İçeriğe Yönlendir

Favori filmleriniz...

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağatay Demir
Forrest Gump diyen yok :)

Run Forrest runnn :) , güzel filmdi hakkaten, süper oyunculuk...

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
(düzenlendi)

Ondan sonracığıma; Kill Bill ve Rezervuar Köpekleri...

Bir de Hayatımın Kadınısın. Uğur Yücel Tophaneli Tayfur'la nirvanaya ulaşmış...

Filmin ilk sahnesi :rolleyes:

tarihinde Can Karacaer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Yeşim

amerikan pastası full seri korkunç bir film full seri birde komando dadı :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Tamer Ergen

One Flew Over the Cuckoo's Nest (guguk kuşu)

lord of the rings (yüzüklerin efendisi)

starwars serisi

Yorum bağlantısı
Sina Güran

yahu bizde iyi potansiyel varmış, bahsi geçen filmler divx - dvd olarakta var ise paylaşalım derim... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
yahu bizde iyi potansiyel varmış, bahsi geçen filmler divx - dvd olarakta var ise paylaşalım derim... ;)

bahsi geçen filmlerin %99.9 u bende mevcut :rolleyes:

NOT: arabada 5 evde 15 isimli film bende bulunmamaktadır ;)

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Arkadaşlar bu filmleri nereden indiriyorsunuz ya da nasıl paylaşırız. Ben Korsan DVD alıyorum ama DVD'cide ne varsa o tabii... indirenler nerden indirdiklerini söylerse sevinirim :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
(düzenlendi)
bahsi geçen filmlerin %99.9 u bende mevcut :rolleyes:

NOT: arabada 5 evde 15 isimli film bende bulunmamaktadır ;)

ipodla beraber filmde getir bakem bana kardeşim ;) Adamı can evinden vurucak bi konu açmışım kendini kaybetti Çağatayım benim :(

Can abi emule programından.Rapidshare de kullanıyorum :( Ama çok arayıpta bulamadığın bi film varsa korsan DVD cilere sölerim emin ol bulurlar.

tarihinde Sinan Akg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Amaç Keskin
O yeni, görmemişsiniz demek ki daha :rolleyes:

Hayata realist gözlükle bakan Galip kardeşimizi takdir ederim ;)

Almanca methiyeleri biz nerelerden öğrendik sanki ;)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

film ismi ekleyelim bir de off topic olmasın

Şehrin azizlerini severim ben 5-10 defa izledim :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Mesela limewire'dan film arattım bir avi format buldu bir de mpg. Hangisi lazım bize? Bir de mpg olan 3462 KB. Az mı çok mu bu. avi olan 697 MB, bu film için normal :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
Limewire 5611 3462 kb olan iki versiyonda virustur abi bilgine :rolleyes:

Nasıl yani? Bu rakamları indirmeyelim mi? Bilgisayarı hiç bilmiye birine anlatır gibi anlat bunları...

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Nasıl yani? Bu rakamları indirmeyelim mi? Bilgisayarı hiç bilmiye birine anlatır gibi anlat bunları...

Evet abi indirme.Çunkü mp3 şarkı indirmesindede çıkıyor bu kbdaki uzantıları otomatik çıkıyor zaten.İndirdiğin zaman ya trojen oluyor bunlar yada reklam linki windows media playerda açmıyor.Yada tıkladığında direk bi sayfaya link açıyor.Zaten 5611kb geliyor ama media playerda gözüken süresi 1 sn.Hepsi trojen zaten limewire trojen cenneti.Emule kullanmanı tavsiye ederim abi film için.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
Evet abi indirme.Çunkü mp3 şarkı indirmesindede çıkıyor bu kbdaki uzantıları otomatik çıkıyor zaten.İndirdiğin zaman ya trojen oluyor bunlar yada reklam linki windows media playerda açmıyor.Yada tıkladığında direk bi sayfaya link açıyor.Zaten 5611kb geliyor ama media playerda gözüken süresi 1 sn.Hepsi trojen zaten limewire trojen cenneti.Emule kullanmanı tavsiye ederim abi film için.

OK sağol...

Peki film nece dublajlı ya da alt yazı var mı nerden bilicez? Çok soru sordum galiba! :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Abi film indikten sonra alt yazı programları var onlarla çalıştırmak en mantıklısı.

Ben mafya filmlerini seviyorum :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
Bu ara AZTV mi izliyosun Can? Neceseeeen? Yahşiyeeeem.

parçasını sana hediye ediyorum abi...
Yorum bağlantısı
Ersin Karaca

Matrix

Too fast too furios

Savaş Tanrısı

Yerli olarak: Vizontele ve Hokkabaz...

Yorum bağlantısı
Orkun Özbay
(düzenlendi)

olağan şüpheliler

ilk korku - (primal fear - richard gere ve edward norton'un bence kaliteli olduğu kadar duyulmamış bir filmidir.tavsiye ederim)

baba serisi.

aşk heryerde ( love actually - güzel eğlenceli bir romantik komedi birçok yıldız oynuyor)

gora

esaretin bedeli

edit. birçoğu yazılmış zaten :rolleyes:

tarihinde Orkun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömer Açay

köprü.oyuncular:kadir inanır,fikret hakan ,necla nazır.bu filmin müziklerini ve en son sahnesini unutamam

Yorum bağlantısı
Sina Güran

Divx forumları aracılığıyla rapid üyeliği ile ben arşiv yaptm. Limewire dan artk bişileri indirmek vs imkansızlaştı. Emule programını da oldum olası anlayamadım.

Film exchange konusunda ben varım, bahsi geçen filimlerin birçoğu bende de var, tüm bir liste yapmak lazım ama biraz zaman lazım tabi :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...