İçeriğe Yönlendir

Hangi marka lpg kiti kullanıyorsunuz?

Mehmet Ozyurek

Hangi marka lpg kiti kullan?yorsunuz?  

465 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Teleflex...

Fırsat versem stop edecek.. Ama onun dışında harbi çok kaliteli ve başarılı bir kit...

Stop etme konusu da kalibrasyon hatası ama fırsat bulup gidemedim bi türlü...

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
Teleflex...

Fırsat versem stop edecek.. Ama onun dışında harbi çok kaliteli ve başarılı bir kit...

Stop etme konusu da kalibrasyon hatası ama fırsat bulup gidemedim bi türlü...

Abi teknik olarak değil de kullanıcı olarak BRC ile Teleflex'i karşılaştırsana... BRC kullanırken de çok memnundun, aradaki fark ne?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Abi teknik olarak değil de kullanıcı olarak BRC ile Teleflex'i karşılaştırsana... BRC kullanırken de çok memnundun, aradaki fark ne?

Benim BRC Fast'tı bunu belirteyim.. Brc'de hiç sorun yaşamadım ben.. Brc çok sesli idi... her şey ortada salkım saçaktı...

Kalkışlarda falan benzin ve lpg farkını hissediyordum.. son hızda hiç sorun yaşamadım.. benzinde neyse tüpte de gidiyordu...

Bu kakıştaki sorun belkide kalibrasyon hatasıydı, ama hiç üstüne düşmedim..

Ancak şunu belirteyim..

Ortağında Seq24 vardı beraber taktırmıştık.. Onun başına gelmeyen kalmadı... Yakıtı düşük ama arabası gitmiyor...

Benim Fast la kıyaslarsak pek fark yok..

Tüketim olarak fark göremiyorum... BRC'de de az yakıyordum...

Bunda psikolojik olarak rahatım...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yok

hiç bilemezsin bunda lpg yi...

Daha doğrusu bilemiyorum ...

Yorum bağlantısı
Çağdaş Yalman

brc kullanıyorum huzurluyum rahatım..

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan

Teleflex..

Taktırdıktan sonra 2500 Km yol yaptım, bir kere yüzümü kara çıkarmadı. Bende tekleme, stop etme olmadı hiç, sadece klima çalışırken araç bazen gaz yemiyordu. Onuda götürdüm ayarlattım şu an hiç sorunum yok. 5 depodan sonra gelin yeniden ayarlıcaz dediler gitmiyorum. Çünki sorun yaşamadığım için , yakıtından memnun olduğum için , bozacaklar diye korkumdan, hemde üşeniyorum :blink:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Geç bile kaldın hocam, tabi arabayı satmayacaksan...

Satacağım. :blink:

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
Yok

hiç bilemezsin bunda lpg yi...

Daha doğrusu bilemiyorum ...

Sen bu arabayı benzinle ne kadar kullandın ki?Daha tanımadan gaza geçtin.Focusa uzun süre bindikten sonra takmştın tüpü...Bence önce 20000km falan benzinle kullan sonra gaza geç.Daha doğru sonuçlar elde edersin... :blink:

Yorum bağlantısı
Bayram Bekman

audı a 3 1.6 duz motor fsı degıl! 102 ps! otomatık vıtes ve cok yakıyor gıbı! yanı bılgısayar 100 km/11.5 lt gosterıyor sehır ıcınde! ıllakı takılmalı ama hangısı?? sız kullanıcılardan tavsıye alırsam eger makbule gececek! bırde lpg takınca ayrıca (lpg kıtı ıcın) bakım kac km'de bır oluyor?.gaz fıltresı falan varmı? kalıbrasyon benı canımdan bezdırır mı?

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
Adamın ocağına incir ağacı dikmeye niyetlendin anlaşılan.

Yok yok kıyamam ben ona...

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

BRC seq56 var bende.. Maşallah 15bin km oldu, hiç sorun yok.. :nazar:

Yorum bağlantısı
Guest Ak?n Atakan

Tomasetto Achille neden yok burada? 2 bin ytllik kitlerden daha sorunsuz çalışıyor... -_-

Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

BRC fast kullanıyorum, 7000 km'yi devirdim...Sadece bir kez kötü gaz aldığım için sorun yaşadım(litresi 1.550idi) ,tüpe geçince stop etme sorunu,o da zaten kendiliğinden geçti iki gün sonra..Onun dışında hiçbir sorun yok şu ana kadar,çekiş yakıt vs açısından...

Yorum bağlantısı
Selahattin Koç

1 yıldır stefanelli kullanıyorum memnun değilim.bir türlü ayar tutmuyor.kalibrasyon yapıldığı zaman çok az yakıyor.aradan bir ay geçiyor 200 250 yakmaya başlıyor.çok çabuk arıza veriyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sen bu arabayı benzinle ne kadar kullandın ki?Daha tanımadan gaza geçtin.Focusa uzun süre bindikten sonra takmştın tüpü...Bence önce 20000km falan benzinle kullan sonra gaza geç.Daha doğru sonuçlar elde edersin... :nazar:

Sami Hoca. Benzine geçiş bir düğmenin ucunda...

Yorum bağlantısı
Guest Aydan Tambay

Landi Renzo. Şu anda bir sorun yok. Daha önce de 6 yıl boyunca kullanmıştık. hiçbir sorun yaşamamıştık. En önemlisi servis yakın, heran elimizin altında. Sorun olsada önemli değil...

Yorum bağlantısı
Halil İbrahim Koray

Hiç aldesa kullanan yok mu 14,000km oldu ne arıza ışığı yandı nede çekişte bir sorun var .Takıldığından beri ayar bile yaptırmadım.

Gaz filtreleri kaç km de bir değişiyor.

Yorum bağlantısı
Kenan Yargıcı

Lovato Kullanıyorum.Hiç Problem Yaşamadım.30.000 km.oldu filtre bile değiştirmedim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
30.000 km.oldu filtre bile değiştirmedim.

Gerçi gazlar temiz ama siz yinede değişin...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yakup Hızlı

lovato taktırdım stop etme yok.bir marşta çalışıyor ama araba gaza yüklenince bağırıyor sanki eksoz delik gibi.ayarı düşük olabilirmi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...