İçeriğe Yönlendir

Ford Kuga veya Captiva

Ümit Yıldız

Recommended Posts

Ümit Yıldız

arkadaslar bende focus 2007 tdcı 115 ps var onu satıp ford kuga veya chevrolet captiva almayı düşünüyorum ne dersiniz captivamı kugamı

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Kesinlikle Kuga derim,captiva parasını hakkını vermeyen bir araba,Kuga ise otomobil.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
bencede ford ama bilmiyorum ki

teredütte kaldığınız konu hangisi ayvaz bey?Bence kuga alın ben tepkileri soruyorum sağa sola çok beğenen var...Mertol abiyede katılıyorum captiva biraz fazla yakıyor...

Yorum bağlantısı
Ali Nail Özdemir
(düzenlendi)

kuga tabikide.. trde satışı yapılıyormu bilmiyorum ama kugaya alternatif peugeot 4007 de olabilir suv sınıfıında

tarihinde Ali Nail tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Ford kuga....kız arkadasımda vardı captiva ı ıh direksiyonunu beğenmedim çevir çevir....Ford kuga nın yerine kia sportage yaa hyundai tuscon düşünürüm gerçi ikiside motor şanzıman şasi herşeyle aynı tipleri farklı :tap2:

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Kuga'da otomatik vites yok, bu boyutta/fiyatta bir araç alacak olsam otomatik vites arardım ve Kuga almazdım sanırım.

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

1.5 dizel qashqai 6 ileri vites. Qashqai sorunsuz bir araba. 25k km oldu bizde hala pıtır pıtır =) 1.6 benzinli Qashqai nin şehir içi yakıt tüketimide 6.9 lt.!

Yorum bağlantısı
Cihan Alkan

bende inceledim araçları ford kuga dan şaşma derim.ama biraz beklerseniz AudiQ5 çıkacak.Q7 nin kardeşi ve fiyat avantajlı.bilginize....

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Onur Göktepe

nissan qashqai +1907

diğerlerinde biraz kafanızda düşünce kalabiliyor ama nissan çözmüş olayı 1.6 benzinli 115 hp gayet kullanışlı geçen hafta bakmıştık anahtar teslim full panaromik tavanlı falan 57.000 ytl çok mantıklı

Yorum bağlantısı
Haluk Şahiner

kuganın içinde ghia dan çok parça kullanılmış. kendimi focusda hissettim test sürüşünde.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Göktürk

bence focusa devam edin.

altından poyraz geçen şeye o kadar para fazla. aracınız zaten güzel.

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

İkisi de pek çekici gelmiyor.

Rav4-CRV daha bi hoş sanki...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Connect. :) Aynı boyuttalar. Hatta yüksek tavan uzun şasi connect, captivadan böyük. :) Jip denen şey benim bildiğim,navigator,escalade vs dir yahu. Bunlar çok absürt bi anlayışla üretilen "otomobiller".

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Yiğitcan Coşar

Captivayı tercih ederim daha zengin duruyo... Kuga ufak tefek kalıyo bence ona göre...

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

bu ay ki autocar dergisi kuganın ayrıntıl incelenmesine 5-6 sayfa ayırmış..her türlü test etmiş...isterseniz bi göz atın

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...