İçeriğe Yönlendir

Focus I veya Focus II derken neyi kastediyoruz?

Mehmet Bülent Arol

Recommended Posts

Mehmet Bülent Arol
(düzenlendi)

Focus I veya Focus II derken neyi kastediyoruz ben anlayamadım, yardımcı olur musunuz? :)

Ya da hangileri Focus I hangileri Focus II grubuna giriyor? :)

tarihinde Mehmet B tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
M. Tarık Yeşil
(düzenlendi)
1998-2005 üretilenler focus 1 , 2005'te çıkan kasalar FII halen üretilenlerde FII'nin makyajlı hali .

makyajlı olanına II'5 desek !!!!!

izmir -karşıyaka misali

tarihinde M. Tar?k Ye?il tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Şuanda kasa olarak 2 farklı focus kasası var. 2005 ile 2009'un kasaları aynı, farklı olan far/stop, tampon.

Yorum bağlantısı
Tolga Atasagun
makyajlı olanına II'5 desek !!!!!

izmir -karşıyaka misali

Makyajlı olan Türkiyede Makyajlı olarak geçiyor onun dışında sitelerde MkIII olarak geçiyor..Örneğin Ebay de Focus parçası aradığınızda 2008 kasa için mkIII denildiğini göreceksiniz..

Makyajlı veya diil ben 2008 i beğenip aldım :) eski kasasıda benim hoşuma gitmiyordu

Aman Tarık Bey,

KSK nin '5 ile Focus arasında dağlar kadar fark var.. Karşıyakanın buçuğu yapısı büyüklüğünden gelir..

Bilmeyenler için açıklıyayım :) Izmir U şeklindedir.. bu U yu ortadan ikiye bölün sağ tarafta kalan kısımın tamamı KSK ve KSK ye bağlı ilçelerdir.. oysa diğer taraf Konak,Göztepe, Alsancak, Güzelbahçe .... uzar gider.. olay budur.. Yani Karşıyaka İzmir e bu kadar yakın olmasa Şehir olurdu anlamındadır oradaki buçuk... yoksa izmir in makyajlanmış hali diil hoş en güzel yeridir o ayrı :)

Kaf Kaf Kaf :blink:

Yorum bağlantısı
Mehmet Bülent Arol

Teşekkür ederim arkadaşlar.. :alkis:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...