İçeriğe Yönlendir

Fiesta'mı ? Fusion'mu ?

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Hormonlu Fiesta=Fusion. Alt yapısı, düğmeleri, koltukları, motoru, şanzımanı yani herşeyi aynıdır, tavanı bilemeyeceğim cm kadar yüksektir. Bence faydalı bir model. İç hacim ve yükleme kapasitesi (koltukları yatırınca tavana kadar hacim) oldukça tatminkar. Fiyat farkını bilemem ama tercih edilir. Jant, tavan, taban aksesuarları ile nano Jeep göürünümü bile sağlanabiliyor.

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

2005 de Fusion da, şu anki görünüşü olsaydı alırdım. Biraz fiestadan büyük olması dışında beni çeken çok bi yanı yok. Bir çok şeyi aynı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Temiz Focus 1 bulunursa, değil Fiesta, Focus II alternatifi bile olabilir. Araba yüksek diye memnun olmayan sürücüler, ellerinde mezura ile ölçsünler bakalım, Fusion nun yol tutuşuna etkiyen mekaniğinde nesi yüksekmiş, ilave bilgi: yerden yükseklik yol tutuşta birebir kıstas değildir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bulunduğunuz yer itibarı ile, servis imkanlarını araştırıp ona göre markaya odaklanın derim.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

O paraya Focus II Trend benzinli bulabilirsiniz. Bence Focus II zorlayın, gözünüze araç yeni gözüksün. Focus I güzel de olsa artık eski bir araç, bu gerçeği değiştiremeyiz...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sıfır araç ayarında. Araba alacak olsam 1 saniye durmam alırdım, hemde saçtan mamul. Pazarlık usulden zaten:)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Doktor hastanede eter koklayarak vermiş ilanı.

24.000 liraya Kolekşın mı olur ??

ahahaha :):blink:

Focus I ghia tavsiye ederim...

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
Etmez, en temizi 15-20000 kmde ki hatasız boyasızı 19.000-20.000 eder oda taş taşlar çatlasa.

Kolekşın kel bi araba, Ghia olsa 20 eder temizi 2005 falan

+1

24.000 liraya Astra Classic var, sıfır 2009...

F1 olacaksa Ghia olmalı. Yoksa aynı paraya F2 tred+stil paket daha iyi bence, en azından kasa güncel sayılır

Uçmuş millet, o paraya 0 km Astra Classic var 2009 model, bu 100000 e merdiven dayamış kolekşını da döver 2 sene garantisiyle.

Aklın yolu bir, ben yazarken demişsin bile...

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Bizim abi abi 1998 115 hp 2.0 laguna aldı.Önce yağ müşürü ardından komple egzoz değişti.Sonunda araba yağ eksiltiyordu en sonda conta yaktı...Hor kullanmadı bide ama 140 hp olanları efsanedir bilirim ama türkiyede tutulmadı nedense.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Temiz Bir Fusion iyi gider. 20binytl civarı dizel bile var birsürü. Boşverin focus'u gıcık oluyorum... :B)

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

22-24 arası biton 2006 focus 2 trend bulursunuz.2002-2005 focus 1 ler 15-19 arası.ben sizin yerinizde olsam fiesta collection sıfır alırım 26 liraya geliyo.en azından yeni araç,sony ses sistemi,çelik jant herşey var.vede az yakıyo tam memur işi işte :B)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bizim fusion 95 bin km ye dayandı. 1.6 lux 2006. geçende 90 bin bakımı (triger kayış vs bilya) 850 ytl tuttu hepsi.

Her neyse, fusion yerden daha yüksek bir araç. Lastikler 195. Bütün diğer araçların altını vurduğu yerlerden hiç zorlanmadan geçebiliyorsunuz. Her türlü kaldırıma yan parkedebiliyorsunuz.

Arkaya üç kişi bindiğinde yüksek oturuş sebebiyle millet birbirinin üzerine yığılmıyori, ayak mesafesi çok geniş kalıyor.

herkes arabanız ne büyükmüş içerden diyor.

diğer aracım bora 2001. Onun arkada 3 kişi oturmak daha zor.

bagaj güzel. yatırdığın zaman daha da güzel.

Arabanın tek eksisi amortisörün sert olması. O da "memur cibi" araçlarda olacaktır.

2006 öncesi olanalrın gögüs ve iç döşeme farklı. Onlardan alırsanız oldukça ucuza almaya çalışın. Onların benzinli 1.6 otomatikleri var . normal otomatik. çok kullanışlı olabilir. ucuza da alabilirsiniz. çünkü vaktinde çok ucuza satıldılar. koç indirimi vs vs.

focusa yönelecekseniz tabi o ayrı. ama fiesta ile arada kalacaksam kesinlikle fusion yeniden alırım. düşünmem.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Cenk hiç memnun değildi Füzyon'dan, keşke Fiesta alsaydım der durur hep. Acaba yüksek oluşu ve yol tutuş dezavantajından dolayı memnun değil ?

Öyle birşey demedim ben Ali, keşke Focus alsaydım derim...Bence genişlik tercihse Fusion. öyle kütük gibi bir araç falan değil, yol tutuşu için süspansiyonu sert...Hatta dilerseniz benim aracı verebilirim size...

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Viva La FIESTA :nazar:

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

Fusion ve Fiesta atnı şaşeye sahip olsalarda ikiside apayrı arabalardır. İkiside farklı alanlarda iyidir. İkisininde amacları farklıdır.

İkiside güzel araba. İhtiyacı en iyi hangisi karşılıyorsa o tercih edilir.

Ben fusion alsam siyah veya beyaz alıp jeep havası verip keyifle binerdim.

tarihinde Ayhan ?ent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...