İçeriğe Yönlendir

İddaa, Sayısal, Şans topu

Okan Yeşim

Recommended Posts

Guest Sinan Akg

Çağatay Demir.Tutturdu :) Bende 2 defa oynadım yanlış işaretlediğim maçtan kazanıp 850 ytl civarı para almıştım ama hayrını görmedim :)

Yorum bağlantısı
Okan Yeşim
ben bunun babası spor totoyu 7 kere tutturmuştum ,12,13,13+1

:) o zaman senin için iddaa cocuk oyuncagı:)

Çağatay Demir.Tutturdu :) Bende 2 defa oynadım yanlış işaretlediğim maçtan kazanıp 850 ytl civarı para almıştım ama hayrını görmedim :)

:blink::blink: şans :) neden hayrını görmedin yahu?? haydan gelen para huya gider gerci iddaa tutursamda angel eyes alsam:)

Yorum bağlantısı
Okan Yeşim
şans.. :) Haydan geldi huya gitti aynen anlamadım...

kolay ve emeksiz kazanılan şeyler elden kolay çıkar" gibi bir şey

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tanıdığım biri vardı İdda vb. yüzünden aldığı çok iyi maaşa rağmen borç harç sürünürdü, hala sürünüyor... Aşırısı zararlı.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
(düzenlendi)
Tanıdığım biri vardı İdda vb. yüzünden aldığı çok iyi maaşa rağmen borç harç sürünürdü, hala sürünüyor... Aşırısı zararlı.

+1

Okan bey aynen öle inanmıyorum ben nedense böle paraya...Şans ayrı bişi ama bilmiyorum kumar tarzı geliyor bana hastalık oluyor bazende...

tarihinde Sinan Akg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

iddiayı oturup okul dersi gibi bülten üzerinde çalışanlar tanıyorum

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli

Ben bir aralar altılıya takılıyordum. Hatta benimki takılma değil saplanma şeklindeydi. ama birseferinde 5 e kadar geldim son yarışta benim yazdığım atlardan biri nerdeyse fotofinişe kadar geldi ve ekranda bir baktıkki jokey dizginleri çekiyor ve ogünden sonra söverek bıraktım

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Sayısal lotonun yeni çıktığı zamanlarda 38 - 42 - ve 47 'yi bütün kolonlara banko oynamıştım, Üçüde tuttu..

Ben 6 bildim zannederken dört tane dört dört tanede üç vardı..Ondan sonra oynamadım, Şimdi ayda yılda bir belki..

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

Hiç unutmuyorum 18 eylül 2004 410 . hafta çekilişi idi, sayısal oynamıştım ve tam parayı vercekken yıllardır gazete bayiliğim olan amca Hasan sekizinci kolonda yedi tane işaretlemişsin ,hangisini sileyim dedi.Bende rakamlar neki diye sordum.

Amcada 9 -18-22-33-34-35- 36 dedi bende yuh yani peş peşe olmuş aradan 35 i sil dedim ve hayatım kararını vermiş olduğumu bilemezdim. .Sayısal kuponunu Haleye vermiştim,dikkat et bu kolonda çok şeyler olabilir diyede bilmişlik yapmıştım. Oda aman ne çıkacak 1 milyar kredi kartı borcunu kapatsında diye bana manalı manalı bakmıştı. Gece geç vakit telefonum çaldı .Arayan Hale idi . Tutturdun 5 te kaldın ama dedi. rakamları sorduğumda, her şey aydınlandı .Çekilişi 14 kişi bilmiş ve 567 şer milyar almışlardı ben ve benim gibi 2509 kişide 5 te kalıp 1150 ytl almışlardı.

Diyeceğim şu bu işler nasip kısmet ve ŞANS işi .

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
iddiayı oturup okul dersi gibi bülten üzerinde çalışanlar tanıyorum

Bende tanıyorum çok yakınlarda birisi :p

Diyeceğim şu bu işler nasip kısmet ve ŞANS işi .

Sayısal kesinlikle dediğiniz gibi şans ama iddaa bence %80 bilgi , %20 şans ..

şans.. :p Haydan geldi huya gitti aynen anlamadım...

Öyle oluyor sinanım, anlattım sana 2 günde bitti para :p

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Haydan gelen huya gidecektir, o gitmeden sen gidip bir akşam yemeğinde ezeceksin :p

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
Sözde beraber yicektik parayı...Neyse kazanıyoruz onu yeriz :p

Yeni kaynaklar yaratmak üzereyiz kardeşim

Ramazan, iftar,güllaç , nargile diyorum , anladın sen :p

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

bende arada sırada sayısal oynuyorum, yılbaşında piyango bileti alıyorum, sayısaldan üç, piyangodan amortiyi bile tutturamıyorum. ama bu şans oyunlarındaki şansızlığımı bir gün büyük ikramiyeyle bitireceğim. :p

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin

Şans sizden yana olsun......

Eski zamanlarda Hint İmparatoru, satranç oyununu yanında bir mektup ile hediye olarak Pers İmparatoruna göndermiş,

Mektubun da oyunla ilgili hiç bir açıklama yapmazken şöyle bir mesaj yazmış;

'Kim daha çok düşünüyor, Kim daha iyi biliyor, Kim daha ileriyi görüyorsa O kazanır. İşte hayat budur...'

Pers İmparatoru, dönemin en alim veziri olan Buzur Mehir ile bu mesajı paylaşarak, ondan oyunu çözmesini ve Kendisinin de karşılık olarak Hint İmparatoruna hediye edilmek üzere başka bir oyun icat etmesini ister.

Vezir haftalarca çalıştıktan sonra gönderilen satrancın her taş hareketini ve oyunu çözer, daha sonra da on günde tavlayı icad eder ve imparatora sunar.

Pers imparatorunun başveziri Buzur Mehir tarafından 1400 yıl önce tasarlanan tavla oyunu; dünyanın en popüler oyunlarından biridir.

Zaman kavramından alınan il! hamla tasarlanan oyunun zamana böylesine direnmesi son derece etkileyici.

Senenin birliği olarak tavla bir tanedir. 4 köşesi 4 mevsimi, tavlanın içindeki karşılıklı 6'şar hane 12 ayı, pulların

toplamı ayın 30 gününü, siyah-beyaz pullar gece ve gündüzü, karşılıklı 12'şer hane günün 24 saatini simgeler ...

Hint İmparatoruna satranca karşılık olmak üzere tasarlanan tavla oyunuyla birlikte gönderilmek üzere şöyle bir mesaj hazırlanır :

'Evet, Kim daha çok düşünüyor, Kim daha iyi biliyor, Kim daha ileriyi görüyorsa O kazanır. AMA BIRAZ DA ŞANS GEREKİR. İşte hayat budur...'

ŞANS SiZDEN YANA OLSUN :-)

Yorum bağlantısı
Okan Yeşim
Haydan gelen huya gidecektir, o gitmeden sen gidip bir akşam yemeğinde ezeceksin :seytan:

aynen abi aldıgın gibi eziceksin

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Bundan 2-3 yıl önce yaz tatili dönüşüydü. Torpidoda 6-7 ay beklemiş 3 tutmuş bir kuponun parasıyla makineye sayısal oynattım.Altınoluk'ta yapılıyordu çekiliş.Eşimde takip etmiş tesadüfen.Sayılar 5. topa kadar sırasıyla tuttu.Altıncı sayı kuponda 4tü, eşim top yuvarlanırken topun üzerindeki 4 rakamını görmüş ama maalesef 48 in dördüymüş... :D O hafta bir kişi tutturdu.1,6 milyon YTL aldı.Ben de 2.250ytl gibi beş için pek görülmeyen yüksek bir miktar aldım.Yazın gezdiğim yerlerin benzin parası çıkmuş oldu...O günden beri oynamıyorum.Malum şans bir kere gelir böyle...

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Ben arada sayısal oynarım, makineye oynatırım onu da...Hiç tutmaz...:D

Yorum bağlantısı
Okan Yeşim
Hayatta işim olmaz... Onların da benimle... :)

Çok arada sırada, yılbaşı çekilişlerinde olursa o da, MP bileti alırım ki onda da seri almazsam amorti bile çıkmaz... :)

:lol2: iddaa takip işi %80 bilgi %20 şans ama mp sayısalda direk kısmet

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...