İçeriğe Yönlendir

C-max' a bluetoothlu navigasyon

Guest Sinan Akg

Recommended Posts

Guest Sinan Akg
(düzenlendi)

Bluetooth kullanmamıştım ben.Sony jvc vs.Bunlar kaliteli olanlar.Forx navitech necvox bunlar yazılımı aynı isimleri farklı markalar trident vs :)

Hepsinde divx tv dvd mp3 geri görüş kamerası 2 ekstra ekran çıkış vs.Bi çok özellikleri standart.

tarihinde Sinan Akg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Bütçe önemli değil diyorsanız jvc nin 2-din olup kafası çıkabilen modelleri var. Fiyatıda 1600-1700 ytl civarında =)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu tip cihazlar şu anda moda oldu gibi. Fikir cimnastiği yapsak:

1. Araba kullanırken nasıl Tv seyredilir, klip izlenir?

2. Otoparka çekip CSI:NY seyretmek çok zevkli olur mu?

3. Bence Güzel 4 kapı hoparlörü + orta güçte anfi ilavesi ile , kaliteli bir mp3 almak hem ytl bazında hem de işlevsellik bazında daha uygun gibi

4. Navi cihazları olarak da söküp takılabilen kompakt cihazlar çok uygun gibi.

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Büyüklere oyuncak bunlar :dil: Fonksiyonelliği kim takar...

Bu tip cihazlar şu anda moda oldu gibi. Fikir cimnastiği yapsak:

1. Araba kullanırken nasıl Tv seyredilir, klip izlenir?

2. Otoparka çekip CSI:NY seyretmek çok zevkli olur mu?

3. Bence Güzel 4 kapı hoparlörü + orta güçte anfi ilavesi ile , kaliteli bir mp3 almak hem ytl bazında hem de işlevsellik bazında daha uygun gibi

4. Navi cihazları olarak da söküp takılabilen kompakt cihazlar çok uygun gibi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İyi de bunun da ekranı mavi, Mondeo nun iç kırmızı ışıkları ile uyumsuzluk hissedersen, 99 Mondeo ya uyum sağlatırız :dil:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Maddeler esnemek için yaratılmış. Sen de böyle cici cihazlar bulma, aklımı başımdan alma.

Yorum bağlantısı
Ali Can Savaş
2DIN'e güzel bir örnek....

http://www.navera.com.tr/

Firma ile görüşün size detayları verir,bu cihazların içindeki navigasyon ünitesi oldukça kalitelidir,ayrıca bir çok araçlada tam uyumuludur.

Saygılar

Navera çok güzelmiş. 2002 mondeo için ufak bir çerçeve ile takılabiliyormuş. 1650 $ civarı fiyatı verdiler. Düşünüyorum bundan ama pahalı gibi sanki.

Taktıran var mı acaba navera?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yazıyı kendimce tercüme ettim ve TC vatandaşı olarak Navi kullanma hakkımın olmadığını anladım. Meali doğru mu :D

Yorum bağlantısı
Ali Can Savaş
(düzenlendi)
Benim aldığım alette her bi nane var. GPS dahil. 700 dolares civarında da fiyatı var. 154 dolarda göndermesi. 854 dolara gelir.. Hadi Tr haritası içinde 70 dolar verdin 900 dolar eder.. 1650$>900$

Mertol Bey 2002 mondeo için uyar mı acaba? Resim varsa cihazın görmek isterim. Çok ciddi fiyat farkı var gerçekten.

Cep telefonumda Garmin Navigasyon yükledim, kullanıyorum. Bedava olarak. Garmin gerçekten çok basit ve çok detaylı. İstediğim her yeri buluyor ve ayrıca sesli olarak tarif ediyor. Bu cihaza da yüklene biliyor mu acaba?

tarihinde Ali Can Sava? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Can Savaş

Cevabınız için teşekkürler. Şimdilik cep telefonundan devam edeceğiz navigasyona :nazar:

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Guest Taner G

NECVOX 9870 navigasyon cihazımı satıyorum. Bu sitedin satılık ilanlar kısmına (becebildiysem) montajı yapılmış halinin fotoğrafını koydum. İlgilenirsen her türlü soruna cevap verebilirim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...