İçeriğe Yönlendir

98 mondeo Ön Cam

Sait Ertürk

Recommended Posts

Sait Ertürk

selamlar. arkadaşlar 98 mondinin orjinal ön camını nereden bulbilirim markası nedir bilen varmıdır? orjinal bulamazsak hangi markayı tavsiye edersiniz benim arabanınki çatladı da..kaskodan değiştirmeyi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Üretimde Sekurit takılmakta ancak piyasada bu markayı bulamazsınız. Bulacağınız marka Pilkington, ama kasko da bu markayı takmıyor.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Sekurit... Geçen yıl serviste polen filitresini takarken kırmışlardı ve kendi servis kaskolarında değiştirmişlerdi.Gelmesi 15 günü bulmuştu.Şimdi gene cam değişecek ama bende bekliyorum, bakalım bu sefer gelecek mi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Gelen cam sadece ''Sekurit'' mi yoksa başında başka bir isim takısı da olabilir mi?

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...

merhaba arkadaşlar.dikiz aynasını düzeltirken,dipden kırıldı,parçacıya gidip ayna aldım,ordan camcıya gittim,camcı ön camın üzerinde kalan parçayı çıkarırken,camı çatlattı. sigorta şirketini aradım,orjinal takmazlar duroclas marka takılcak dedi ,üzerinde sekurit marka cam var.

duroclas,markası nasıldır?orjinalini istesem kasko karşılarmı yada karşılamak zorundamı?

bilgisi olan arkadaşlar,yardımcı olursanız sevinirim.

saygılar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sigortacınızın önerdiği camı taktırın, şikayetiniz olmayacaktır..

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
eeeeeeee yanlızmı kaldım şimdi.kimseden ses yok. :rolleyes:

illa orjinal cam istiyorsanız, camcınız ile görüşüp aradaki farkı vererek istediğiniz camı taktırabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Olimpia da tavsiye ederim. Mavi UV filtreli olanı var. Orjinalinden daha iyi olduğuna eminim.

Yorum bağlantısı
Olimpia da tavsiye ederim. Mavi UV filtreli olanı var. Orjinalinden daha iyi olduğuna eminim.

saol çihan, bi sorayım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...