İçeriğe Yönlendir

Fiesta full mu, focus trend HB mi

Nuri Güngör

Recommended Posts

Saygın Can Oğuz

Kullanım amacına bağlı. Şehiriçinde kullanılıcaksa fiesta, ağırlıklı olarak şehirlerarası kullanılacaksa, daha büyük bir araç uygun olacaksa focus.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Focus Trend tabii... Bana göre 2 far 2 silecekten gerisi fuzuli arabada...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Düşünmeye bile gerek yok, Focus tabiki , normal bir dünya insanının, bu tip opsiyon listesindekilere, ne kadar ve ne zaman ihtiyacı olurki, pazarlamacı numaraları fena halde işledi içimize. Mesela yağmur yağdığını anlamayıpta silecek çalıştırma becerisi olmayanlar, bir zahmet yola da çıkmasın :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Arabanın bi virajı gittiği süratte alamayacağını bilmeyen adam da çıkmasın bence. ESP de gereksiz. Ha inanılmaz keyifli oluyor ayrı konu. 90 derecelik viraja Lancerla girdik bugün. 100 gibi bi hızla girip 90 gibi bi hızla çıktık.(Sürücü:CUB) Ben o kadar hızlı girmedim ama çok daha ani döndüm. Ve hiç bi sıkıntı çıkarmadan güvenle döndük o virajı. (bilen bilir: batıkent karfur kavşağından macunköye giden yolun devamındaki katil dönemeç) Lancer ESP ile gerçekten rüya gibi yol tutuyor. Focus mocus hikaye onun yanında.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sertaç Selim Sarıca

Eğer ikiside aynı özelliklerde ise ve Burdur'da kullanacaksa Focus :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

arkadaşlar focus trend 90 hp çok mantıklı fiyat bence fiesta yerine kesinlikle focus.piyasada birçok marka düşük ps de araç satıyor.toyota 90 hp,renault 80 hp,focus nie 90 olmasın.ben aracı kullnadım 109 la fark yok denecek kadar az.ben 90 alırım bide jant lastik,cam filmi ohh,mis gibi olur...

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay
focus focus focus .........

c segment araç her zaman daha iidir

+1

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Full fiestanın özellik bakımından trend focustan ne eksiği var?Ben her zaman focus alırım...

Yorum bağlantısı
Metin Serin
(düzenlendi)

Nasıl oturulur o arabanın içinde ruhun daralmadan daracık yerde nie alır bi adam fiesta yı çok genç bekar deil ve yaşadığı yerde park trafik vb sorunu yoksa yaa! :D Adı ustunde Hocus FOCUS :)

Yinede zevk meselesi ama fiesta kullanan arkadaşlara ayıp oldu :D Herkes benim gibi illah salon salomanj gemi sevmek zorunda deil tabii :D

tarihinde Metin Serin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Sorma bu gün az kalsın borça sokacaktı beni hemde öyle böyle değil en 36 ayından , haksızda sayılmaz hani benimde çok hoşuma gitti ama yinede focus bi başka :D

Astra sport paket IDS Plus paket spor tuşuna basılır...Karting başlar can abi konuşmuştuk :p

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
(düzenlendi)
mini copper derim deli basıyo yere

Abi kaçtımıda tam kaçıyor çok spin attım...

tarihinde Sinan Akg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Eski tip tvler gibi yani...Görüntüsü var ama ses yok :D Son sahibi olucağım tipteki arabalara o kadar paralar verilmez be abi...Subarularada yok komple sti kit yok wrx falan filan...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Motor 1.5, dışı Evo, fena fikir değil, vergisi de ucuz, nasıl olsa trafik sıkışık kimse anlamaz :D Focus St yapsalar ya dış görünüm aksesuar ile, nerdeee.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)
Her ne olursa olsun Fiesta'ya Focus'la aynı parayı vermek adamın içine oturur .

O zaman bir soru da benden .Smax (titanium) 5K 2.0 TDCİ 140 PS OV mi yoksa,

mondeo (titanium) 4K 2.0 TDCİ 140 PS OV mi ikiside 71 .670 ytl

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bence: İkisine de hayır: S-max in iç hacmi, yol tutuşu sorunsuz ve zevkli, dış görünüm segmentinden de güzel, ammma, 1 yıl bindikten sonra beni sıkan ilk ve tek marka-model oldu, hayatımda ilk defa bir arabadan sıkıldım. Sebep: 1 beden büyük ceket gibi, iliklesen bol, kesimi oturmuyor, kollar, parmak hizasında. Uzun sohbetler sonucu şahsen bulduğum sebep: Herşey uzakta kalıyor: teyp, direksiyon, havalandırma, ön cam , yan cam, arkadaki başka şehirde yaşıyor gibi.

Mondeo: tren vagonu gibi aks aralığı ile, arkada 3 kişi yakın akraba modunda oturuyorsun, bagajın en dibindeki nesneyi almak için, tampona diz dayayıp içeri sürünmen lazım, Bence insana gerekenden de uzun bir araç, hatta dış uzunluğu S-maxden de uzun, eski Merso S ten de.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

O zaman KUGA 5k 2.0 tdci 136 ps , 74 020 ytl

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bence: 74k ytl yi Focus altyapılı bir araca asla vermezdim, Corsadan bozma TT gibi :D

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
Bence: 74k ytl yi Focus altyapılı bir araca asla vermezdim, Corsadan bozma TT gibi :D

Yalan da değil hani...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...