İçeriğe Yönlendir

Borbet Type-S veee Fusion

Onur Demir

Recommended Posts

Onur Demir

Arkadaşlar sonunda Jantları takabildim. Lastiklerimide bugün ilk defa görme şansım oldu. umduğumdan güzel çıktı. kore malı lastiklerdense 20ytl gibi bir fark vererek bunları aldığım için çok mutluyum. Jantlarıda boyayan ustanında eline sağlık süper olmuş. güzel balans ayarlarından sonra taktık ve 10-15km kadar dolaşma fırsatım oldu ve öyle aman aman bi konforsuzluk yoktu. Kısacası Ne iyi ettimde müzik sevdasından vazgeçip böyle bir işe kalkıştım.

Toplantıya kadar bekleyemedim, evin önünde birkaç tane foto çektim BUYRUNN....

dsc00526sn9.jpg

dsc00531zd7.jpg

dsc00532ml3.jpg

dsc00535nc6.jpg

dsc00522vz0.jpg

dsc00542mk3.jpg

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Rengi janttan güzel :D . Jantta Siyah gri favorimdir.

+1903

Yakışmaz demiştim ama yanılmışım.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Arabada çok fazla siyah parça olduğu için bir bütün oluşturcağını düşündüğüm için siyah yaptım. mesela kendi aracım diye demeyorum hangi gözle bakarsam bakayım son resim özellikle çok güzel görünüyor. gri siyah uyumu güzel olmuş...

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

30 mm değilde 50mm lik olsa yaylar tam süper olur =)

Yorum bağlantısı
Ali Tütün

onur güzel olmuş yarın ıslatırız artık

kaça mal oldu kardeşim birde jant lastik ölçü ve abatları bildirirsen sevinirim

Yorum bağlantısı
Onur Demir
30 mm değilde 50mm lik olsa yaylar tam süper olur =)

Ahh Oğuz ahhh Keşke olsa 50lik yay. bunları bile taaa alamanyalardan getirttim

ama bulabilirsen aklında olsun, sadece önler için 50cm yay ihtiyacım var :)

Ali Bey fiyat konusunda Jantlar = 1adet Kicker L7 woofer

Lastikler= adet başına 165ytl

Ebatlar :205-40-17

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

kurcalarım bi =)

Zaten yerlerde olan cooperın bile 6 cm lik yayı var=)

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Cooper o olacak tabi :) benim arabaya göre krom barlardan başka boncuk dahi bulamıyorum. Birdaha araştırdım 6cm lik yay varmış ama takım olarak onuda takarsam yine aynı şey olcak ön taraf havada kalıyo ve ikisin kullancağım için boşu boşuna 220Euro vermek istemiyorum. bana lazım olan 4 yada 5 cm sadece ön taraf için yay.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

60/40 yay yok mu yahu bu araba için? Görmüştüm sanki bi yerlerde.

Yorum bağlantısı
Onur Demir
(düzenlendi)

30 ve 60 lık var

30luk bende var 60 lıkta çok gelir bana ve ikiside aynı ölçüde olunca ön taraf havada kalıyo. arkadaki 30luklar iyi öndede 40 yada 50 lik olsa tam süper olur. aynı hizada olur yani, belki 1 cm aşağıda olur ön taraf, buda güzel olur kanımca.

ve takım istemiyorum sadece ön taraf için bulduğumuz gün alırım

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Bazı yerlerde ısıtarak istediğin seviyeye indiriyolar =) Sağlıklı mı bilemem =)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Bazı yerlerde ısıtarak istediğin seviyeye indiriyolar =) Sağlıklı mı bilemem =)

Benim ön yaylar o şekilde 2,5-3 cm kadar düşürüldü. Hiç bi sıkıntım yok. Üstelik ben ciddi bi kayıp bekliyordum.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

ön camlarada film şart araba daha fazla yere basmalı ve marşpiyel şart olmuş. jantlar süper olmuş Onur güle güle kullan.

Yorum bağlantısı
Onur Demir
(düzenlendi)

TeŞekkürler yorumlar için. Ön camlara film bilerek yaptırmıyodum ama açık renk yapıcam galiba...

Benim ön yaylar o şekilde 2,5-3 cm kadar düşürüldü. Hiç bi sıkıntım yok. Üstelik ben ciddi bi kayıp bekliyordum.

Ahh yayları ısıtmak için, jantları takar takmaz biryere gittim. önce yaparız yaparız dediler sonra sağ tarafı ısıttı bir taktı yükselmiş biraz :D abi boşver eski haline getir dedim, bidaha ısıttı anca düzeldi adam gibi beceren birini araştırcam rezil oldu valla güzelim yaylar.

Ankaradaki ve istanbuldaki arkadaşlara rica etsem bi ön tarafa yay bulsak 4cm olursa çok sağlam olur...

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

onur gerçekten güzel olmuş bugün toplantıda gerçeğini görünce kararım dahada kesinleşti güle güle kullan...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Ahh yayları ısıtmak için, jantları takar takmaz biryere gittim. önce yaparız yaparız dediler sonra sağ tarafı ısıttı bir taktı yükselmiş biraz abi boşver eski haline getir dedim, bidaha ısıttı anca düzeldi adam gibi beceren birini araştırcam rezil oldu valla güzelim yaylar.

Bu işin ehli NAMdır dediler,oraya gittik. Güzel de yaptılar hani. İstanbulda da Namiştein var böyle iyi yapan ama İzmir yabancı. :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Bugün Yay konusunda çok iyi biryere götürdüm arabayı. adam çıkardı baktı yaya bitik bu dedi ;) Yapan adam B.k etmiş yayı. Başa gelen çekilir napalım. Bugün FK marka 4cm yay sparişi verdim 1 takım. Vogtland vs. markaların hiç birinde yok bütün türkiyeyi aradım resmen. arkalar vogtland 30mm kalacak önlere FK 40mm. FK alman malı yine iyidir umarım.

Yorum bağlantısı
Kaan Dündar

3,5 yayım vardı, 5 cm daha ısttım yarım parmak lastik ile çamurluk 1,5 cm daha düşünmüyo değilim :rolleyes: biraz fazla zıprlıyoruz ufak tefek sesler geliyo bozuk yollarda oda normal ;)

Yorum bağlantısı
Onur Demir

bugün yaylarım geldi ve takıldı. FK 40mm beklerken Maxtrac 35mm geldi. FK dansa Maxtrac tabiki tercihimdir üzüldüm desem yalan olur. şimdilik çıkardığım vogtlandtan çok azcık havada duruyor. eni takıldığı için normal dediler 1 ay içinde düşer dedi izmirin en iyi yaycısı (Namiştain gibi) olmadı getir hallerderiz dedi. çocuk 25li yaşlarda ve aldığım bilgilere göre işçiliği bukonuda Türkiyede ilk 10daymış. hatta 17 kasımda italyaya gidiyor eğitim vermeye bir spor yay markasının sponsorluğunda 1 ay kalacakmış. yaptığı birkaç arabayı gördüm bu kadar ince işçilik gerçekten tatmin oldum. beklicez 1-2 ay bakalım olmazsa kısaltıcam.

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

arkadaşlar bende düşünüyorum yay 3,5luk, ankarada bildiğiniz güvenilir biryer varmı?

Yorum bağlantısı
Şafak Uçar

Onur kazasız belasız güle güle kullan.Şu yaycının adresini veya telefonunu verirsen benim arabayıda bi göstermek isterim. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...