İçeriğe Yönlendir

Benim Küçük Atım

Murat Çavaş

Recommended Posts

Murat Çavaş
(düzenlendi)

Merhabalar ben yeni evlendim izin dönüşü memlekettin. Görev yaptığım ilçeye giderken ilçe terminalinin karşısındaki oto satış yerlerine bir bakayım dedim Sivas'ta AltınSoylara girdik Oradaki Arkadaşa Ford Fusionu sordum daha önce gördüğüm ve beğendiğim aracın nasıl olduğunu merak etmiştim. Anlattı bana ödeme şartlarını söyledi ve eşimle aracı almayı kararlaştırdık. Tam 20 dakikada araçı kapıda hazır ettiler ve bir pasta kestirdiler bize ve fotoğrafimizi cekip gönderdiler. Depoyu fullemişlerdi tam 18 km uzaktaki evime yeni aldığım arabamla gittim. Değişik bir duygu idi bir araba ve biz. Şehir merkezine uzak bir ilçede yaşıyorum 181 km uzakta araç resmen testten geçti yolu iki buçuk saattte aldım çünkü engebe çoktu. yağmur yağdı başımıza. Sürüş olarak Ford Fusion Lux dizel güzel bir araç.

Fakat araba da turbonun olduğu kısımda terleme oldu servise götürdüm servis garanti kapsamında olduğundan bu turboya bağlanan metal parçasının sıcak havada kaçırdığını söyledi. Ama parçayı değiştirecekler.

Kapıda bir eşya olarak gördüğüm bu aracı iyi kollamak gerekiyor. Derdini anlamak lazım. Çünkü o benim bir derdim olduğunda beni hedefe ulaştıracak bir ulak bence. Uzağı yakın eden sevdiklerime kavuşturan ve hastalıkta beni kurtaracak bir mal varlığıdır.

Yaradan Olmayanlara da versin derim....

tarihinde H.Cenk Bayrak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hayırlı olsun, ilginç bir satış olmuş. İkinci el mi aldınız, yoksa sıfır mı?

Yorum bağlantısı
Murat Çavaş

Ama Modifiyeye yatkın bir araç Fakat fazla hızlı gitmeye meyilli değil. Çünkü altına çok rüzgar aldığı için dengesi zayıf. Ama iyi bir aile aracı

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Güle güle kullanın. Kullandıkça aslında dengeli bir araç olduğunu göreceksiniz, dengesi zayıf değil...

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Hayırlı olsun, atınız... :)

Güle güle kullanın. Kullandıkça aslında dengeli bir araç olduğunu göreceksiniz, dengesi zayıf değil...

Cenk hoca doğru söylüyor, ben arabayı aldığımda bazı sesler geliyordu, artık gelmez oldu..Pisikolejik biraz.. :D

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Hoşgeldiniz öncelikle.Hayırlısı olsun güle güle kullanın kazasız belasız günlerde :D

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
Anlattı bana ödeme şartlarını söyledi ve eşimle aracı almayı kararlaştırdık. Tam 20 dakikada araçı kapıda hazır ettiler ve bir pasta kestirdiler bize ve fotoğrafimizi cekip gönderdiler.

Satış elemanlarını tebrik ederim :D

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir
20 dakikada aracı hazır ettiler,plakayı taktılar,ruhsatı çıkardılar,pasta kestiler ve depoyu fullediler.

tebrikler ve hayırlı olsun. :lol:

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
20 dakikada aracı hazır ettiler,plakayı taktılar,ruhsatı çıkardılar,pasta kestiler ve depoyu fullediler.

tebrikler ve hayırlı olsun. :lol:

+1

işte gelecekte Ford genel müdürlüğüne yönetici adayı bi satıcı...

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir
+1

işte gelecekte Ford genel müdürlüğüne yönetici adayı bi satıcı...

Ford elinde tutabilrmi acaba?

Yorum bağlantısı
Önder Kayta

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın bu arada çok hoş bir anlatım etkilendim doğrusu..yeni evlenmişsiniz allah bir yastıkta kocatsın..

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Hayırlı olsun. Kazasız cezasız kullanın. Biraz ani ama güzel bi karar olmuş.

Yorum bağlantısı
Serkan Öz
(düzenlendi)

Hayırlı olsun..

Bayiye ait geçici plaka ile vermiş ve ruhsatı sonra çıkarmış olabilirler..

tarihinde Serkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Çavaş
(düzenlendi)

Öncelikle teşekkürler aracı alırken işlemleri 20 dakikada hallettiler. Plaka için bana içinde gerekli para bulunan bir dosyayı gönderdiler sonra. Ben işi kendim hallettim. Aracın satışı yapıldı gerekli evrak bana teslim edildi aracı alırken. G plaka almadım. Ağustos ayın içinde diğer evraklar geldi elime. Ben işi bir iki günde hallettim.

Ayrıca Ben il merkezine 181 km uzakta bulunan bir ilçede görev yapıyorum. İlk yazdığım iletide bu bilgi ile ilgili bir yanlış ifade var 18 km yazmışım.

tarihinde Murat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
Öncelikle teşekkürler aracı alırken işlemleri 20 dakikada hallettiler. Plaka için bana içinde gerekli para bulunan bir dosyayı gönderdiler sonra. Ben işi kendim hallettim. Aracın satışı yapıldı gerekli evrak bana teslim edildi aracı alırken. G plaka almadım. Ağustos ayın içinde diğer evraklar geldi elime. Ben işi bir iki günde hallettim.

Ayrıca Ben il merkezine 181 km uzakta bulunan bir ilçede görev yapıyorum. İlk yazdığım iletide bu bilgi ile ilgili bir yanlış ifade var 18 km yazmışım.

Şuşehri nde misiniz?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...