İçeriğe Yönlendir

Sonunda yaylandım

İbrahim Şen

Recommended Posts

İbrahim Şen

evet yaylar takılmış haliyle fotolarıda yükledim.bakalım beğenecekmisiniz.

ayrıca ön kaputta tabelacı arkadaşım bir çalışma yaptı. onunla ilgili de fikirlerinizi bekliyorum.p8190103800x600wp9.jpg

p8190105800x600ls4.jpg

p8190109800x600on7.jpg

p8190110800x600cx8.jpg

arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. :lol2:

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

oo abi :lol2: :lol2: nazar değmesin ben kaputun üstündeki stiker olayını beğendim...Güle güle kullan abi :s

Yorum bağlantısı
Mertcan Körpe

güle güle kullanın kazasız belasız sürüşler;)

Spoiler çok kaba durmuş arkadan nasıl duruyor bilemem ama yandan bi garip;)

araç chia mı yoksa tamponları mı boyattınız?

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

güzel olmuş iyi günlerde kullanın.. bu arada tabelacı arkadaşınız ön kaputta çalışma değil katliam yapmış.. :lol2: :lol2: tabi siz beğendikten sonra problem yok..

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

güle güle kullanın şık olmuş yan marşpiyel taktırın derim, yay bende düşünüyorum siz hangi mark ataktırdınız ve 3,5 lukmu?

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

kaput zevkinize kalmış. araç az daha inebilir gibi.

güle güle kullanın..

Yorum bağlantısı
İbrahim Şen
(düzenlendi)
oo abi :nazar::clapping: nazar değmesin ben kaputun üstündeki stiker olayını beğendim...Güle güle kullan abi :)

teşekkürler.

güle güle kullanın kazasız belasız sürüşler;)

Spoiler çok kaba durmuş arkadan nasıl duruyor bilemem ama yandan bi garip;)

araç chia mı yoksa tamponları mı boyattınız?

aracım ghia değil tamponları boyattım.ayrıca spoileri ben özellikle o şekilde istedim.arkadan güzel duruyor arkadan görüntüyü arabam bölümünde fiestam 2006 başlıklı konuda görebilirsiniz.

güzel olmuş iyi günlerde kullanın.. bu arada tabelacı arkadaşınız ön kaputta çalışma değil katliam yapmış.. :D :D tabi siz beğendikten sonra problem yok..

valla çalışmayı arkadaşımın insiyatifine bıraktım.şimdi gelde ona katliam yapmışsın de bakalım. :rolleyes:

güle güle kullanın şık olmuş yan marşpiyel taktırın derim, yay bende düşünüyorum siz hangi mark ataktırdınız ve 3,5 lukmu?

Ramazan kardeş yaylar 3,5 luk markasını şu an hatırlamıyorum.galiba eibach olmalı.bu arada sende yan marşpiyel vardı sanırım.satılıkmı ? yada tavsiye edeceğin model varmı

Güle güle kullanın.

Arka spyler ST mi ? Bana da bi acaip geldi =)

teşekkür ederim. spoiler st değil özel yapım. fiat stilo spoilerini fiestaya uyarladık. :rolleyes:

sanki çok yere basmamış gibi?

önler iyi olduda arkalar fazla basmadı.belki biraz alışınca otururmudiye düşünüyorum. :mellow:

bursa arabaları bı baska canım :):clapping: deymesın

toprağına kurban senin.

seninki dışında

hayırlı olsun abi güzel olmuş

teşekkürler onur. sticker için ne diyorsun.?

hayırlı olsun güle güle kullanın ama fazla basmamış gibi

biraz daha bekliyeyim bakayım.belki biraz daha iner....

Kaput olmamış bence . Deneme bile .

çok olmadı sökeriz be abi.

tarihinde Ruhi G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kaputun orta kısmı siyah olsa daha hoş durumuş gibi, aracı daha geniş gösterirdi ama Polisler le ruhsat sorunu çıkabilir. Tabelecı arkadaşların olması çok faydalıdır. Bence arkadaşa bir ricada daha bulunun, kaputun bittiği yerde, farların yanında bulunan tamponun ufak bölümünü de siyah kaplasın, bence ön ızgara siyahı farlara kadar devam edeceği için daha şık duracak.

Yorum bağlantısı
İbrahim Şen
Kaputun orta kısmı siyah olsa daha hoş durumuş gibi, aracı daha geniş gösterirdi ama Polisler le ruhsat sorunu çıkabilir. Tabelecı arkadaşların olması çok faydalıdır. Bence arkadaşa bir ricada daha bulunun, kaputun bittiği yerde, farların yanında bulunan tamponun ufak bölümünü de siyah kaplasın, bence ön ızgara siyahı farlara kadar devam edeceği için daha şık duracak.

çağlar bey merhaba.ben aslında sizin düşündüğünüz gibi yani şu anda boyalı görünen kısmı düşünüyordum.ancak polislerle sorun olmasın diye tabelacı arkadaşım bu şekil yapmayı istedi.şimdilik bir sorun yok.bu arada far yanlarının da kaplanmasını iyi düşündünüz ilk fırsatta yaptırıp yeni rsimleri koyacağım.

tamamı siyah olsa daha güzel olur düşüncesindeyim.... tabi zevk meselesi.. şerit düşünseniz daha güzel olabilir.

bu arada bursa buluşmasına gelmişmiydiniz?

onur bende tamamını düşündüm ama ruhsat meselesi ?

şeritten kastın neydi tam olarak anlamadım.ince bir şeritmi yoksa st lerdeki gibimi ? :D

Yorum bağlantısı
Barış Günay

yay oldugu gayet açık bi şekilde ortada bence gayet hoş olmuş

ama kaput orijinal kalsın lütfn (:

Yorum bağlantısı
İbrahim Şen
yay oldugu gayet açık bi şekilde ortada bence gayet hoş olmuş

ama kaput orijinal kalsın lütfn (:

teşekkürler barış.kaputu da herhalde biraz vakit geçince sökerim gibime geliyor. :D

Yorum bağlantısı
Barış Günay
biraz vakit geçince sökerim gibime geliyor.

biraz vakit geçmesini hiç bekleme (:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Çok güzel,güle güle kullanın. ST kit diye bağırmaya başlamış. :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
İbrahim Şen
Çok güzel,güle güle kullanın. ST kit diye bağırmaya başlamış. :p

teşekkürler cihan.biraz para biriktirelim inşallah st'leriz.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
İbrahim Şen
çok güzel olmuş abicim güle güle kullanın... :)

sağol ayhan kardeş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...