İçeriğe Yönlendir

Benim Mondi...

Sami Cantürk

Recommended Posts

Sami Cantürk
(düzenlendi)

11uq1.jpg

22jt0.jpg

33bu0.jpg

44eu3.jpg

55pb5.jpg

tarihinde Ruhi G tarafından düzenlendi
Resimlerdeki hatal? kodlar d
Yorum bağlantısı
Can Karacaer
(düzenlendi)

Güle güle kullanın...

Yan sinyal acil değişmeli...

tarihinde Can Karacaer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
(düzenlendi)

Amfibik mondi ya :) Dayımın connectlede bizde zonguldakta dereye girerdik :) :) :D Güle güle kullanın kazasız belasız...

tarihinde Serdar Yeni tarafından düzenlendi
yaz?m hatas? d
Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

güzel araç güle güle kullanın ama kılıflar sanki olmamış.

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

çok güzel araba güle güle kullanın ..karada suda havada giden aircraft lara benziyor:) kazasız belasız inşallah...

Yorum bağlantısı
Sami Cantürk

herkese teşekkür ederim.Allah erkeze kazasız belasız günler nasip eylesin.

aracın stoplarını 270 ytl ye değiştirdim.2006 modellerinkiyle aynı.orjinalleride bende.panjur takımına para vermedim.üyesi olsuğum bir sitedeki arkadaşım verdi.koltuklara gelince.airbeg lere uygun bir kılıf patlama anında yan tarafları kendiliğinden sökülüyor.onlarada 500ytl verdim

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Güle güle kullanın..Ah o son fotoğraftaki tarih olmasaydı tam kartpostal olurdu..

Yorum bağlantısı
Sami Cantürk

güzel temennileriniz için herkese teşekkürler. Allah sizlere daha iyilerini nasip etsin..

Yorum bağlantısı
Erhan Atav

Sami Kardeş güle güle kullan.Aynı özellik ve renkte bende de var.Yalnız bagajın sağ tarafındaki o yazı neyin nesi anlamadım.

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli

Güle güle kullanın. Bu resimleri nerde çektiniz allah aşkına çok güzel bir yere benziyor

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sami Cantürk

resimleri çektiğim yer bolu abant.üyesi olduğum forum sitesindeki arkadaşlarımla gtmiştik.su çok güzeldi ve suyun zeminide araba için uygundu.

çok güzel bir yer abant.herkese tavsiye ederim.bi buluşma düzenleyebiliriz mesela orada...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçen yıl gitmiştik ama öyle bir ortam görmemiştim ben orda... Gerçi bizim gittiğimiz de kış mevsimiydi. :lol2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...