İçeriğe Yönlendir

Otomotiv sekt&#246ründe yeni satış modeli:

Emre Gülşen

Recommended Posts

Emre Gülşen

Turyap Oto ve arabam.com işbirliğiyle otomotiv sektöründe yeni satış modeli olarak otomobil müzayedeleri gerçekleştirilmeye başlanacağı bildirildi.

Turyap Oto ve arabam.com’dan yapılan açıklamaya göre, 25 Ekim 2008 tarihinden itibaren her Cumartesi günü düzenlenecek otomobil müzayedeleri sayesinde alım satımda şeffaflık ve otomobillerin gerçek piyasa rayiç bedellerinin belirlenmesi anlamında önemli bir adım atılmış olacak.

Şişli;de, yaklaşık 6 bin metre karelik "Tur Oto Pazar" alanında gerçekleştirilecek müzayedelere katılım için bir haftalık süre boyunca arabam.com sitesi özel bir çalışma yürütecek.

Buna göre, tüketiciler otomobillerini müzayedeyle satabilmek için hafta boyunca arabam.com sitesinden ya da telefonla randevu alabilecekler. Her cuma günü saat 13.00’e kadar o haftanın müzayedesine kabul edilecek otomobiller, detaylı temizlik, mali kontrol ve ekspertiz hizmetlerinin ardından satışa sunulacak.

Tüketiciler tarafından satış için bırakılacak otomobiller aktivite boyunca sigortalanırken, o hafta satışa sunulacak otomobiller hafta boyunca arabam.com sitesinden ve gazetelerden takip edilebilecek.

Milliyet...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Discovery kanalında buna benzer yerleri görüp beğenmiştim, sınırlı sürede teklif vererek, sonrasında teknik incelemede satıcının belirttiği hususlar dışında sorun çıkmaz ise satın alma şartı vardı sanırım, hayırlı olur, umarım galericiler kendine çeki düzen verir.

Yorum bağlantısı
Hasan Mustafa Öz

galericiler işin içine bulaşirsa o iş de tutmaz

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Discovery kanalında buna benzer yerleri görüp beğenmiştim, sınırlı sürede teklif vererek, sonrasında teknik incelemede satıcının belirttiği hususlar dışında sorun çıkmaz ise satın alma şartı vardı sanırım, hayırlı olur, umarım galericiler kendine çeki düzen verir.

Evet ford puma almışlardı :p

galericiler işin içine bulaşirsa o iş de tutmaz

Buda mantıklı...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...