İçeriğe Yönlendir

Benim Focusum!

Ahmet Gökhan Torun

Recommended Posts

Ahmet Gökhan Torun

öncelikler herkese selamlar saygılar. forumu uzun süredir takip ediyorum ve bir çok konuda doğru tavsiyelerenizden ve tespitlerinizden dolayı sizlere teşekkür ederim. dediğim gibi uzun süredir üyeyim ancak aracımın resimlerini koymak bugüne kısmet oldu. aracım 2000 model focus 1.6 ghia hb. şu anda 145.000 km de. aracı 2004 kasım ayında 100.000 de iken aldım ve ufak tefek problemler yaşatsada yinede severek bindiğim bir araç. hem görüntüsü hemde sürüş zevki açısından beni tatmin etmeyi hala başarıyor.

ss850595800x600xd1.jpg

ss850596800x600qd8.jpg

ss850598800x600oo5.jpg

ss850600800x600hs5.jpg

ss850601800x600tg5.jpg

ss850604800x600gn5.jpg

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Allah kaza bela vermesin, Güle güle kullanın..

Yorum bağlantısı
Ahmet Gökhan Torun
(düzenlendi)

hepinize iyi niyetlerinizden dolayı çok teşekkür ederim. aslıda moifiye tutkum çok fazla 4 senedir hep birşeyler yapmak istedim ancak arabayı annem de kullandığı için ne jant alabiliyoruz ne de başka bir şey. bu arada üniversiteyide yeni bitirdim ve iyi bir iş imkanı olursa bu arabayı farklı bir şekle sokmayı istiyorum.(kesinlikle sizlerin önerilerisi doğrultusunda )

tarihinde Ahmet G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Güle güle kullanın...

Üstündeki jantlar hem çok güzel hem de optimum ölçü. Ben janta kesinlikle para vermezdim..

İlla birşey yapılacaksa yandaki kromlar sökülüp kaporta rengine boyanabilir, ayrıca arka tampon altı boyanabilir...

Yorum bağlantısı
Ahmet Gökhan Torun
(düzenlendi)
ss850594800x600ox0.jpg tarihinde G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömer Yüce

Mmmm çok temiz araba... Kazasız belasız sürüşler dilerim. Arabada müzik sistemi olarak sadece Teyp mi var?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

O kadar istememe rağmen... Hiç sunrooflu bir arabam olmadı :agla:

Maşallah... ;)

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
O kadar istememe rağmen... Hiç sunrooflu bir arabam olmadı :agla:

Ama elektrikli olsun...

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
O kadar istememe rağmen... Hiç sunrooflu bir arabam olmadı

Benim 99 Anbiente'nin orjinal sunroof u vardı.Hem küçüktü hemde çok ses yapıyordu.

Dedemin 63 Mercedes'inin sunroof keyfinide hiç bir arabada yaşamadım.

Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Ahmet Gökhan Torun

Arabada müzik sistemi olarak malesef sadece teyp var. bagaj yeteri kadar küçük oluğu vede anneminde bu aracı kullandığı için ekstra birşey yapma şansın pek olmuyor. sunroof konusundada elektirikli olmasını bende isterdim ancak görüntü açısından manual yada elektrikli olması çokta fark etmiyor. sunroof arabaya farklı bir görüntü katıyor bence.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...