İçeriğe Yönlendir

Ford Granada

Mustafa Erbil

Recommended Posts

Mustafa Erbil

Slm ben ford granada 85 model ön arka tampon ariyorum ama lastikjleri ve lastik takozlarıyla beraber nerede bulabilecegimi bilen varmı acaba

Yorum bağlantısı
Mustafa Erbil

Bunlarda Araçlarımın Fotoları Her Türlü Yoruma Açıgım

73751123lk6.jpg

64982413bz7.jpg

imageshackte bir problem var galiba bunun yuzunden birer tane fotoraflarını koyabildim

Yorum bağlantısı
Mustafa Erbil
(düzenlendi)

Yokmu arkadaslar bana tamponlar konusunda yardımcı olabilecek arkadaslar bana sadece tampon lastikleri olsada olur tamponlarını sıfırdan burda orjinal biciminde yaptırıcam ama bana lastikleri olmadıktan sonra sıfırdan yaptırmısım pek onemli deil kısacası

tarihinde Mustafa Erbil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evran Yenice

merhaba mustafa erbil.tanpon lastiklerinin orjinalini bulamayabilirsin ama otobüslerin yan bandlarını kullanabilrsin genişlikleri aynıdır.bandlar eşit aralıklarla parabaşlı civataylada tanpona monte edilebilir

Yorum bağlantısı
Muhittin Selçuk

Tamponları kaportaya bağlayan lastiklerin sıfırı var Balıkesir de SADIK TİC. ford parça servisi trigel kayışı devirdaim gibi parçalaarında sıfırını bulmak mümkün isterseniz alıp gönderebilirim saygılar...

Yorum bağlantısı
Levent Ayhan

mustafa bey öncelikle hoşgeldiniz diyorum.sizin tamponlar gayet güzel.sadece lastik bantlar hojinal olmadığı için hoş durmuyor.benim granada nın ön tamponunda lastik yoktu.murat 131 sedan ların orjinal tamponlarıdaki lastiklerden monte ettim.resimlere bir bak.bu lastik şerit lerden fazla bulabilirsen stokla derim.herhangi bi teknik konuda sorunun olursa yardımcı olabilirim

Yorum bağlantısı
Mustafa Erbil

Yardimlarınız icin tsk arkadaslar motor ile ilgili parça sıkıntım hic ama hic yok elimde zaten kaporta parcası olarak 2 adet bagaj kapagı 4 kapıda mevcut tek sorunum benm tamponlardı onuda bugun istanbuldan birisinde buldm yurtdısından getirtiyormus 1 haftaya kadar elinde olacakmis ins 2 hafta sonrada benm elime gecer en gec artk tek bir eksigim kapı dosemeleri kaldı onlarıda polyesterden kalıp cıkartıp uzerlerine deri kaplaticam tabikide bu iki isinde ustalarını bulmam lazm saygılar herkese

mustafa bey öncelikle hoşgeldiniz diyorum.sizin tamponlar gayet güzel.sadece lastik bantlar hojinal olmadığı için hoş durmuyor.benim granada nın ön tamponunda lastik yoktu.murat 131 sedan ların orjinal tamponlarıdaki lastiklerden monte ettim.resimlere bir bak.bu lastik şerit lerden fazla bulabilirsen stokla derim.herhangi bi teknik konuda sorunun olursa yardımcı olabilirim

saolasın arkadasım onerin icin ama ben seritlerinide tamponlarınıda buldm sıfır ayarında olarak :):):D

Yorum bağlantısı
Levent Ayhan
(düzenlendi)

mustafa bey şu tampon tedarik edecek kişinin telefonunu yazabilir misiniz? ayrıca kapı döşemelerini kalıba döktüreceğinizi yazmışsınız.4 kapı için ne fiat çıkar? iyi çalışmalar

tarihinde Levent Ayhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...