İçeriğe Yönlendir

Sonunda aranıza katıldım arkadaşlar...

Yasin Özkan

Recommended Posts

Ömer Gürgen

hayırlı olsun.... focus 2.0ghia kullanan biri olarak ayrıyeten adınıza sevindim kutlarım güzel tercih.

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

Foto makinasından bir an önce kurtulun. Güzelim renk pembe çıkmış bea :nazar:

Yorum bağlantısı
Mustafa Baş

hoşgeldiniz. :nazar: iyi günlerde kazasız, belasız kullanmanız dileğiyle :nazar:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Cep telden çekilince aracın rengi garip çıkmış :nazar:. Sis farları detayı: Sis far tesisatı tampon arkasında hazır. Alt plastik değişimi ve far montajı ile orjinal düğmeyi değişmeksizin arka-ön sisler beraber yanar hale gelebilir ama Yasin nin başka projeleri var, sanırım onlarla beraber bir takım değişimler yapacak.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
Hayırlı olsun, kıymetini bilin... Kıskanmadım dersem yalan olur :nazar:

O zaman dayvuyu sat tata al :nazar:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Galip; hem de araba senin işyeri yakınında incelendi, mıncıklandı, kapının önünden 1-2 hızlanma testi yaptık.

Yorum bağlantısı
Yasin Özkan
Foto makinasından bir an önce kurtulun. Güzelim renk pembe çıkmış bea :nazar:

mobil olarak yanımda bulundurulabileceğim en kaliteli cihaz sonyericsson k850i.

renk de öle çok farklı gelmedi bana...

Cep telden çekilince aracın rengi garip çıkmış :nazar:. Sis farları detayı: Sis far tesisatı tampon arkasında hazır. Alt plastik değişimi ve far montajı ile orjinal düğmeyi değişmeksizin arka-ön sisler beraber yanar hale gelebilir ama Yasin nin başka projeleri var, sanırım onlarla beraber bir takım değişimler yapacak.

abi bu debriyajla bayramı geçirebilir miyim rahat rahat?

masraflar sebebiyle bi süre kendime gelemicem anlaşılan :unsure:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Debriyaj sağlam yani iş görür, nasıl olsa kendi şehrindesin, alt tarafı bir çekiciye bakar :) . Bayramı atlat, sonrasına bakarsın. Volant tornayı anlatmışmıydım ben ?

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Debriyaj sağlam yani iş görür, nasıl olsa kendi şehrindesin, alt tarafı bir çekiciye bakar :) . Bayramı atlat, sonrasına bakarsın. Volant tornayı anlatmışmıydım ben ?

Onno ustayla bağlantılı olan birşeymiydi o dediğiniz?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yoo ne Onno su? Bizim uğraştıklarımız daha amatörce, daha az meblağlı ve vatan millet sakarya işleri.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...