İçeriğe Yönlendir

Tourneo connect

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Uğur Aksoy
Kontak anahtarını gösterge ışıkları yanıncaya kadar çevirdiğimde sadece airbag , çekiş kontrol , el freni ve yağ ışığı haricinde hiçbir lamba yanmıyor. bir müddet sonra yag ve el freni hariç diğerleri sönüyor bu normal bişey. Normal olmayan diğer ışıkların yanmaması. daha önce başına gelen varmı bilgilendirebilirmisiniz? tüm röle ve sigortaları kontrol ettim hepside normal. şimdiden cevap yazacaklara teşekkürler.

çok açıklayıcı olmamakla birlikte ,görünen sorun yok marşa tam basmadan yağ ışığı sönmez ,çünkü yağ pompası motor çalışınca yağ ışığı söner,el frenide bırakınca söner.

ben böyle anladım ;)

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy
(düzenlendi)

erdal bey hangi lambalar yanmıyor

lütfen daha açıklayıcı yazın,sanki sizinle birlikte araç içindeymişiz gibi yazıyorsunuz..

tarihinde U?ur Aksoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat İmeci

Erdal bey ;

Sigortaları kontrol ettim dediniz ,aracta hem motor kaput altında hem direksiyonun altındakı raf bölümünde sigorta kutusu var ,orayada baktınızmı!

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy
göstergeyi kontrol için söktüm. gözle kontrol ettim birşey göremedim yerine takmak için soketlerini taktığımda tekrar çalışmaya başladı. problem kalmadı. ilgilenip cevap yazan arkadaşlara teşekkürler.

bazen makinalar ustadan korkar ,çalışıverir.

hani diş doktoruna gidince diş ağrımız bir anda geçtiği gibi :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...