İçeriğe Yönlendir

Fusion Kalın Silecekler

Serkan Toker

Recommended Posts

Görkem Azizoğlu
(düzenlendi)

Bu sileceklerden mi bahsediyorsunuz?

boschaerotwinae7.jpg

tarihinde G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bauhaus ta görmüştüm ama bence pahalı değişim için değmez.Yinede tercih sizin tabiki.Bir bakın isterseniz kaliteli görünüyorlardı.Silecek koluna müdahale etmeden eskisinin yerine oluyormuş.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

o resimdekinden bahsediyorsanız eğer. sakın almayın derim. ben kullandım bayram yolculuğu burnumdan geldi. camı güzel siliyor ama sol taraftan geri önünüze çektiriyor. sadece Fusiona özgü bişey labilir arkadaşımın fiestaya aldık aynı gün onunki mükemmel. eski tiplere devam derim.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Bosch Aerotwin sileceği tavsiye ederim. '.5 sene oldu, ilk günküne yakın performansı var. Ki ben normalde 6 ayda sileceğin canına okuyann bir tipim :)

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Aerotwin i bende tavsiye ederim. Bayramın 2. günü sabahı aldım ve direk uzun yola çıktık. Konya ya kadar yeryer yağışlıydı sileceğide çok güzel test ettim gayet temiz siliyor.

Sakın bu aerotwine benzeyen piyasa mallarından almayın, onuda denedim 1 ay a kalmadan camda çizikler belirmeye başladı.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
Aerotwin i bende tavsiye ederim. Bayramın 2. günü sabahı aldım ve direk uzun yola çıktık. Konya ya kadar yeryer yağışlıydı sileceğide çok güzel test ettim gayet temiz siliyor.

Sakın bu aerotwine benzeyen piyasa mallarından almayın, onuda denedim 1 ay a kalmadan camda çizikler belirmeye başladı.

Sırf bu yüzden sileceğim, değiştirmiyorum. Orjinalleri 60-70 lira. Ucuzları da camı çizecek diye korkuyorum. En güzeli kendi sileceğim... :ninja:

Yorum bağlantısı
Mehmet İsmail Topal

arkadaşlar merhaba.ben aranıza bu gün katıldım.tüm aramalarıma rağmen de tanışma bölümünü bulamadım:)

her neyse,ismim mehmet.trabzon'luyum ve trabzon da yaşıyorum.öğretmenim.arabam da fusion 1.6i lüx.

2 gün önce banana tipi denilen sileceklerden aldım.gayet güzel duruyolar.henüz yağmurlu havada test etme imkanım olmadı,ama silecek suyu ile denediğim kadarıyla fena değiller.tavsiye ederim.

bu sileceklerden alacaksanız 2'li set halinde satılanlardan almayın.pahalıya geliyo.ölçün ebatını ve teker teker alın.ben öyle yaptım.adamlar aynı silecekleri set olarak 28 ytlye satarken tek tek alınca 16ytl ye geliyo:)

saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin

hoşgeldiniz Mehmet bey,

avatar olarak kendi resmimizi kullanıyoruz,

tanışmak için arabam yada sohbet kısmından yeni konu açabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu
arkadaşlar merhaba.ben aranıza bu gün katıldım.tüm aramalarıma rağmen de tanışma bölümünü bulamadım:)

her neyse,ismim mehmet.trabzon'luyum ve trabzon da yaşıyorum.öğretmenim.arabam da fusion 1.6i lüx.

2 gün önce banana tipi denilen sileceklerden aldım.gayet güzel duruyolar.henüz yağmurlu havada test etme imkanım olmadı,ama silecek suyu ile denediğim kadarıyla fena değiller.tavsiye ederim.

bu sileceklerden alacaksanız 2'li set halinde satılanlardan almayın.pahalıya geliyo.ölçün ebatını ve teker teker alın.ben öyle yaptım.adamlar aynı silecekleri set olarak 28 ytlye satarken tek tek alınca 16ytl ye geliyo:)

saygılarımla...

Hoşgeldiniz Mehmet Bey. Bu banana tiplerin kalitesiz olanlarına dikkat; 1-2 aydan sonra camda çizikler beliriyor. Alacaksanız Bosch tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Mehmet İsmail Topal

hoş bulduk arkadaşlar.

ben hepsi burada dan modacar marca banana sileceklerden aldım.kutusunda da tiger yazıyodu.umarım bahsettiğiniz kötülerinden değildir:(

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Maalesef onlardan galiba.Normal silecekleri berbattı Tiger markanın. :angry:

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Aeorotwin güzel de 60 ytl çok bence..ben yılda 5 ytl verip lastikleri değiştiriyorum, çok da iyi oluyor..Buna denk gelebilmesi için aerotwin'in 12 sene dayanması lazım o paraya :angry:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ben carrefour dan aldığım (iki ayrı boy olacak dikkat eskilerini söküp gidin alırken) bu banana tipleri yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Hafiften ses yapmaya başladılar bazen. Sanırım yaz güneşinden sertleşme emaresi gösteriyorlar. bu nedenle yılda bir değiştirilebilir.

Aslında bu tip silecekler maliyetleri ucuz olduğu için imal edilmeye başlamış bence. Önemli olan plastik kalitesi. Buzlanma durumunda nasıl tepki verir onu bilemiyorum çok önemli. Bu sileceklerle buzlanmada araç kullanan (hani su fışkırtsanız bile artık para etmeyip,, camların köşelerinden bu oluşmaya başlaması sileceklerin buz tutmaya başlaması, kullanırken bile..) var mıdır?

yagmur performansı yılda bir değiştirilirse bence iyi. ve sanırım eskimediği sürece çizmez.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Ben de tiger marka almıştım, çifti 30 ytl. Allahtan aracıma uymadı da zar zor geri verdim.

Yorum bağlantısı
Mehmet İsmail Topal

burda yağmur bol yağar arkadaşlar.ben dener ve tecrübelerimi sizinle paylaşırım burdan.ama ben alıcam diyen varsa da geçen mesajımda da belirttiğim gibi takım olarak almasın,pahalı satıyolar.tek tek alın.fusion için ölçüler : sol 55cm, sağ40 cm;)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet İsmail Topal

Yaklaşık 45 günlük kullanımım sonucunda tiger marka banana silecekler ile ilgili izlenimlerim şu an için olumlu.Gayet güzel siliyor ve çizme..vs gibi bir sorunla şu ana kadar karşılaşmadım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...