İçeriğe Yönlendir

Explorer

Murat Korumaz

Recommended Posts

Murat Korumaz

bugun kımse forma bakmadı sanırım yada forumdakı cogu arkadas gs lı net e cıkamıyorlar :) neyse efendımben cumartesı gunu motor yagımı komple degıstırdım fakat hafta sonu fazla bır km yapmadım yınede her hangı bır deyısıklık olmadı calısmada yıne tekleme yapıyor

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Murat beyciğim, motor yağı değişince aracın teklemesi kaybolmaz, çevreye-kesenize yazık. 1 lt atık yağ çokbin misli yer altı suyunu kirletiyor.

Yorum bağlantısı
Murat Korumaz

yaptık bır cahılık ama o katkılı yagıda kulnamak ıstemıyorduma cıkcası bugun osman beyı aradım kendısıyoktu baska bır arkadasla arabadakı sıkıntıları ve yapılanları soyledım deyısık bır cevap geldı lpg ıle calısan arabalarda meydana gelen bır sıkıntı ımıs sıbop lar yanmıs ola bılır dedıler aynı zamanda lıderler oto da benım aracım ıcın bılgısayar programıda varmıs fırsat bulup gıdemıyorum gıtsem hem pc ye baglatıp agrızası varmı yokmu vs seylere baktıracam hemde su tekleme olayını cozdurmeye calısacagım ama dedıklerı gıbı sıbop erıtme gıbı bır durum varsada aracın sıbop ucretlerı nedır onu bır arastırmam lazım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...