İçeriğe Yönlendir

Focus 2 ye Pioneer AVH-P4050 DVD

Ali Gürsoy

Recommended Posts

Ali Gürsoy

merhabalar arkadaşlar bu cihazı tüm focus kullananlar a tavsiye ederim . birde sizlerden mercekli far hakkında bilgi almak istiyorum nereye taktıra bilirim ne kadara mal olur şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Güzel cihaz. Kapı hoparlörlerinde bir değişim yaptınız mı? Far konusunda sanırım Sefa kardeşimiz oldukça güzel bilgiler verecektir.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

orj.kolonlarıyla oldukça güzel bi ses aldım bence tatminkar hatta mid takımı almayı düşünüyodum aldığım yer almayın dedi focus 2 nın hoparlörleri olduk ça iyi

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ali Gürsoy

teyibimdeki tv özelliğini nasıl kullanabilirim ve montaj ve fiyatı hakkında bilgi veririseniz sevinirim .bide geri görüş kameraları nekadardır bilgisi olan arkadaşlar söylerse sevinirim

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
teyibimdeki tv özelliğini nasıl kullanabilirim ve montaj ve fiyatı hakkında bilgi veririseniz sevinirim .bide geri görüş kameraları nekadardır bilgisi olan arkadaşlar söylerse sevinirim

selam bende dün navitech cd,dvd,tv,bluetooth,sd cardlı,navigasyon double taktırdım. ayrıyetten 125 tl karşılığında geri görüş kamerası, tesisatı (kablo vb.) tl ye taktırdım. Tv i özelliğini varsa ayrıyetten tv antenin takılı olması lazım

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Alya Yeşilyurt

ali geri görüş kemaraları 50-70 arası (resimdekinden daha kibarlarıda var mercek gibi ) heryerde var doğubankta bildiğim kadarıyla tv özelliğine gelince normal radyo anteni vasıtasıyla şehir merkezlerinde oldukça iyi çekiyor onu en basit tesisatçılar bile yapıyor bende daha önce içten çıkan monitörlü vardı bi arkadaşa bağlattım o bile yaptıysa hepsi yapar:) şimdide o eski teyp abimin arabasında yine aynı şekilde çalıştırdık sorunsuz.....

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

sağolun bilgiler için . ufak bir araştırmada ben yapmıştım ama şuan için gerek duymuyorum daha doğrusu hevesim geçti sadece usb den müzik dinliyorum .

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
(düzenlendi)

sağol burak teşekkür ederim .

tarihinde Ali G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cem Buğra Evci

başarılı olmuş tebrik ederim... bende jvc taktırmak üzereyim fiestaya ama takım işlerini nerde yaptıracağıma karar veremedim ve fiyat hakkında bilgi verirseniz sevinirim...

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

1400 tl civarı fiyatı vardı ben aldığımda şuan 950 tl fiyatı var mağazalarda.

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Sedat Durular
merhabalar arkadaşlar bu cihazı tüm focus kullananlar a tavsiye ederim . birde sizlerden mercekli far hakkında bilgi almak istiyorum nereye taktıra bilirim ne kadara mal olur şimdiden teşekkürler

Ali öncelikle merhaba. bende de 2006 focus hb var. bende double din taktırmayı düşünüyordum. düşündüğüm model pioneer 4150 dvd idi. sende bu cihazı görmem iyi oldu. cihaz güzel, yakışmış ve estetik olmuş. hayırlı olsun. herkese bir sorum olucak. benim araçta sunroof var. acaba sağdan soldan çarpan güneş ışıkları cihazın ekran görüntüsünü engeller mi ? ( camlarda lazerle karartmada var aslında ) ekranı hareketli bir cihaz mı almak lazım ? teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Ali öncelikle merhaba. bende de 2006 focus hb var. bende double din taktırmayı düşünüyordum. düşündüğüm model pioneer 4150 dvd idi. sende bu cihazı görmem iyi oldu. cihaz güzel, yakışmış ve estetik olmuş. hayırlı olsun. herkese bir sorum olucak. benim araçta sunroof var. acaba sağdan soldan çarpan güneş ışıkları cihazın ekran görüntüsünü engeller mi ? ( camlarda lazerle karartmada var aslında ) ekranı hareketli bir cihaz mı almak lazım ? teşekkürler...

Benim focusda da Sunroof vardı . Bir problem olmaz .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...