İçeriğe Yönlendir

Bu hoparl&#246rlerler işime yarar mı ?

Sergen Kesgin

Recommended Posts

Sergen Kesgin

resimdeki hoparlörler eski aracımdan kalma,2 tane var boşa duruyor fiestada nerde kullanırım,taksam iyi ses alabilirmiyim acaba :unsure:

resim1

resim 2

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

kapıya sığarmı şüpeliyim..6x9 mu 5x7 mi bu kolonlar? 6x9 ise anca arka pandizota takarsın arka kapı kolonlarınıda iptal edersin..Markası ne teyp orjinal mi?

Yorum bağlantısı
Sergen Kesgin

valla hiç bilmiyorum arkasında cartel yazıyor ama nette araştırıyım dedim ama hiç bişi çıkmıyor

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

altında yazar kaç watt ? Cartel duymadım çok bişi bekleme bence anca arka pandizotunu bagajın üstüne delip bunları takarsın arka kapı kolonları iptal edersin... :)

Yorum bağlantısı
Sergen Kesgin
(düzenlendi)

300 watts yazıyor bide sensivity 93 db yazıyor,arka kapı kolonlarını iptal etmeden takma şansım varmı acaba

tarihinde Sergen Kesgin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
arka kapı kolonlarını iptal etmeden takma şansım varmı acaba

6 hoparlor abartı olur...Teypte kaldırmaz zaten...

Yorum bağlantısı
Sergen Kesgin

nasıl olur öyle bişi ya bende hiç bişi vermedi :mellow: açılmıyormu resim

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Kapılara takabilmek için 13cm olmaları gerekiyor.Ama mıknatıslarından dolayı kapılara sığmayabilirler.

Yorum bağlantısı
Ersin Karaca

Bu mesajı okuyanlara konu açılmışken tavsiye;

Bilgisayarınızda Nod32 fix adında 2050'ye kadar geçerli adı altında bi patch varsa hemen kurtulun ve yedeklerinizi alın, sonunuz formata kadar gidebilir...

Yorum bağlantısı
Mustafa Erbil

Bence bu kabinleri hic ama hic kapılara takma yazık edersin kapılara egerki takacaksanda jbl kompedant takmanı tavsiye ederim bunlardan guzel birses alamazsin

Yorum bağlantısı
Fevzi Köse
Bu mesajı okuyanlara konu açılmışken tavsiye;

Bilgisayarınızda Nod32 fix adında 2050'ye kadar geçerli adı altında bi patch varsa hemen kurtulun ve yedeklerinizi alın, sonunuz formata kadar gidebilir...

Sebebinide söyler misin? Benim virüs nod32 2.70, 16 000 000 gün var daha bitmesine. Bundanda zarar gelirmi sence?

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

jbl alpine pioneer bile taksanız...Amfisiz performans beklemeyın orjinal teybın çıkışı 10-17w pik max 30 civarı..400w kolonun nekadarını besler siz tahmin edin artık....

Yorum bağlantısı
Sergen Kesgin
jbl alpine pioneer bile taksanız...Amfisiz performans beklemeyın orjinal teybın çıkışı 10-17w pik max 30 civarı..400w kolonun nekadarını besler siz tahmin edin artık....

çok haklısınız..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...