İçeriğe Yönlendir

Tavsiye anfi

Selçuk Aluç

Recommended Posts

Selçuk Aluç
Magus duymadım, Edison fiyatı kadar bir cihaz, yani alınır takılır dinlenir, sadece ne alındığı bilndiği sürece sorun yok.

magus yeni çıkan bi marka yetkili satıcısı bizim burda ama işte emin deilim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İnternette aratınca Sound Magus isminin sadece Türkiye de geçtiği görüyoruz, yani normal ekonomik çin malı. Magus adında 4000 dolarlık hoparlör üreticisi ile karştırmamak lazım.

Yorum bağlantısı
Selçuk Aluç
İnternette aratınca Sound Magus isminin sadece Türkiye de geçtiği görüyoruz, yani normal ekonomik çin malı. Magus adında 4000 dolarlık hoparlör üreticisi ile karştırmamak lazım.

peki gösterdim magus anfisi nasıl sizce ben anlamıyorum kaç what? kaç rms?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Specleri yazmışsınız, 4x90Watt + 300 Watt diyor ama bu Rms değeri yani DIN normundaki gerçek çıkış değil, ayrıca 3 giriş yapmanız halindeki çkış güçleri, yani Deck eko vs. bağlanır ise.

Yorum bağlantısı
Selçuk Aluç
Specleri yazmışsınız, 4x90Watt + 300 Watt diyor ama bu Rms değeri yani DIN normundaki gerçek çıkış değil, ayrıca 3 giriş yapmanız halindeki çkış güçleri, yani Deck eko vs. bağlanır ise.

peki iyi bi anfimi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İyi kavramı görecelidir. Fiyatı nedir, mesela rakama göre ben bila alıp aracıma takabilirim vb.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Sound Magus'un anfisini bilmemde Wooferleri benim tamirciye büyük bir hızla düşmeye başladı. yana yana bobinler bi hal olmuş arap saçına dönmüş :D

JBL'in GTO 5355 belki düşünülebilinir. JBL Grand Touring Series 5-Channel Class AB Car Amplifier RMS Power Rating: 4 ohms: 55 watts x 4 chan. + 225 watts x 1 chan.

Yorum bağlantısı
Selçuk Aluç
İyi kavramı görecelidir. Fiyatı nedir, mesela rakama göre ben bila alıp aracıma takabilirim vb.

anlamadım :D

Sound Magus'un anfisini bilmemde Wooferleri benim tamirciye büyük bir hızla düşmeye başladı. yana yana bobinler bi hal olmuş arap saçına dönmüş :D

JBL'in GTO 5355 belki düşünülebilinir. JBL Grand Touring Series 5-Channel Class AB Car Amplifier RMS Power Rating: 4 ohms: 55 watts x 4 chan. + 225 watts x 1 chan.

dedin JBL'in GTO 5355 iyi bir anfiye benziyor kardes

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

egerkı 300ytl gıbı bır butcen varsa edıson 505a veya boschman lar var yada sıerra 4050 olabılır.tavsıyem edıson olur.ama pıyasa kurları dussun bence.

Yorum bağlantısı
Selçuk Aluç
egerkı 300ytl gıbı bır butcen varsa edıson 505a veya boschman lar var yada sıerra 4050 olabılır.tavsıyem edıson olur.ama pıyasa kurları dussun bence.

bende kurları bekliyorum zaten kardes

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

kurlar düşünce 450 civarına audison, yada 350 civarına mtx gibi kaliteli anfiler alınabilir..

Yorum bağlantısı
Selçuk Aluç
kurlar düşünce 450 civarına audison, yada 350 civarına mtx gibi kaliteli anfiler alınabilir..

5 kanallı güçlü bir anfi 350 ytl ye var mı ki

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...