İçeriğe Yönlendir

Necdet Tokatlıoğlu'nu kaybettik

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Sayın Necdet Tokatlıoğlu artık bestelerini aramızda yapamayacak, artık gözlerinin derinliğine bakamayacağız. Hepimizin başı sağ olsun.

Yorum bağlantısı
Sezgin Geridönmez

Gerçekten özel bir sanatçımızdı. Bilmeyeniniz yoktur sanırım, haydi hep beraber söyleyelim.

Allah rahmet eylesin büyük sanatkarımıza...

yılları durduracak

güneşi doğduracak

dünyamı dolduracak

bir sevgi istiyorum

deli gibi sevecek

ömür boyu sürecek

gözlerimde tütecek

bir sevgi istiyorum

halimi anlayacak

derdime katlanacak

benimle ağlayacak

bir sevgi istiyorum

deli gibi sevecek

ömür boyu sürecek

gözlerimde tütecek

bir sevgi istiyorum

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli

Mekanı cennet olsun. Aşkı sevgiyi bu şekilde kelimelere döken insan sayısı gün geçtikçe azalıyor. Ve bizden sonraki kuşak bence çokta anlamlı olmayan şarkıları sadece müzik için dinliyor. Bazen çokta anlam olmadan birşeyler dinlemek iyi gelebilir ama böyle giderse artık duyguda kalmayacak

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

çok değerli bir bestekarı kaybettik, Allah rahmet eylesin..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bestelerini kendi ağzından, göz göze bakarak, aile meclisi ortamlarında dinleyebilmek çok etkileyici idi. Son saatlerine kadar mükemmel insanlığını, kibarlığını hissedebiliyordunuz. Yaşarken , adına dikilmiş heykelini açma zevkine erişmiş nadide üstadlardandı.

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Çağlar Bayur

Kızı, uzun süredir hasta idi, maaelesef kaybettik Nağme yi, Nağme idi ismi, kızının ismine bestesi de vardı üstadın, Kardeşine ve Annesine bol sabır dileğimle mekanı Cennet olur inşaallah.

tekrar andım, evinin salonunda, canlı, kendisinden dinlediğim ve benim en çok hoşuma giden eseri:

http://www.youtube.com/watch?v=LAoze-xjyio&playnext=1&list=PLF42763797F42FD9E&feature=results_main

Gözlerinden, yüzünden, bedeninden her zaman enerji fışkırırdı, muazzam bir pozitif enerji, tarifi mümkün değil.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...