İçeriğe Yönlendir

Kardeşimin mondeosu

Hasan Basri Bayraktar

Recommended Posts

Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

10082008250zh7.jpg10082008249uv7.jpg10082008246uf3.jpg10082008245qw6.jpg

Prins kit taktırdı geçen hafta . ilk yorumum yok böyle bir şey!!!

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağdaş Yalman

yok böle bişyle kastın nedir abi?

iyi günlerde kullansın. kazasız belasız cezasız

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

iyi günlerde kullansın. kazasız belasız cezasız

+1

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Çağdaş, yok böyle bir şey dedim çünkü, adamlar mükemmel yapmış 1

Bir araç bu kadar mı güzel gider, :)

en ufak bir performans kayıbı yok ve gerçekten de çok az bir harcaması var 2150 lira para verdi ama sanırım parasını hak ediyor.2

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağdaş, yok böyle bir şey dedim çünkü, adamlar mükemmel yapmış 1

Bir araç bu kadar mı güzel gider, :)

en ufak bir performans kayıbı yok ve gerçekten de çok az bir harcaması var 2150 lira para verdi ama sanırım parasını hak ediyor.2

Sen bide teleflexi gör... :p

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Ya gerçekten çok güzel yapmışlar teleflex kullanmadım bilmiyorum ama . müthiş. benim kit tırt .

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
(düzenlendi)

Seviyorum bu arabanın HB'ini... güle güle kullansın.

tarihinde Can Karacaer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri
(düzenlendi)
Ya gerçekten çok güzel yapmışlar teleflex kullanmadım bilmiyorum ama . müthiş. benim kit tırt .

güle güle kullansın kardeşiniz...

sizin kit ne marka hasan bey?

tarihinde Serdar Yeni tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Kardeşimde foruma üyedir aslında.Şu an tatilde olduğu için cevap veremiyor .Onun adına teşekkür ediyorum.

benim kite tırt dedim ama o kadarda değil aslında :D

markası baykan ... arkadaşım bölge bayiliğini almıştı ve bana ısrar etti ve takıtırdım. bir iki sıkıntısı oldu ama şu an gayet güzel çalışıyor. :)

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri
Kardeşimde foruma üyedir aslında.Şu an tatilde olduğu için cevap veremiyor .Onun adına teşekkür ediyorum.

benim kite tırt dedim ama o kadarda değil aslında :p

markası baykan ... arkadaşım bölge bayiliğini almıştı ve bana ısrar etti ve takıtırdım. bir iki sıkıntısı oldu ama şu an gayet güzel çalışıyor. :p

hasan bey onun fiyatlarini ne civarda?

açıkçasi bende düşünüyorum lpg takmayi istediğim gibi ne takas nede alici rast gelmedi iş içinde binerim yakıtla amorti eder diye düşünüyorum ama benimki 6 silindir olduğu için lpg parasına lpg li eski bir araç bile alinir :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
ama benimki 6 silindir olduğu için lpg parasına lpg li eski bir araç bile alinir :)

Bak bu doğru işte.. :p

Seni minimum Seq56 yada Fast pakler...

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri
Bak bu doğru işte.. :p

Seni minimum Seq56 yada Fast pakler...

:)

onlar neki abi :p valla abi arkadaşın s40 da atiker vardi oda volvocudur hatta volvoclub' de... onlarda zavoliyi tutarlar sorduk akşam üstü oda aynı fiyatı çekti.atiker 5 para edermi sence dedim yok iyi valla takasta almisti arabayı sandigimdan bile iyi çıktı dedi.şimdi ona bakıcam sen ne dersin?

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Serdar Bey baykanı soruyorsanız 1400 ytl ,ama prinsi soruyorsanız yağdanlıkla beraber 2150 ytl ama sizinki 6 silindirli fiyat biraz daha artacaktır .her iki marka içinde..

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri
Serdar Bey baykanı soruyorsanız 1400 ytl ,ama prinsi soruyorsanız yağdanlıkla beraber 2150 ytl ama sizinki 6 silindirli fiyat biraz daha artacaktır .her iki marka içinde..
hasan bey zavoli ve lavato sordum 2300-2400 /10 taksit ama dediğim gibi 1 senede amorti edicek ve ben daha sonra tasarruf sağlamaya başlıcam belki ben 1sene olmadan araci değişicem o zamanda lpg görmemis araca neden takayim diye soruyor insan kendine açıkçası:)

atikeri cazip bulursam takmayi düşünüyorum yoksa takmam büyük ihtimal .muayene yaptiricam bunu bekliyorum bende :D

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Serdar bey lavato olabilir aslında ama ben gene prins derim ...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

O ne abi yağdanlıklı falan... :D

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri

hasan bey valla onlarada onu vericeğime 92-93 bi lpgli kartal alırım iş içinde ne olursa olsun hafta sonuda mondeoya binerim diye düşünüyo insan :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...