İçeriğe Yönlendir

Nikelajlı kapı çıtalarının yapıştırılması

Nedim Erol

Recommended Posts

Nedim Erol

Merhaba ;

2 gün önce daha önceden silikon+ çift taraflı bantla yapıştırdığım kapı çıtaları yine düştü.

Biraz güneşte fazla kalınca aynı problemi tekrarlıyor. ( 2.kez) :nazar:

Sizin tavsiye edebileceğiniz veya aksesuarcıların kullandığı tip bir yapıştırıcı var mı? ( Mümkünse bir daha düşmemesi için ) :rolleyes:

Teşkkürler..

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

Pattex olabilir.. güzel cyanoacrilate bazlı yapıştırıcı.. namı diğer "super japon".. şeffaf silikon da iyi ama yüzeyin çok iyi temizlenmesi lazım.. çift taraflı bant iş görmez.. sıcağı gördümü salıverir.. sıcak silikon da denenebilir..

Kolay gelsin..

Yorum bağlantısı
Nedim Erol
Pattex olabilir.. güzel cyanoacrilate bazlı yapıştırıcı.. namı diğer "super japon".. şeffaf silikon da iyi ama yüzeyin çok iyi temizlenmesi lazım.. çift taraflı bant iş görmez.. sıcağı gördümü salıverir.. sıcak silikon da denenebilir..

Kolay gelsin..

Aklıma çift karışımlı yapıştırıcı geliyor.. Uygulama yapan var mı ? ( bizon marka mesala ..)

Yorum bağlantısı
Nuri Başer
Aklıma çift karışımlı yapıştırıcı geliyor.. Uygulama yapan var mı ? ( bizon marka mesala ..)

bne birkere denedim hiç memnun kalmadım.. çok oldu gerçi.. zaman içerisinde daha iyileri çıkmış olabilir.. bence pattex i bir deneyin..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...