsuru yoksa ne kadara aldığını da yazabilir misin?

Teşekkürler Necat bey, 40.000e mal oldu, ve ben son aracı aldım,kaçırıyorduk nerdeyse.. Şu anda bu kombinasyon için eylül ortasına gün veriyorlar ve fiyat belli değil.. ( 1.6 HB benzinli Titanium X paket)

Bu arada bütün arkadaşlara iyi dilekleri için tekrar teşekkürler..

tarihinde Levent Eksen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Levent Eksen

Esp malesef, tam bir muamma, ne zaman gelir nasıl gelir kimse bilmiyor..

Bir kaç fotoğraf daha ekliyorum, bu arada antene ufak bir estetik operasyon yaptım, Mondeo'yada yapmıştım, ama bunda sunroof olduğu için anten daha kaba duruyordu, dayanamadım..

83329276ht2.jpg

z1cy7.jpg

z2ax5.jpg

zzyq7.jpg

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Anten konusunda haklısın, resimleri ekleyinceye kadar dikkatimi çekmemişti. Bu haliyle daha güzel. Nerede satılıyor bu antenler, bende değiştirsem iyi olacak.

Yorum bağlantısı
Cihan Alkan

arkadaşım öncelikle hayırlı olsun.bir sorum olucak ki yanıtlarsın çok sevinirim.aracın 8 hoparlörlü müzik sistemi nasıl menunmusun.söyledikleri kadar güzel ses varmı araçta.

Yorum bağlantısı
Seyhun Özalp

Çok güzel araç..Özellikle Gri renk Titanium'a ayrı bir hava katıyor.. :) Güle güle kullanın hayırlı olsun...

Yorum bağlantısı
Levent Eksen
(düzenlendi)

Bizim bayi tanıdık ve komşu olduğu için böyle oldu zaten :( Şaka bir yana aslında bana çıplak maliyeti sizin belirttiğiniz fiyatlarla üç aşağı beş yukarı aynıydı, yanlış yönlerdirme yaptıysam özür, bizim bayi ile farklı iş ilişkilerimizde olduğu için böyle bir hesap çıktı, mesela bizim diğer araçlardan bir kaçının kaskosuda yatırılmamış unutulmuş, herşey dahil açık büfe tam pansiyon oldu yani.. :(

Jantlara gözüm alıştı, daha iyisi olur tabi ama şu an böyle kullanmayı düşünüyorum..

Bu arada bütün arkadaşlara iyi dilekleri için tekrar teşekkürler..

tarihinde Levent Eksen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...