İçeriğe Yönlendir

Fusion hareketli kolçak

Ergin Şendağ

Recommended Posts

Ergin Şendağ

piyasadaki çin işleri çabuk dağılıyo uzak durun

Yorum bağlantısı
Fatih Isık

bana bu bizim arabalara uymaz gibi geldi montaj yerleri ters birde bu kısa ve hareketli değil

Yorum bağlantısı
Bahadır Görgeç

Levent bey Hayırlı olsun çok güzelmiş.

Fiyat Verirmisiniz birde nerde buluruz ,ben antalyadaym buralarda bula bilirmiyim araştırıyım.(Markasını verirseniz)

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bir üstüne kolunu dayayınca sağa sola kaymasa.. ;)

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Cengiz Güney

......

Forumda bu şekilde kişisel reklama izin vermiyoruz Cengiz Bey..

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Mehmet İsmail Topal

Arkadaşlar, hareketli kolçaklardan almayı düşünüyorum.

Netten birkaçtane buldum.resimlerini aşağıya kopyalıyorum.Lütfen bu ürünleri kullanan ya da hakkında bilgi sahibi olanlar benimle de paylaşsın.

Şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Onur Demir

üstteki iyidir. Tavsiye ederi. Bende aldım ama hala takma fırsatı bulamadım... 39TL miydi neydi gittigidiyorda.

Yorum bağlantısı
Mehmet İsmail Topal

Az önceki msja sığmadı,netteki kolçaklar arasında tercih edilebilecek bu iki kolçak var :)

görüşerinizi bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Resimlere aldanmayın...

Çin malı almayın...

Bizzat dokunun hissedin alın...

Yorum bağlantısı
Mehmet İsmail Topal
üstteki iyidir. Tavsiye ederi. Bende aldım ama hala takma fırsatı bulamadım... 39TL miydi neydi gittigidiyorda.

hepsiburada da 29 tl şu an..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ayrıca.. ne kadar az hareketli parça olursa o kadar az ses yapar... O kadar sağlam olur...

Yorum bağlantısı
Mehmet İsmail Topal
Ayrıca.. ne kadar az hareketli parça olursa o kadar az ses yapar... O kadar sağlam olur...

teşekkürler.tavsiyelerinizi dikkate alacağım.bu durumda en uygun olan galiba 1. msjımdaki ilk resimde yer alan ürün.bi müddet daha araştırayım ona göre birini alır takarım. Teşekkürler tavsiyeleriniz için...

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Bora Bayol

Netten birkaçtane buldum.resimlerini aşağıya kopyalıyorum.Lütfen bu ürünleri kullanan ya da hakkında bilgi sahibi olanlar benimle de paylaşsın.

Şimdiden teşekkürler...

fusionuma bu üsttekinden takdırdım. yaklaşık bir senedirde kullanıyorum. montajını kendim yaptım. daha da sağlam oldu. çok memnunum. uzun yolda inanılmaz rahatlık.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
Gökhan Tınmaz

Şimdiden teşekkürler...

Bu tipler kırılıyor yada tutturulan plastik aksamı kırıyor. Kullandım ve çıkardım attım. :)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Guest Ahmet Ya?c?

2005 ford fusionuma kol dayama arıyorum.internette buldum 125 tl.taktıran varmı yada nerede bulabilirim.öne krom koruma arkaya koruma üstüne çıta taktırmak istiyorum.aıyorum ama orijinal bulamıyorum.ford connect yada vosvogen caddy var.onları uydurruz diyorlar.yardımcı olurmusunuz.,

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Selamlar, fusiona takmak için almıştım ama hondayla uğraşmaktan fusiona vakit kalmıyor. Aldığım gün koydum kilere duruyor. Armsterin replikası sizin fotoğrafını koyduğunuz kolçaktan. Gri renkte hiç kullanmadım. Eve gidince bi bakayım isterseniz.

Yorum bağlantısı
İlker Selimoğlu

Babam, geçen yıl 2004 fusion'a otokoç'ta kol dayama taktırmıştı.150 tl civarında bir ücret ödedi.Görüntü olarak çok güzel oldu ama kolçak tam el fireninin üzerine geldi,bence çok gerekli değil.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Hüseyin Sönmez

çok güzel, yolcu da kullanabilir ben lux paketlerde orjinal olanı kullanırken zorlanıyorum çok ince olduğu için yolcu kolunu koyamıyor. :police:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bu başlıkları engellemenin yolu yok mu ya okudukça benim F1 in masrafı artıyor :good1: Güzel olmuş Onur Abi bende yaptırırm ama yanımda ki kolunu koyar sinir eder beni :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)
Sağol Fatih abi :D

Herşey bu foruma üye olmakla başlıyor Tahir,buradan geri dönüş yok,arabana birşeyler,ya yapacaksın,yada yapacaksın :good1:

Valla ufaktan sayıyorum;

1-Jant (15 inç. ghia)

2-Mercekli far

3-Deri kaplama (direksiyon-topuz)

4-Led aydınlatma

5-.....

6-.... diye yorucu maliyetli uzunca bir liste :D

tarihinde Tahir ?lter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...