İçeriğe Yönlendir

Aracımın son hali 35 AND 34

Onur Demir

Recommended Posts

Onur Demir

Arkadaşlar 2 tane 38cmlik JBl'i bagaja nasıl sokucam, hangi ampli ile beslicem derken, bayramdan önceki hafta wooferin birtanesini ve amplimi sattıktan 1-2 saat sonra, gecenin 11inde feci bir şekilde gaza gelerekten Kicker S15 Solo Baric L7 aldım.

Woofer 4 ve 2 ohm'da çalıyor

Max power:2000Watt

Rms Power:1000Watt

Daha Sonra Bu wooferi beslicek bir ampliye ihtiyacım vardı, o ihtiyacımıda alman malı olan MAC Audio Fearless 2000 ile giderdim.

özellikler.

4ohm : 600Watt RMS

2ohm : 900Watt RMS

Woofer 2ohmda çalıyor şuanda. Amplinin 900Watt RMS değerine Wooferin 1000Watt RMs değerinden daha çok güveniyorum Çok rahat Besliyor wooferi. Ve bunlara ek olarakda Boss marka 2 farad Kapasitör aldım. Ampliye aküden gelen güç kablolarınıda öncekine göre daha kalın olan kablo ile değiştirdim (Serçe parmağım kadar rahat vardır)

şimdilik bunlarla biraz idare edecem herhalde, ileride ne olur bilmem :p

Araba biraz pis kusura bakmayın Çöp dökmeye çıkmıştım dönüşte çektim resimleri...

dsc00452rx2.jpg

dsc00453lb0.jpg

dsc00459jo3.jpg

dsc00456ho1.jpg

dsc00463px1.jpg

dsc00461ww7.jpg

Yorumlarınızı Bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hatchback rahatlığı bu olsa gerek. Gece 11 de nasıl bir alışveriş oldu bu ;) Fiyatlar konusunda bilgi alabilirmiyiz. Çok güzel olmuş. Ses veriyor mu bari :p

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Teşekkür ederim daha iyileri sizlere nasip olur inşallah.

Ses vermiyo Çağlar bey :p Enseye tokat atıyo, sırtıma vuruyo ve böbrek taşı dökmeye birebir :p

Fiyatları söyleyip piyasasını düşürmek istemiyorum malum benim sağım solum belli olmaz ;) En önemlisi işçilik bana ait ve gören montajcılar çok beğendi kabloların ortalıkta görünmesi hariç (koltukları parçalayıp içine sokamazdım ).

Gece alışverişide şöyle gelişti. benim arkadaş birine satıyo bu bası eleman benim gibi gazla alıyo eve gidiyor, eşiyle kavga dövüş derken kızıyor koyuyor kilere. aradan 2 hafta falan geçiyo diyoki ben satıyorum bası bana müşteri bul diyo oda karşıda otelde çalışan elemanı ayarlıyor anlaşıyorlar sabah almak için sözde telefonlaşıyolar satan çocukla. bende tesadüfen konuşmalara şahit oldum. böyle bişey var bana neden söylemiyorsun dedim benim arakdaşa. boz işi ben alıcam dedim ben bozmam dedi numarayı verdi sadece. bende aradım çocukta tanıdık çıktı şimdi geliyorum para hazır diyince 11de halloldu :p

Diğer elemanda bizimkinden aynı bastan 150ytl fazla para vererek almak zorunda kaldı. üzgünüm ama PARA Konuşur :p

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Ön kapıdaki twitermıdır nedir biçimsiz durmuş . Sanırım mecburiyetten ortalayamadınız .

Selahattin bey Tweeter mecburen orda, ortaya koyamıyoruz çünkü o alanın ortasında mid hop. bulunuyor. tweeteri koyduğumuz kısmın arkası boş olduğundan oraya koyduk.

Kare bası benimde ilk zaman gözüm tutmamıştı istemeyerek aldım satarım olmazsa diye ama gerçekten şiddeti yerinde

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Caner Güneş

cok guzel set ya. o boss dan banada lazım 15 dk muzik dinleyince gösterge ışıklarının rengi kararıyor ;)

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Bu kadar ses benide yaşımıda aşar.Düzgün ses veren bir hoperlör işimi görür.Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Bu kadar ses benide yaşımıda aşar.Düzgün ses veren bir hoperlör işimi görür.Güle güle kullanın.

Sağolun. Ama artık bu işin sonunun olmadığını ve baş ağrısı yapmaya başladığı için. mono anfi,woofer ve kapasitörü sattım. şimdi sadece 2 oval 2compenant ve onları besleyecek magnat ultra400 anfim kaldı e tabi bide teyp

Yorum bağlantısı
Burak Balıkçı

Müzikle yaşam diye buna derim işte! :( Güle güle iyi günlerde dinleyin ve kullanın...

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

en iyi tesisat önlere 1 takım arkalara 1 takım compenant+çıtır 4 kanal amfi.

no bass no başş ağrısı. :(

Yorum bağlantısı
Orhan Ünsal

genel ses problemlerine iyi bir çözüm olmuş:angry:)

sesten rahatsız olanlar deneyebilir :angry::(

Yorum bağlantısı
Tolga Atasagun
Güle güle kullanın.

Benim ilgi alanımın tamamen dışında.

Aracımdaki mevcut sistem bana fazla bile

Net ve güzel bir ses olsun yeter.

Şükrü Bey haklı. Bizi ve yaşımızı aşar. Hele bagajı neredeyse tamamen öldürmek bize uymaz.

Mehmet Bey 'e bende kesinlikle katılıyorum... Standard müzik seti yetiyor bana .. Ama zevkler ve renkler olayı tabii... hayırlı olsun iyi günlerde kullanın dinleyin

Yorum bağlantısı
Şafak Uçar

Onur çok güzel olmuş.Güle güle kullan kardeşim...:rolleyes:

Yorum bağlantısı
İsmail Karakaş

Kabloların kirlilk yapması ve bagajda yer kalmaması dışında güzel olmuş. Böyle bir sistem anca benim mondeoya yapılır. Bu bas gibi 2 bası rahat alır benim bagaj:d ki şu anda bir tanesi var zaten

Yorum bağlantısı
Ersin Gülergün

kapı midlerinde neler var? orj. fordun hoparloru mu değiştirdin mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...