İçeriğe Yönlendir

Connect kilit sitemi

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Güvenlik için tasarlanmış bir açılma sistemi, genelde yük taşındığı için ilk basışta sürücü kapısı açılır, üst üste 2 defa basarsanız tüm kapılar.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Eyüp Erdem

benim connect 2008 bu modellerde focus anahtarı kullanılmış bagaj açma düğmesi arka kapıları ve bagaj kapısını açıyor. diğer düğme sadece ön iki kapıyı açıyor

Yorum bağlantısı
Yavuz Deniz

benim aracım 2004 model connect. bende öyle birşey yok bir tuşla hepsi açılıyor diyer tuşla hepsi kapanıyor. bu sistemi devreye elıp çıkarmak için başka bir ayar mı gerekiyor acaba bilen varsa yardımlarını bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Açma ve kilitleme düğmelerine 5 sn. kadar beraber basılı tutarsanız, ayar değişir...

Yorum bağlantısı
Yavuz Deniz
kapı açma çeşitleri 20 farklı şekilde ayarlanabilir

erkan bey madem bu mesajı yazdınız bari bir açıklama yapın bizde faydalanalım olmaz mı. cevabınızı bekliyorum teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Erkan Özel

elkitabında okudum kontağın bir biri ardına açılıp kapanmasından sonra kapılar kitlenip açılıyor çeşitli tiplerde mesela tek basmada kapıların hepsinin açılması yada ön ve arkanın ayrı bir şekilde açılması gibi ama şuanda tam olarak nasıl yapıldığı aklımda değil kitapçıktan okur ve buraya yazarım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...