İçeriğe Yönlendir

07 GS 566

İsmail Karakaş

Recommended Posts

Murat Uludağ

düşünüyorum bundan 11 sene önceki cocklugmuzu da araba baya dayandı abii ama yeni motoru gercekten harika bu arada bullow off un soruldu amerikadan orjinal getirte bilirmişiz.

Yorum bağlantısı
İsmail Karakaş

Sefa'cım her türlü organizsyona uyabilirim. Fakat bayram ters bi zaman. Malüm akraba ziyaretleri vs.vs. Ayrlayalım ama bir Antalya buluşması...

Sağol Murat'cım. Manavgat'a gelince bakalım bi onlara.

Yorum bağlantısı
Murat Uludağ

bence antalya bölgeindeki fordclubtr ciler side bulusması yapalımmm

ve manavgat nasıl olur düşünüle bilir

Yorum bağlantısı
Aykut Aydoğdu

bu kasa mondeolar çok güzel güle güle allah kaza bela vermesin

Yorum bağlantısı
İlkay Durmuşlu

Her bi şeyi çok güzel ama plaka bambaşka güzel.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

350 ytl nefis bir fiyat. Antalya ya gelesim tuttu. Ne kadar sürede teslim aldınız acaba tamponları?

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Güle güle kullanın. Çok güzel görünüyor yeni fotolar bekleriz.

Yorum bağlantısı
İsmail Karakaş

4 günde teslim aldım. 1 hafta kadarda boya işi sürdü.(6 gün)Yani yaklaşık 2 hafta da sanayiden çıkarmayı başardım:)

Eğer ellerinde beğendiğiniz bir kalıp varsa ve ek yapacaksa sadece beraber gidersek uygun fiyat verirler... Yalnız ben ordayken sadece dökme ön tampona 600 ytlye anlaşmışlardı..

Yorum bağlantısı
Şafak Uçar

Çok güzel araba.Kazasız belasız kullanman dileğiyle.Modifiye fotğraflarını merakla bekliyorum.:clapping:

Yorum bağlantısı
İsmail Karakaş

Sağol Şafak. Yalnız bu işlemlerden sonra sadece jant kaldı aklımda kesin olarak belirlediğim. Onu da yakında koyarım..

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil
İsmail bey hoşgeldiniz, şahsen en beğendiğim ve zamanında da sahip de olduğum 96 Hb kasa muhteşem gözüzükür, artık bizden de kolay kolay kurtulamassınız :)

1. Motor-İç aksam resimleri şart

2. Tampon-marşpiyel kitlerini nereden temin ettiniz veya yaptırdınız

3. Yurt dışından nasıl gelmişbu araç

4. Modifiye derken görsel anlamda mı mıncıklanacak

5. Parça konusunda elimizden geldiği kadar İstanbuldan da bakacağımız birşeyler olursa yazın

6. Güle güle nice 11 yıllara

klasik çağlar bayur karşılaması:()))

çağlar abi affına sığınıyorum kızma sakın espri olsun.

bu arada en iyisini yapmışsınız satmamakla.bende kupon arabaları severim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Araba İstanbul da olsa yanına bile gitmiştim. Bu kasa Hb in üzerine daha güzel görünümlü Mondeo çıkmadı piyasaya. Zevk meselesi tabii. Bir şekilde ciddi ciddi aynı tampon-marşbiyel eklentisini yaptırmak içime sinmiş durumda.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

güle güle kullanın, güzel araç, plakayla daha da güzel olmuş.

Yorum bağlantısı
İsmail Karakaş
(düzenlendi)
Araba İstanbul da olsa yanına bile gitmiştim. Bu kasa Hb in üzerine daha güzel görünümlü Mondeo çıkmadı piyasaya. Zevk meselesi tabii. Bir şekilde ciddi ciddi aynı tampon-marşbiyel eklentisini yaptırmak içime sinmiş durumda.

Eğer Antalya'ya yolunuz düşerse elimden gelen yardımı yaparım Çağlar Bey.

tarihinde ?smail Karaka? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İsmail Karakaş

Bunlarda yapım aşamalarından bir kaç fotoğraf

n657952452_939706_1468.jpg

n657952452_939707_1900.jpg

n657952452_939708_2337.jpg

n657952452_939709_2774.jpg

n657952452_939710_3205.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İsmail bey söz konusu yere yolunuz düşer ise sorma imkanınız olur ise:

1. Tamponları kargo ile Antaly aya yollarsam yaparak, boya hariç geri yollama imkanları olur mu? (marşpiyel dahil)

2. 99 Kasa Mondeoo için de çalışmaları olmuş mu? İnternet sitelerinde ki resimlerde göremedim.?

Yorum bağlantısı
İsmail Karakaş
(düzenlendi)

Çağlar Bey sanayiden illalah ettiğim için pek gitmiyorum. Fakat yağ değişimine gideceğim o zaman sorarım. Mondeo uygulamaları hiç olmadı ben biliyorum. Çünkü ilk defa benim arabaya yaptıklarını söylediler. Birde sizin istediğinizi model nasıl bir model önemli olanda bu aslında. Yapıp yollarlar mı bilmiyorum. Çünkü Benim arabanın üstünde monte edeceklerinde uğraşmışlardı baya. Kısa ya da uzun gelen yerlerini ayarladılar. En güzeli aslında arabanın üzerinde çalışmaları...

Yorum bağlantısı
Ahmet Gökhan Torun

ismail bey araba gerçekten güzel olmuş. bu tarz araçların zevkli bir şekilde modifiye edilmiş hallerini görmek gerçekten güzel. jantları takılmış halini merakla bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Arabanın güzelliğine güzellik katan en önemli unsur plakalar olmuş .güle güle kullanın :(:(

Yorum bağlantısı
İsmail Karakaş

Sağolun arkadaşlar. Hayırlısıyla bu akşam alırsak maçı konvoyda başı çekeceğim :( Genelde plaka gs olduğu için en öne geçiriyorlarda :(

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
(düzenlendi)

ahh ahh Antalya yı özledim bee memleketimi...

İsmail bey antalyanın neresinden?

bu arada arabanız çok hoşmuş...

plaka zaten doğuştan şekil...

tarihinde Bilgehan Arbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Çağlar abi senin arabaya bi çalışalım istersen,yapabilirlerse muhteşem bişey var aklımda.

Yorum bağlantısı
İsmail Karakaş
(düzenlendi)
ahh ahh Antalya yı özledim bee memleketimi...

İsmail bey antalyanın neresinden?

bu arada arabanız çok hoşmuş...

plaka zaten doğuştan şekil...

Antalya merkez Bilgehan Bey. Aslen Korkutelili'yim. Ama ikametgah merkz.

Yorum bağlantısı
İsmail Karakaş

Bu arada araçta alpine ana ünite,kicker KS 65.2 component takım, Kicker es12 30 cm Subwoofer,Kİcker ZX 200x4 amfi ses sistemi olarak görev yapmakta. Fotoğraf çekip koyarım bütün işler bitince.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Cihan cığım çalışmak ne kelime bayıla bayıla. Neresinden nasıl resimler çekeyim istersin söyle yeterli.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...