İçeriğe Yönlendir

Focus II ST jantı

Ali Gürsoy

Recommended Posts

Ali Gürsoy

focus 2 için orj.st jantı istanbulda nereden bulabilirim haberi olan arkadaş yardımlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Dimitri Hristofyas

Bende arıyorum.Bulamadım.Yetkili serviste de fiyatlar çok fazla..

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

artık yaza kadar bekliycem olmadı ankara yolları görünüyor banada :)

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
artık yaza kadar bekliycem olmadı ankara yolları görünüyor banada :)

selam bende st jantı arattırıyorum muhasebeci olduğum için 2 tane otomotiv sektörüyle uğraşan mükellefim var. Orjinal st arattırıyorum yoksa mondeodan çıkan yapa replika falan bulacağımız yer çok fazla. Eğer bir gelişme olursa sizide bilgilendiririm. Ankara piyasası biraz daha çeşitlilik var jant yönünden

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

ankarada var zaten sahibinden com da satılıyor ankara ostim olması lazım yeride bence bi bakın orjinal ve fiyatıda oldukça güzel sefa abide ankaradan almıştı jantları bilginiz olsun

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

sahibinden com da rastladım bugün fakat replica,orginal değil bildiğim kadarıyla

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

burada var

link teki yerde var replica jantlar ama birebir aynı diyor rengine varana kadar aynı. Arabanın orjinal jantlarıyla takasta yapıyolar bilginize fiyatıda 1100 ytl pazarlıksız ama pazarlık ta yapabilirler

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
ankarada var zaten sahibinden com da satılıyor ankara ostim olması lazım yeride bence bi bakın orjinal ve fiyatıda oldukça güzel sefa abide ankaradan almıştı jantları bilginiz olsun

siz bakmayın yazıyorlar ostimde gittim adamın elinde 2 tane kalmış oda çizik falan ondan sonra bir kaç yerdaha gezdim adam akıllı jant yoktu istersen gettiriyim falan dedi ama görmeyince almayacağımı söyledim öyle kaldı

burada var

link teki yerde var replica jantlar ama birebir aynı diyor rengine varana kadar aynı. Arabanın orjinal jantlarıyla takasta yapıyolar bilginize fiyatıda 1100 ytl pazarlıksız ama pazarlık ta yapabilirler

ostimde muhasebesine baktığım çok büyük bir lastik jant ve rot balans bayii var replika kaliteli değil bide marka değil tıpkı bilgisayar parçalarında oem marka gibi yani anlayacağın replika diye bir marka

Yorum bağlantısı
Dimitri Hristofyas
burada var

Birşey sorabilirmiyim? Bu st jantı bende arıyorum.Değişik değişik enteresan fiyatlar veriyorlar.Aslı astarı nedir bunun fiyat olarak? Orjinali 1200 tl civarında ancak replikasıda iyi.Replikaların fiyatları ne olmalı ne kadardan yukarı alınmamalı yada ne kadara kadar alınmalı? Bilen varsa bilgilendirebilirmi?

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Birşey sorabilirmiyim? Bu st jantı bende arıyorum.Değişik değişik enteresan fiyatlar veriyorlar.Aslı astarı nedir bunun fiyat olarak? Orjinali 1200 tl civarında ancak replikasıda iyi.Replikaların fiyatları ne olmalı ne kadardan yukarı alınmamalı yada ne kadara kadar alınmalı? Bilen varsa bilgilendirebilirmi?

ben servis fiyatı 5500 tl diye duydum orginal olan için,fakat internette 1200 tl falan civarı satanlarda yok değil,replica olan daha makul fiyatlarda olmalı

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

bir veya 2 aya kadar alıcam galiba bu replikalardan orjinaline okadar para vermek istemiyorum hatta anlam veremiyorum servislerde neden bukadar pahalı 5000 i geçtim 2500 bile pahalı bence orjinalide olsa

st nin orjinali otokoçta 2600 tl idi en son yücel bey fiyatı forumda yazmıştı

Yorum bağlantısı
Dimitri Hristofyas
(düzenlendi)
bir veya 2 aya kadar alıcam galiba bu replikalardan orjinaline okadar para vermek istemiyorum hatta anlam veremiyorum servislerde neden bukadar pahalı 5000 i geçtim 2500 bile pahalı bence orjinalide olsa

st nin orjinali otokoçta 2600 tl idi en son yücel bey fiyatı forumda yazmıştı

Arkadaşlar benim orjinal st jant için verdiğim fiyat yetkili servisteki görevliden aldığım fiyattır.Ama doğruluğunu tartışabiliriz o ayrı.O fiyatı ben aracı teslim aldıktan 10 gün sonra bana verdi.Replica markalı st jantıda gözümle gördüm iyi bir mala benziyor.Ancak kullananlar kesin fikir sahibidir.birde ekleyeyim Replica içinde aldığım fiyat 700-800 civarı bir rakamdı net hatırlayamadım ama..

tarihinde Dimitri Hristofyas tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
(düzenlendi)

sadece jantı mı yoksa lastiklerle beraber mi biz arkadaşın mondeo için sormuştuk kocaeli nazerde lastiklerle beraber 5000 e gelir demişlerdi

tarihinde Mustafa T tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Dimitri Hristofyas
sadece jantı mı yoksa lastiklerle beraber mi biz arkadaşın mondeo için sormuştuk kocaeli nazerde lastiklerle beraber 5000 e gelir demişlerdi

Sadece Jant fiyatı bu dediklerim..

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Canberk Türkeli

yeni konu açmak istemedim buraya yazayım dedim. focus II aracıma st 18" jant arıyorum. nerde bulabilirim acaba. yardımcı olabilirmisiniz.?

Yorum bağlantısı
Canberk Türkeli

satan kişiyle konuştum 3 4 gün önce satmış o jantları. zaten o jantların 1 tanesi tamir görmüş kırılmış sonra kaynaklanmış.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Burak Karadeniz

Alinin zamanında rahmetliye jant aradığı başlığı hortlatıyım ;)

Focusa st jant yada orjinalinden büyük jant aldık mı bu zımbırtıyıda takmamız gerekir mi?

Zımbırtının ilanı?

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz
Bence gerekmez. Yoksa satan kendi takardı :)

direksiyonu tam döndürünce bir sıkıntı olmuyor mu? olmuyorsa sorun yok ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...