İçeriğe Yönlendir

Ghia logolarım çalındı...

Cavit Doğan

Recommended Posts

Çağdaş Yalman

Herhalde benim başıma böyle bişi gelse yakalasam tekerleği yalatırım..

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Teşekkürler, Ne zaman ve nerede çalındığınıda bilmiyorum açıkçası çağdaşın dediği gibi bir görseydim fena olurdu..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benimkini çalarken bir kaç yeride çizmişlerdi şerefsizler..

Geçmiş olsun...

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Bende düşmüş sandım ama iki tarafınkide yok, Hatta sökerken yerini çizdirmiş adi herif..

Bu arada bugün geçerken bir parçacıdan sordum, Orjinal çifti 116 ytl gibi faiş bir fiyat söyledi ve Bu yüzden çalıyorlar dedi..

Yorum bağlantısı
Çağdaş Yalman

Parçaçı işin içinde olmasın :) 116 kaat iyi para

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

abi benimkileride çaldım 5 ytlye ikisini aldım aldığım dükkana sölediğimde çalmışlar filan ne alakası var yer değiştirmiştir dedi...Tabi eskiden yan sanayisi yoktu bi çok çiftini 20 ytlye satıyorlardı... :unsure: 4 tanede yedek var şuan bende çalındıkça hop tekrar yapıştırıyorum...

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Bende yenisini almadım zaten, o da çalınırsa iyice sinirim bozulur sanırım. Yan sanyi olanı 20 lira dedi ama bayağı kalite farkı var.

Armaların yerini kapatmak için çalana bir notmu yassam acaba. :unsure:

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Bende yenisini almadım zaten, o da çalınırsa iyice sinirim bozulur sanırım. Yan sanyi olanı 20 lira dedi ama bayağı kalite farkı var.

Armaların yerini kapatmak için çalana bir notmu yassam acaba. :angry:

aksarayda bi sürü var kalite farkı yok sen bi bak oraya :unsure:

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Sinan, Yolum düşerse bakarım evet orası ucuz oluyor. Sağol.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Sinan, Yolum düşerse bakarım evet orası ucuz oluyor. Sağol.

abi yolun düşmezse bana söle ben alırım bakırköyden alırsın benden :unsure:

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Sinancım sağol bizim firmadan arkadaşlar hafta başı gidiyormuş alacaklar.. :angry:

Sağol Sefa, aynen dediğin gibi oluyor.. :unsure:

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

Cavit bey Ghia armanız şu anda Bakırköy minibüslerinin birinde ön konsolu süslüyordur kesin :unsure: geçen bindim bi minibüse yaklaşık 10 tane Ghia arması vardı değişik boylarda..

Yorum bağlantısı
Nuri Başer
Cavit bey Ghia armanız şu anda Bakırköy minibüslerinin birinde ön konsolu süslüyordur kesin :unsure: geçen bindim bi minibüse yaklaşık 10 tane Ghia arması vardı değişik boylarda..

Yuhh diyorum artık valla :angry: şu dolmuşcuların amma yaratıcı fikirleri var..

Cavit bey geçmiş olsun.. gelen armaya gelsin..

Yorum bağlantısı
Ersin Karaca

İşte böyle şerefli arkadaşlarımızı 9v'luk pile bağlayıp yavaş yavaş öldüreceksin :unsure:

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Benimkileri sökseydin keşke :angry:

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
Margirus deutz ghia :angry: :angry:

Mercedes margirus deutz ghia ama,haksızlık yapmayın lütfen... çünkü mercedes yıldızı da vardı :angry:

Benimkileri sökseydin keşke :angry:

Abi bilsem alırdım ya... Babamın arabadan da çalmışlardı zamanında o günden beri dikkat ederim minibüslerin ön konsoluna :unsure:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
(düzenlendi)

Ben bugün VW Golf ticari takside gördüm.

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Bizim şiketin önündeki durakta bir hyundai taksi var allah sizi inandırsın ön konsola 1 tane daha amblem yapıştıracak yer kalmamış, sadece çok eğimli yerler boş, oraya da yapışmaz zaten, escalade amblemi de var ghia da ferrari logosuda :s

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...